Grödig – Rapid 0:0 (odl.) | Austria – Admira 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Salzburg 0:0 (kon.)
Wiener – Wolfsberger 2:0 (kon.)
FK Austria Vídeň
0:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Středa 20.05.2015, 20:30 • Generali-Arena • Rakouská Bundesliga

Z mé strany je to dnes všechno a těším se zase někdy příště. Dobrou noc. (22:26:12)

A je tady závěrečný hvizd. Hosté slaví veledůležité tři body, domácí jsou velmi smutní. V první půli dnešního zápasu byli aktivnější hosté, jenže branku vstřelit nedokázali. V úvodu deštivé druhé půle měli domácí fotbalisté dvě obrovské šance, ale nedokázali míč dostat za záda skvěle chytajícího Siebenhandla. Po zbytek poločasu byli nadále aktivní, jenže jak už to ve fotbale bývá, těsně před koncem se prosadili hosté, konkrétně Schößwendter. Domácí již nenašli odpověď a tři body si odveze Admira Wacker.

90+3

90+3
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale hostující obranný blok skvělě odolává.

90+2
    Austria se tlačí do útoku. Domácí hráči si, ale nemohou vytvořit pořádnou šanci. Salomonova střela z voleje mířila mimo tři tyče.

90+1
    Obránce Admiry opět odkopává míč až na druhou polovinu hřiště.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Salomonův centr končí v zámezí. Austria je v křeči.

89
    Suttner se prodral do vápna. Jeho přihrávku hostující obrana zblokovala.

88
    Admira se dostala z tlaku Austrie. Míč se momentálně pohybuje ve středu hřiště.

86
    Austria se snažila rychle odpovědět. Jeden z centrovaných míčů skončil na ruce obránce. Píšťalka sudího Harkama zůstala němá.

86
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Grozurek, přichází Sulimani.
    Christoph SCHÖSSWENDTER - 0:1

83
    Admira právě vstřelila branku!
    Autorem branky je SCHÖSSWENDTER.
    Naopak na druhé straně udeřilo! Grozurkův centr usměrnil hlavou do sítě obránce SCHÖSSWENDTER.
    Asistence: Grozurek

83
    Ani tentokrát Austria nezahrozila.

82
    Možná do třetice. Holzhauserův centr brankář hostů neudržel. Další roh.

81
    Po De Paulově zblokované ráně následoval další rohový kop Austrie. Ani tentokrát nebezpečí nepřinesl.