Španělsko - Maďarsko 5:2 (kon.) | Portugalsko - Ukrajina 5:4 po prodl. (kon.)
Rusko - Itálie 4:6 (kon.) | Ázerbájdžán - Švýcarsko 4:7 (kon.)
Španělsko - Maďarsko

5:2

(0:1, 1:1, 4:0)

Čtvrtek 25.06.2015, 13:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina B
    Antonio José MAYOR - 5:2

33:26
    GÓL ŠPANĚLSKO
    Španělé v závěru přidávají pátou branku a o vítězi je rozhodnuto! Pátý zásah do branky Ficsora přidává ANTONIO JOSÉ MAYOR!

31:36
    Španělsko kopalo za zákrok Feketeho pokutový kop, nicméně brankář David Ficsor penaltu Josému Cintasovi lapil!
    José CINTAS - 4:2

28:15
    Španělé ve třetí třetině naprosto kralují! Čtvrtou branku výběru Joaquina Alonsa přidává JOSÉ CINTAS!

27:53
    Peter Abel měl na noze vyrovnání, nicméně jeho pokus Donaire lapil!
    Manuel MARTIN - 3:2

25:38
    Španělé do poslední třetiny přímo vlétli a již vedou! JUAN MANUEL MARTIN se postaral o vedoucí branku!
    Llorenc GOMEZ - 2:2

24:47
    Tak to bylo rychlé! Španělsko hned v úvodu třetí třetiny srovnává stav zápasu na 2:2. O vyrovnání se postaral LLORENC GOMEZ!

23:45
    Antonio José Mayor zahrával volný přímý kop. Nevystřelil vůbec špantě, avšak jeho střelu zastavilo břevno!

21:52
    Po delší době i Španělsko vypálilo na branku! Nicolas Alvarado střílel mezi tři tyče, avšak vyrovnání odmítnul gólman Ficsor!
    Salvador ARDIL - 1:2

16:32
    Španělé se prosazují z trestného kopu! Exekuce se zhostil SALVADOR ARDIL a trefil přesně! Ficsor byl bez šance!
    Gabor SIMONYI - 0:2

12:55
    GÓL MAĎARSKO
    Tak pozor! Maďarsko se dostává již do dvoubrankového vedení! Úspěšným střelcem se stal GABOR SIMONYI. Španělé nyní budou muset hodně zabrat!
    Peter ABEL - 0:1

11:59
    Maďarsko se v poslední sekundě první třetiny prosazuje. Úspěšným střelcem se stává PETER ABEL, který posílá outsidera do vedení!

7:16
    Badalik se provinil faulem na Carreru a Španělsko zahrávalo standardní situaci! Rozehrávky se ujal sám postižený Carrera. Jeho střelu však lapil gólman Ficsor!