Cagliari – Udinese 4:3 (kon.) | Turín – Cesena 5:0 (kon.) | Fiorentina – Chievo 3:0 (kon.)
Inter – Empoli 4:3 (kon.) | Sassuolo – Janov 3:1 (kon.) | Neapol – Lazio 2:4 (kon.)
AS Řím – Palermo 1:2 (kon.) | Sampdoria – Parma 2:2 (kon.)
Cagliari Calcio
4:3 (2:1)
Udinese Calcio
Neděle 31.05.2015, 18:00 • Stadio Sant'Elia, Cagliari • Italská Serie A

Rohový kop se už ani nekonal, sudí Manganiello totiž utkání ukončil. Cagliari se tak loučí se Sérií A vítězstvím 4:3 nad Udinese. Domácí vedli po prvním poločase 2:1 a tento stav platil ještě v 79. minutě, od které se strhla pořádná přestřelka. Nejprve zvýšil na 3:1 Mpoku, ovšem za hosty rychle odpověděl Bruno Fernandes. Stejný hráč se však vzápětí trefil i do vlastní sítě a Cagliari tak opět vedlo o dva góly. V 88. minutě ještě snížil na 4:3 Théréau, ale více už toho hráči Udine nestihli.

Cagliari končí sezónu na sestupovém osmnáctém místě. Povedený ročník neprožili ani fotbalisté Udinese, kteří skončili šestnáctí. (20:00:35)

90+3

90+3
    Po centru Aguirreho dobře zasáhl jeden z domácích obránců, který míč odehrál na roh.

90+2
    Domácí odkopli míč až k brankáři Scuffetovi. Ten zakládá jednu z posledních akcí zápasu.

90+1
    Rozhodčí Manganiello nastaví tři minuty.

90
    Avelar zastavil akci Udinese faulem a dostává žlutou kartu.
    Cyril THÉRÉAU - 4:3

88
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak ještě drama! Pasquale předložil míč do šestnáctky CYRILOVI THÉRÉAUOVI, který se trefil po zemi k pravé tyči.

87
    Vypadá to, že celek Cagliari prožije vítěznou rozlučku se Sérií A. Domácí totiž sestupují do druhé ligy.
    Bruno FERNANDES - 4:2

85
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    BRUNO FERNANDES se dnes prosadil před oběma brankami! Tento moment si ale za rámeček nedá, jelikož po centru Saua si míč neomylně kopl do vlastní brány. Scuffet se mohl za balónem jen smutně ohlédnout.

83
    Vypadá to, že nás čeká dramatický závěr utkání, hosté se s porážkou nesmířili.

81
    Hosté rychle odpovídají! BRUNO FERNANDES krásnou ranou zpoza šestnáctky vymetl pravou šibenici domácí brány – 3:2.
    Paul-José MPOKU - 3:1

79
    Domácí vedou 3:1! Sau nahrál na pravou stranu, kam mu nabíhal PAUL-JOSÉ MPOKU a ten z hranice šestnáctky zamířil k bližší tyči. Scuffet na jeho střelu nedosáhl.

78
    Aguirrova přihrávka nenašla adresáta. Míč skončil až u Brkiće.

76
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Thomas Heurtaux, přichází Alexandre Geijo Pazos.

75
    Avelar zahrával rohový kop, hosté míč odvrátili.

74
    Domácí stále drží těsné vedení, hosté z Udine se dopředu moc neženou.

Martin Augustin

Filip Ardon

Branky: 13. Sau (Mpoku), 19. dos Santos Galvão (Crisetig), 79. Mpoku (Sau), 85. Fernandes (vla.) – 45. Aguirre, 81. Fernandes, 88. Théréau (Pasquale)

Karty:   90. Avelar (CAG) – 16. Heurtaux (UDI), 28. Danilo (UDI), 54. Aguirre (UDI), 62. Fernandes (UDI)

Cagliari Calcio: Brkić – Balzano, Diakité, Rossettini (C) (46. González), Murru – dos Santos Galvão (70. Avelar), Crisetig, Barella – Mpoku – Sau, S. Longo (59. Čop).
    Náhradníci: Carboni, Colombi – Muroni, Dessena, Avelar, Čop, González, Rangel.

Udinese Calcio: Scuffet – Piris, Heurtaux (76. Pazos), Danilo (C), Pasquale – Widmer (5. Aguirre), Wague, Badu – Fernandes – Théréau, Perica (46. Pontisso).
    Náhradníci: Meret, Perisan – Piccoli, Silva, Pazos, Bubnjič, Jankto, Evangelista, Aguirre, Pontisso, Prtajin.

Rozhodčí: Manganiello – Zappatore, Cangiano