Třinec – Vlašim 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Zlín 1:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (0:1)
FC Zlín
Pátek 24.04.2015, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zlín po těsné výhře 2:1, avšak zaslouženě, odváží z Ústí nad Labem tři body. V patnácté minutě nejprve otevřel skóre Lukáš Holík, v minutě šedesáté navýšil vedení hostů Michal Malý. V osmdesáté páté minutě zdramatizoval střetnutí střídající Richard Veverka, v závěrečném tlaku se Arma již vysněného vyrovnání nedočkala.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:54:20)

90+2
    Po výkopu hostujícího gólmana ukončuje hlavní rozhodčí zápas.

90+2
    Krátký ze standardní situace trefuje náruč Dostála.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

90+1
    Peterka ošklivě sražen k zemi na hranici velkého vápna, nařízen přímý volný kop. Hostující hráči se cítí poškození.

90+1
    Motal z velkého vápna vystřelil vedle.

90
    Lukáš Železník (ZNL) byl za následné protesty po odpískání ofsajdu odměněn žlutou kartou.

90
    Ofsajd hostů (na ofsajdy 1:2).

90
    Naděje umírá poslední, domácí dřou ze všech sil.

89
    Poslední střídání Fastavu. Odchází Lukáš Holík, důvěru trenéra dostává Lukáš Motal.

87
    Smola upadl v pokutovém území, penalta se pískat nebude. Peterka následně minul.

85
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Abych zázrak z předchozích příspěvků nezakřikl, domácí ožili! RICHARD VEVERKA snižuje na rozdíl jediného gólu střelou z hranice malého vápna k opačné tyči.

83
    Druhé střídání Zlína. Z hrací plochy odstupuje i za potlesku domácích fanoušků Robert Bartolomeu, na jehož místo přichází Dominik Kraut.