Kajrat – Aberdeen 2:1 (kon.) | Elfsborg – Odd 2:1 (kon.) | Liberec – Kirjat Šmona 2:1 (kon.)
Apollon Limassol – Qäbälä 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Kazaň 2:3 (kon.) | PAOK – Trnava 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Atromitos 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Guimarães 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
Curych – Dinamo Minsk 0:1 (kon.) | Thun – Vaduz 0:0 (kon.) | Žilina – Vorskla Poltava 2:0 (kon.)
Alkmaar – Başakşehir 2:0 (kon.) | Târgu Mureş – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Debrecín – Rosenborg 2:3 (kon.)
Kukësi – Legia 0:3 (kont.) | FK Rabotnički – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brøndby – Omonia Nikósie 0:0 (kon.)
Standard – Željezničar Sarajevo 2:1 (kon.) | Charleroi – Zorja Luhansk 0:2 (kon.) | Bordeaux – Larnaka 3:0 (kon.)
West Ham – Astra Giurgiu 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Keşla FK 2:0 (kon.) | Hajduk Split – Strømsgodset 2:0 (kon.)
Belenenses – Göteborg 2:1 (kon.) | Sampdoria – Vojvodina 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Dortmund 0:1 (kon.)

90+3
    Neskutečné, mohlo být sníženo v samotném závěru utkání. Domácí brankář vyslal dlouhý míč na Manolova, který se dostal do souboje, ale následně se odrazil na kopačku Jazviće. Ten promarnil tutovou příležitost a poslal balón těsně vedle branky.

90+1
    N'Doye zastavil rychle rodící se útok, když na půlící čáře zatáhl za dres soupeře a zaslouženě vidí žlutou kartu.

90
    K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, který na tabulce ukazuje, že se bude hrát o tři minuty déle.

89
    AS Saint-Étienne je s výsledkem spokojeno a kombinuje na vlastní polovině. Do hry se dokonce dostává Ruffier, který čeká až ho začne napadat nějaký ze soupeřů.

88
    Rumunský tým se snaží o snížení, ale další útok je razantním odkopem zastavený.

86
    Domácí příznivci opouštějí v houfech stadion, zatímco hostující fanoušci slaví výhru svého oblíbeného týmu.

85
    Žlutou kartu dostává Gorobsov (ASA Târgu Mureş).

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hamouma, přichází Monnet-Paquet.
    83. Romain HAMOUMA - 0:3

83
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Střídají Brison přihrál do středu, kde si míč před sebe zpracoval ROMAIN HAMOUMA, jehož další dalekonosná střela končí v síti. Saint-Étienne po třetím gólu odjede z Rumunska s výborným výsledkem.

81
    Golański vytáhl nepěkný zákrok, když trefil ve skluzu soupeře, ale píšťalka sudího mlčí.

80
    Střídání v týmu ASA Târgu Mureş: ze hřiště odchází Axente, přichází Manolov.

79
    Saint-Étienne již hraje uvolněně a nikam nespěchá. Hraje se na polovině francouzského týmu, ale u míče jsou domácí borci.

77
    ASA Târgu Mureş by potřebovala vsítit alespoň jednu branku, jinak bude mít nepříjemné starosti v odvetě.
    75. Romain HAMOUMA - 0:2

75
    Krásnou branku vsítil ROMAIN HAMOUMA, jemuž narazil míč jeden ze spoluhráčů a následná nechytatelná střela se otřela o tyč!

Michal Luxa

Branky: 24. Diomandé, 75. Hamouma, 83. Hamouma

Karty:   45. Muresan (TRG), 85. Gorobsov (TRG), 90+1. N'Doye (TRG) – 30. Théophile-Catherine (SET), 37. Pogba (SET), 41. Gradel (SET)

ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Bejan, Gonzales, Balić – Gorobsov, Mureșan (C) (6. Costa), N'Doye – Axente (80. Manolov), Brandán (62. Pedro), Jazvić.
    Náhradníci: Viciu – Velayos, Hanca, Pedro, Jurado, Costa, Manolov

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba, Assou-Ekotto (62. Briso) – Diomande, Perrin (C), Clément – Hamouna (84. Monnet-Paquet), Roux (75. Mollo), Gradel.
    Náhradníci: Moulin – Brison, Clerc, Corgnet, Suljic, Mollo, Monnet-Paquet

Rozhodčí: van Boekel – Goossens, Schaap (všichni NED)
    Čtvrtek 06.08.2015
    Saint-Étienne - Târgu Mureş 1:2

Branky: 72. Gonzales (vla.) – 39. Pedro, 62. Gonzales

Karty:   90. Mollo (SET) – 24. Balić (TRG), 61. Brison (TRG), 86. Gonzales (TRG), 88. Golański (TRG), 90+1. Gorobsov (TRG)