Liberec – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Třinec – Minsk 2:4 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 2:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 3:6 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Jihlava – Francie U23 4:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 30.07.2015, 18:00 • Stadion města Kadaň • Přípravné zápasy

53:13
    Hráčská lavice SK Kadaň dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí kapitán Vaněk.

39:29
    Bratrská dvojce Nováků znovu na trestné lavici. Jakub Novák si odsedí dvě minuty za hráčskou lavici, která byla potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

38:38
    Kůrka se nelíbilo, co dělal Lukáš Novák před brankou a dal mu to jednoznačně najevo. Oba hráči si odnesli menší trest za hrubost

35:00
    Do útoku vyrazil Jakub Vrána, byl však zastaven Charouskem, který si odsedí dvě minuty za faul kolenem.

32:29
    A domácí tým jde do tří. Jakub Novák při vyhození puku zasáhl obličej jednoho z útočníků Ústí a odsedí si dvě minuty za vysokou hůl

32:13
    Zbytečný útočný faul v podání Lukáše Nováka. Domácí útočník si odsedí dvě minuty za podražení.

29:40
    Trochta(KAD) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

18:59
    Řídel(UNL) si odsedí dvě minuty za hákování.

15:50
    Vyloučení na straně domácích. Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí Trefný.

04:46
    První vyloučení dnešního zápasu. Burdov(UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 17. Rohan (Vrána), 48. Hammerbauer (Trochta, Kůs), 51. Vaněk (Rohan), 57. Rohan (Vrána) – 35. Burdov (Sýkora, Novák), 42. Brož (Sýkora)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Mrázek, Charousek, Trefný, Černý, Rohan M, Dvořák, Mazanec, Muller, Novák L, Novák J, Kůs, Trochta, Hammerbauer, Rohan T, Vrána, Vaněk, Hlava, Hejcman, Šťovíček
    HC Slovan Ústí nad Labem: Ašenbrener (30. Lavinger) – Pohl, Holomek, Brož, Burdov, Kůrka, Smetana, Macek, Hucek, Baránek, Kopta, Kovářů, Vykouk, Sýkora, Novák, Navarra, Řídel, Kuchynka, Vrána, Brzák, Podsedníček