Leicester – Newcastle 3:0 (kon.) | Aston Villa – Everton 3:2 (kon.) | Liverpool – Queens Park 2:1 (kon.)
Sunderland – Southampton 2:1 (kon.) | Swansea – Stoke 2:0 (kon.) | West Ham – Burnley 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – West Brom 0:1 (kon.)
Swansea City
2:0 (0:0)
Stoke City
Sobota 02.05.2015, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek sluneční soboty. (17:56:28)

Utkání je za námi a zasloužené vítězství si připisuje domácí celek. Swansea měla v druhé půli převahu, měla tři gólovky a nakonec zásluhou Montera a Kia dali dvě branky. Labutě jsou tedy i nadále zájemcem o Evropskou ligu.

90+5

90+4
    Pískal se faul na polovině domácího celku, který nikam nespěchá.
    Ki SONG-JUNG - 2:0

90+2
    Swansea právě vstřelila branku!
    Naprosto skvělý protiútok domácího celku. Centr do vápna dostal Jody Shelvey, jenž si zpracoval míč a poslal jej nabíhajícímu SONG-JUNG KIOVI, jenž dal pohodlnou branku!

90+1
    Centr do vápna snadno lapil brankář Fabianski, jenž s výkopem příliš nespěchá.

90
    Nad rámec řádné hrací doby se bude hrát minimálně čtyři minuty, které nastavil čtvrtý rozhodčí.

90
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jefferson Montero, přichází Madou Barrow.

89
    Nebezpečná akce před brankou Fabianského. Peter Crouch vyslal zajímavou střelu, kterou ale polský brankář chytá.

87
    Swansea hokejově posílá míč mimo ohrožení své branky. Domácí šetří čas.

86
    Z rohu pálil Marvin Emnes, ale jeho rána byla zblokována bránícím hráčem.

86
    Z následného přímého kopu vyslal tvrdou střelu Shelvey, která skončila jen těsně nad brankou.

84
    Marc Wilson zastavil hodně rychle postupujícího Montera a vidí druhou žlutou kartu!

84
    Následný centr chytil pozorný polský brankář Fabianski, který s výkopem nespěchá.

83
    Domácí hrají nyní spíše obranný fotbal a nikam nespěchají a kontrolují stav utkání.

82
    Hosté ale ztrácejí míče na útočné polovině a moc času jim nezbývá.

81
    Z dálky to zkusil hostující Marko Arnautovič, ale ten vystřelil přesně doprostřed branky.