Znojmo – Olomouc B 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 1:1 (kon.) | Brno – W. Brémy 0:2 (kon.)
Cottbus – Sparta 2:6 (kon.) | Opava – Miedź 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 0:3 (kon.)
Zlín – Nitra 2:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Čáslav 8:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Pardubice 1:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 0:0 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 0:3 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 0:2 (kon.) | Teplice – Dynamo Drážďany 0:2 (kon.)
Jihlava – Táborsko 4:2 (kon.) | Olomouc – Prostějov 1:0 (kon.) | Nowa Huta – Bardejov 1:5 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:1 (1:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 18.07.2015, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Fotbalisté Ústí sehrávají generálku na Fotbalovou národní ligu doma proti Sokolovu. V posledním utkání Ústí zajíždělo na hřiště německého Erzgebirge Aue a protivníkovi podlehlo 1:2.

Po utkání kouč Němec zúžil kádr o tři jména, v týmu skončil například ruský fotbalista Daviděnko.

To Sokolov hrál naposledy s Domažlicemi, se kterými remizoval 1:1. Posléze uspěl v dodatečných penaltách.

"Myslím si, že se hrálo zajímavé utkání. Nastoupili jsme proti dobrému soupeři a řekl bych, že jsme si vypracovali o něco více brankových příležitostí. Oba týmy pak prostřídaly, ale zápas splnil to, co jsme od něj chtěli. Takovou kuriozitou byla šířka hřiště, která měřila 72 metrů, což je o čtyři metry více, než je standardní druholigové hřiště. Vítěze určily penalty tak, jak se kopou třeba v ČFL. Ale samozřejmě to pro nás byl i nácvik na případné pohárové zápasy, protože pokutové kopy zahrávané v tréninku nemají příliš smysl. V tomto utkání jsme zkoušeli Daniela Černého z Plzně, který u nás bude na testech do soboty, kdy se rozhodneme, zda mu nabídneme angažmá. Jedná se o typického hrotového útočníka, který prošel mládeží Viktorie Plzeň a naposledy nastupoval na Žižkově," řekl pro klubový web po utkání s Domažlicemi trenér Daniel Šmejkal.

Do Sokolova pak zamířil ze Slavie Prošek, který nejprve trénoval paradoxně s Ústím, pak ho ale Pražné poslali na západ Čech.

-5
    Hráči už mají po rozcvičení, za několik minut utkání začne.

1

1
    Sokolov rozehrává svou první akci.

3
    Sokolov je zatím aktivnější a hraje s míčem.

4
    Ústí po svém trestném kopu bude ještě zahrávat roh.

5
    Rohový kop domácích skončil v rukavicích gólmana Sokolova.

6
    V útoku bojoval Smola, ale k míči se ve vápně nedostal.

7
    Žlutou kartu dostává Vrtělka (FK Baník Sokolov).

8
    Před chvílí faulovaný ústecký Peterka se nyní dopustil útočného faulu, po srážce kolen s protihráčem ale padl k trávníku a vypadá, že bude muset střídat.

9
    Dřížďal už nestihl míč na hřišti, Ústí bude vhazovat.

10
    Na pravé straně se uvolnil Králík, jenž centroval na Novotného, ten však z první pálil nad branku. Slušná akce Ústeckých.

12
    Ústí se na rozdíl od úvodu zápasu dostává více do hry.

14
    Po zdlouhavé kombinaci nakonec Sokolov přišel o míč.

15
    Veverka pěkně pálil na přední tyč, Belaň musel být v pozoru!

17
    Sokolovský Pouček pálil nad.

18
    Po faulu Králíka bude Sokolov rozehrávat ve středu pole.

19
    Sokolovo opět operuje na útočné polovině hřiště.

20
    Po nepřesné útočné akci Ústeckých bude Belaň vykopávat.

22
    Hra přerušena, hráči se občerstvují u střídaček.

23
    Už se znovu pokračuje ve hře.

24
    Veverkův centr byl odvrácen sokolovskou obranou.

26
    Ústečtí jsou nyní více na míči a snaží se něco vymyslet.

27
    V horkém počasí není tempo utkání nijak vysoké.

29
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Zmatku v ústecké obraně využil LUKÁŠ POUČEK, jenž zblízka otevírá skóre zápasu – 0:1.

30
    Záhy ale mohl vyrovnat Králík, jenže zblízka pálil nad.

31
    Veverka prodloužil míč na Smolu, ale ten se neprodral do koncovky.

32
    Ústí bude kopat roh.

33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu se nejlépe ve vápně zorientoval RICHARD VEVERKA a protlačil míč do sítě – 1:1.

34
    Sokolov bude kopat roh.

35
    Novotný se individuálně dostal do dobré pozice pak nacentroval, ze druhé vlny ještě střílel Králík.

36
    Nadějnou akci Ústí zastavil ofsajd.

38
    Ústí dlouze kombinovalo, nakonec z toho byl ale jen lehký centr do rukavic Belaně.

41
    Ústečtí aktuálně mají vice ze hry. Ale na šance čekáme.

42

43
    Zemanův nákop ukryl do rukavic Belaň.

44
    Rohový kop rozehraje Sokolov.

45

Máme za sebou první poločas utkání mezi Ústí nad Labem a Sokolovem. Sledujeme vyrovnaný souboj, nejprve se do vedení dostal Sokolov, ale nedlouho poté domácí srovnali.

46

47
    Sokolov v úvodu druhé půle drží míč.

49
    Do zakončení se dostal Veverka, ale jeho koncovka nebyla příliš důrazná, Belaň neměl problémy.

50
    Po faulu u lajny bude Sokolov rozehrávat směrem na gólmana Zachardu.

51
    Míč se pohybuje ve středu pole.

54
    Žlutou kartu dostává Machek (FK Baník Sokolov).

55
    Standardku po faulu si pohlídal gólman Belaň.

56
    Míč drží domácí fotbalisté.

58
    Hraje se převážně po zemi, oba celky chtějí kombinovat, ale do šancí se nedostávají.

60
    Druhý poločas zatím není příliš zajímavý.

61
    Nyní se dostal do zakončení Sokolov, ale balon skončil nad brankou.

63
    Teď byl ostře faulován Veverka, hra je přerušena.

64
    Po trestném kopu pro Ústí hra pokračuje, Veverka však stále leží za pomezní čarou.

66
    Sledujeme vyrovnaný souboj, druhá půle ale toho mnoho nenabízí.

69
    Na útočné polovině s míčem na kopačkách operuje Ústí.

70
    Míč propadl na Zemana, ten pálil vysoko nad.

71
    I ve druhém poločase tu máme občerstvovací pauzu.

72
    Už se znovu hraje, na míči je v útoku Sokolov.

73
    Druhý poločas ale není příliš pohledný, možná i vinou velkého horka, se fotbalistům nehraje úplně dobře.

75
    Zacharda odkopl míč před dotírajícím útočníkem.

78
    Ústí kombinuje s míčem ve středu hřiště. Ve druhém poločase jsme zatím neviděli snad jedinou šanci, ať už na jedné či druhé straně.

80
    Míč u domácího gólmana Zachardy, ten bude vykopávat.

82
    Po faulu na Martykána bude Ústí zahrávat trestný kop z velmi dobré pozice!

83
    Králík pěkně kroutil míč na přední tyč, ale branku těsně minul.

84
    Sokolovský útok skončil v ofsajdu.

86
    Sokolov je v závěru aktivní, Zacharda musí být v pozoru.

88
    Ústí se v závěru brání, Sokolov má nápor, ale zatím je to bez koncovky.

89
    Zápas je v samém závěru, uvidíme kolik minut sudí nastaví, zda vůbec.

90

Ve druhém poločase už branka nepadla, tak utkání skončilo nerozhodně 1:1. První poločas byl zajímavější, v tom druhém se toho moc neudálo. Oba celky tak vstoupí do nové sezóny FNL po remízové generálce. (12:46:17)