Lyon – Évian TG 2:0 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Guingamp – Remeš 2:0 (kon.)
Lorient – Bordeaux 0:0 (kon.) | Montpellier – Rennes 0:0 (kon.) | Nice – Caen 1:1 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 02.05.2015, 20:00 • Stade du Roudourou (Kapacita: 18 250) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Christophe MANDANNE - 2:0

90+4
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Domácí dávají druhou branku! Domácí se dostali do protiútoku, Sankharé našel centrem z levé strany ve vápně úplně volného CHRISTOPHEHO MANDANNEHO a ten střelou doprostřed brány nedal Placidemu žádnou šanci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí střídají. Hřiště opouští Beauvue a místo něj nastupuje Giresse.

87
    Cardy se nyní dopustil tvrdého faulu na jednoho z protihráčů a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

85
    Domácí střídají. Hřiště opouští Pied a místo něj nastupuje Cardy.

79
    Domácí střídají. Hřiště opouští Marveaux a místo něj nastupuje Mathis.

73
    Hosté střídají. Hřiště opouští Albaek a místo něj nastupuje Moukandjo.

68
    N'Gog nyní dostal skvělý centr do vápna přímo na hlavu, míč však poslal doprostřed brány kde stál připravený Lössl.
    Claudio BEAUVUE - 1:0

62
    Domácí se dostávají do vedení! CLAUDIO BEAUVUE poslal míč přesně k pravé tyči a nedal tak Placidemu žádnou šanci.

61
    Placide za tento faul vidí od rozhodčího žlutou kartu.
    Faul Placideho.

60
    Domácí budou nyní zahrávat pokutový kop! Placide vyjel proti jednomu z domácích útočníku a tvrdě ho srazil k zemi. Rozhodčí neváhal ani chvilku a píská pokutový kop.

56
    Hosté střídají. Hřiště opouští Charbonnier a místo něj nastupuje Mfulu.

46
    Hosté byli nuceni o poločase střídat. Brankář Agassa utrpěl zřejmě nějaké zranění a tak ho do druhého poločasu nahradí Placide.

41
    Domácí nyní sice vstřelili branku, Diallo byl však v ofsajdu a tak tato branka nemůže být uznána.

37
    Oniangué nyní napřáhl zhruba z třiceti metrů a branku jen o malý kousek přestřeluje.

13
    Domácí se nyní dostali do obrovské šance! Mandanne se řítil sám proti brankáři, jeho následnou střelu ještě tečoval jeden z obránců a míč si to namířil do odkryté branky, Agassa však předvedl neuvěřitelný zákrok a zastavil míč ještě na brankové čáře.