Rakousko – Uzbekistán 0:2 (kon.) | Německo – Nigérie 1:0 (kon.) | Portugalsko – Nový Zéland 2:1 (kon.)
Brazílie – Uruguay 0:0 (5:4 po pen.)
Portugalsko
2:1 (1:0)
Nový Zéland
Čtvrtek 11.06.2015, 09:30 • Waikato Stadium, Hamilton • Mistrovství světa U20 • Osmifinále

Já se s Vámi loučím a u dalších online přenosů nashledanou. (11:27:35)

Pro domácí tedy šampionát končí a Portugalsko se ve finále utká s vítězem zápasu Brazílie-Uruguay. Tam to vypadá na prodloužení tak se rychle přesuňte o okno vedle, kde pro vás online přenos z tohoto osmifinále komentuje Martin Augustin.

Osmifinále mezi Portugalskem a Novým Zélandem je u konce a dále jde favorizovaný evropský tým. Ve 24. minutě sice skóre otevřel Raphael Guzzo, ale poté Portugalci spálili několik šancí a byli potrestáni. Velmi sympaticky hrající Nový Zéland se k vyrovnávací brance propracoval Stuart Holthusen, který dal v 65. minutě historický první gól Nového Zélandu ve vyřazovací části. Poté měli domácí reprezentanti možná i více ze hry, ale nakonec po zásluze zvítězili nebezpečnější Portugalci, které do čtvrtfinále poslal v 87. minutě parádní střelou šajtlí Gelson Martins.

90+4

90+4
    Rony Lopes už sice s míčem skončil za čárou, ale Nový Zéland nedokázal přenést hru na útočnou polovinu.

90+3
    Portufalsku se daří držet míč na útočné polovině. Nový Zéland na tomto turnaji končí!

90+2
    Naposledy ještě střídají i Novozélanďané. Trenér Bazeley stahuje kapitán Tuilomu a na hřiště posílá De Jonga.

90+1
    Běží již nastavení, Gelson Martins je střídán Bikelem.

90
    Další faul domácích zařídil volný kop ve prospěch Portugalska. Na zem si mezitím usedá Gelson Martins, který u bude šetřit čas.

88
    Novozélanďané se v útoku dopustili faulu a přicházejí o míč. Domácí již mají velmi málo času.
    Gelson MARTINS - 2:1

87
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Favorit utkání jde opět do vedení! GELSON MARTINS se na pravé straně výborně uvolnil a parádní šajtlí zamířil přesně ke vzdálenější tyči Tzanevovy brány! Tohle je velmi důležitý gól, který možná rozhodne o postupu Portugalska.

86
    Tuiloma obstaral na útočné polovině dlouhý aut mířící až do pokutového území, ale zde si obránci Portugalska poradili.

84
    Nepřesná kombinace Portugalska končí odkopem od Tzanevovy brány. Takhle to nepůjde.

83
    Z rohového kopu si Portugalci vůbec nic nevypracoval a míč v pohodě stáhl Nikola Tzanev. mladíci z jižní Evropy by však očividně rádi rozhodli.
    Tzanev se opět vytáhl

82
    Na hranici pokutového území to vypadalo na faul Browna, ale to Portugalci nemohou řešit. Rony Lopes se vydal na útočný výlet a výbornou ranou prověřil Tzaneva.