4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Rytíři Kladno
Pátek 07.08.2015, 12:15Přípravné zápasy staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne. (14:31:46)

Ve třetí třetině navýšili červenobílí svůj náskok již o 3 góly. Kladnu se sice podařilo snížit na 2:4, to bylo však z jejich strany vše. V dnešním zápase se blýskl třemi góly Tomáš Vildumetz.

60:00

59:55
    Patera kryje nebezpečnou střelu z blízkosti.

59:40
    Slavia se osvobozuje.

59:26
    V poslední minutě oslabí svůj tým Lukáš Netolický (SLA).

58:35
    Fiala z vrcholu kruhu nastřeluje břevno.

58:23
    Slávisté se usazují v útočném pásu.

58:00
    Patočkovo nahození kryje gólman.

57:01
    Melovič pálil od modré. Kodad na poslední chvíli vyráží puk ramenem.

56:48
    Bajer se z pravého rohu dostává až před brankáře. Trefuje pouze jeho výstroj.

55:55
    Kladno gól nabudil a dostávají se do tempa.

55:22
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

54:30
    Ve velké šanci byl nyní Matějka, který však z blízkosti nepřekonal brankáře!

53:27
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno snižuje na rozdíl dvou branek. Zpoza branky našel volného MATYÁŠE ŠEBESTU Kryll a ten z první prostřelil Pateru. Asistence: Jiří Kryll.

53:00
    Hraje se velice svižný hokej.

51:53
    Slávisty tento gól mírně ukolébal a Kladno se žene dopředu.

50:19
    Slavia právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ VILDUMETZ opět skóruje. Z pravé strany nahrával rozjetému Tomáši Vildumetzovi Matějka. Vildumetz neváhal a střelou zápěstím vymetl pravý horní růžek. Asistence: David Matějka a Matouš Patočka.

50:00
    Patočka se pokoušel dostat z útočné třetiny. To se mu nepovedlo a je odpískán ofsajd.

49:54
    Po dlouhé době se Kladno dostává do akce. Tu jim však zastavuje ofsajd.

49:24
    Ze skrumáže před Kodedou sešívaní nic nevytěžili.

48:00
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

47:23
    Po perfektní přihrávce Matějky pálil Kovář do připraveného gólmana.

46:51
    Patera si pohlídal kotouč nastřelený hostujícím útočníkem.

46:20
    Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.

45:51
    Ten však zastavuje ofsajd.

45:26
    To se jim nyní daří. V útočném pásmu jsou však od puku odstaveni a sešívaní pokračují se svým tlakem.

45:00
    Kladno se zatím v této periodě nedostalo ze svého obranného pásma.

44:03
    Sešívaní navyšují svůj náskok. TOMÁŠ VILDUMETZ obkroužil branku a zasunul kotouč do svatyně Kladna. Asistence: David Matějka a Michal Kovář.

43:32
    Vhazování vyhrávají slávisté a i nadále zůstávají aktivnějším týmem.

42:57
    Kladno se nemůže dostat přes střední pásmo.

41:30
    Šergl střílel na Kodadu, ten vyráží betonem.

40:30
    Patočka stál osamocený před brankářem. Přihrávku na něj však zmařil hostující obránce.

40:01

Ve druhé třetině jsme se konečně dočkali gólů. Nejprve poslal do vedení Kladno Adam Kubík. zanedlouho se mohli radovat i slávisté, když Lukáš Netolický srovnal skóre. Do vedení se dostali červenobílí minutu před koncem, kdy Tomáš Vildumetz překonal hostujícího gólmana. Šťastnější tedy do šaten odcházeli slávisté, kteří mohou doufat, že ve třetí třetině pouze navýší svůj náskok.

Třetí třena začne přibližně ve 13:55.

40:00

39:46
    Poslední střela této třetiny. Domácí útočník nebezpečně vystřelil. Díky teči však touš konči mimo branku.

39:03
    Slávisté minutu před koncem zvyšují na 2:1. Ševčenko nahrával TOMÁŠI VILDUMETZOVI, který se otočil kolem tyče a překonal brankáře k pravé tyči. Asistence: Igor Ševčenko.

38:56
    Kladno nyní zůstává v útočné třetině. Na Pateru však příliš mnoho střel nejde.

38:07
    Zápas se nyní hraje z jedné strany na druhou.

36:50
    Kladno se po dlouhé době dostalo do šance. Patera však se střelou neměl žádné starosti, jelikož mířila nad.

36:04
    Odpískaná přihrávka rukou, která vyhazuje Slavii z útočného pásma.

35:00
    Šergl přihrával na volného Šteinera. Ten míjí branku!

34:43
    Vildumetzova střela končí v ochranné síti.

33:53
    Krásného střelu tečoval před brankářem Bajer. Gólmana však nepřekonal.

33:00
    Slavii gól nabudil a i nadále se drží v útočné třetině.

32:22
    Slavia konečně využívá svůj tlak. LUKÁŠ NETOLICKÝ se dostal sám před brankáře a po bekhendové kličce překonává brankáře! Asistence: Tomáš Vildumetz.

31:45
    Červenobílí se sami vyhání z útočné třetiny. Na modré čáře obránce nezachytil přihrávku a musí do středního pásmu.

31:03
    První velká šance Kladna. Patera však střelu z pravého kruhu kryje.

29:48
    Slávisté jasně přehrávají Kladno. další šanci měl Patočka, který opět mířil nad svatyni Kladna!

29:00
    Šilhán se zmocnil kotouče a ujížděl sám na Kodada. Pokoušel se vyzrát na brankáře, ten však střelu chytá!

28:43
    Slávisté vyhazují na zakázané uvolnění.

28:20
    nyní se na chvíli usadili v útočném pásmu i Kladenští.

27:00
    Slávisté jsou v této části utkání aktivnější.

26:14
    Domácí jsou v plném počtu. Tato přesilovka se hostům vůbec nepovedla.

25:28
    Další velká šance pro Slavii. Šerglovu střelu vyráží Kodad betonem.

24:37
    Domácí se při vlastním oslabení dostali do veliké šance. Šteiner však mířil vedle.

24:14
    Po šarvátce před hostujícím brankářem je vyloučen David Matějka (SLA) za hrubost.

23:45
    I nadále se červenobílí pokouší vyrovnat utkání. Brankář však všechny jejich šance chytá.

23:00
    Hnát přestřelil branku.

22:10
    Do přečíslení se opět dostávají slávisté. Netolický však nahrávku nezachytil.

21:30
    Slávisté se snaží o bleskovou reakci. Šteiner pálil do pravého horního růžku. Kodad však předvedl perfektní zákrok a chytá puk do lapačky.

20:34
    Kladno se dostává do vedení! ADAM KUBÍK se jako první zorientoval na brankovišti a zasunul puk za bezmocného Pateru! Asistence: Pavel Řepka.

20:30
    Kladno se dostalo jako první do útoku.

20:01

V první třetině byl k vidění velice aktivní hokej. Oba celky se dokázaly dostat do šancí. Gólmani však své týmy drží a nepřipouští změnu stavu. I když byli slávisté v posledních minutách viditelně lepším týmem, na světelné tabuli svítí stále stav 0:0.

Druhá třetina začne přibližně ve 13:08.

20:00

18:35
    Sešívaní jsou v posledních minutách aktivnějším týmem.

17:58
    Ševčenko zcela sám mezi kruhy. Mířil k levé tyči, gólman byl připraven a vyráží puk do rohu kluziště!

17:00
    Střelu Šteinera vyráží brankář před sebe. Tam však není nikdo, kdo by mohl kotouč dorazit.

16:13
    Šteiner s Vildumetzem kombinovali před hostujícím gólmanem. Druhý jmenovaný však vystřelil mimo branku!

15:40
    Červenobílí se provinili zakázaným uvolněním.

15:01

13:57
    Kladno se usadilo v pásmu Slavie. Několikrát prověřili Pateru, který zůstává stoprocentní.