Pátek 07.08.2015, 12:15Přípravné zápasy staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.

HC Slavia Praha: Patera (Pánek) – Krásný, Török, Vobořil, Melovič, Šantrůček, Šteinocher, Kovář – Vildumetz, Patočka, Matějka, Fiala, Šteine, Šergl, Bajer, Ševčenko, Netolický, Koliš, Marek, Hnát, Šilhan

Rytíři Kladno: Kodad (Zázvorka) – Šíma, Kiml, Smrž, Veber, Šebesta, Krill, Řepka, Kubík, Březina, Sagan, Pejchal, Kováč, Kolenatý, Svoboda, Rejzek.

Hráči jsou již na ledě. Utkání za okamžik začne.

Rozhodčí ještě nejsou na ledě. Začátek zápasu se o pár minut zpozdí.

Jako první se do akce vrhli kladenští Rytíři.

00:50
    Vildumetz ve veliké šanci. Přihrávku mu však zkazil hostující obránce.

01:15
    Šteiner se ocitl zcela sám před brankářem po nahrávce Fiali. Bekhendovou střelu kryje gólman do lapačky.

02:10
    Velká šance také na druhé straně. Do přečíslení dva na jednoho se dostali hostující útočníci. Pateru však nenachytali.

03:00
    Oba celky jsou velice aktivní.

03:39
    Další šance Kladna. Kubík byl zcela sám před gólmanem. Ten však zůstává nepřekonaný.

04:27
    Slávisté se usadili v útočném pásu.

05:12
    Nepřesná rozehrávka končí na holích Rytířů.

06:32
    Sagan oslabuje svůj tým. Jde si sednout za hákování.

07:00
    Ze skrumáže před brankou slávisté nic nevytěžili.

07:36
    Kladenští se pokusili vyhodit. Sešívaní obránci jim to však nedovolili.

08:05
    Kodad kryje lehké nahození domácích.

08:32

09:00
    Do samostatného úniku se mohl dostat Matějka. Puk však nezachytil.

09:58
    Slávisté vyhazují na zakázané uvolnění.

10:20
    Střela Kladna od modré míjí slávistickou svatyni.

11:04
    Rytíři se pokouší usadit v útočném pásu. To se jim však nedaří.

11:45
    Ani jednomu z týmů se nedaří usadit v pásmu.

13:57
    Kladno se usadilo v pásmu Slavie. Několikrát prověřili Pateru, který zůstává stoprocentní.

15:01

15:40
    Červenobílí se provinili zakázaným uvolněním.

16:13
    Šteiner s Vildumetzem kombinovali před hostujícím gólmanem. Druhý jmenovaný však vystřelil mimo branku!

17:00
    Střelu Šteinera vyráží brankář před sebe. Tam však není nikdo, kdo by mohl kotouč dorazit.

17:58
    Ševčenko zcela sám mezi kruhy. Mířil k levé tyči, gólman byl připraven a vyráží puk do rohu kluziště!

18:35
    Sešívaní jsou v posledních minutách aktivnějším týmem.

20:00

Druhá třetina začne přibližně ve 13:08.

V první třetině byl k vidění velice aktivní hokej. Oba celky se dokázaly dostat do šancí. Gólmani však své týmy drží a nepřipouští změnu stavu. I když byli slávisté v posledních minutách viditelně lepším týmem, na světelné tabuli svítí stále stav 0:0.

20:01

20:30
    Kladno se dostalo jako první do útoku.

20:34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se dostává do vedení! ADAM KUBÍK se jako první zorientoval na brankovišti a zasunul puk za bezmocného Pateru! Asistence: Pavel Řepka.

21:30
    Slávisté se snaží o bleskovou reakci. Šteiner pálil do pravého horního růžku. Kodad však předvedl perfektní zákrok a chytá puk do lapačky.

22:10
    Do přečíslení se opět dostávají slávisté. Netolický však nahrávku nezachytil.

23:00
    Hnát přestřelil branku.

23:45
    I nadále se červenobílí pokouší vyrovnat utkání. Brankář však všechny jejich šance chytá.

24:14
    Po šarvátce před hostujícím brankářem je vyloučen David Matějka (SLA) za hrubost.

24:37
    Domácí se při vlastním oslabení dostali do veliké šance. Šteiner však mířil vedle.

25:28
    Další velká šance pro Slavii. Šerglovu střelu vyráží Kodad betonem.

26:14
    Domácí jsou v plném počtu. Tato přesilovka se hostům vůbec nepovedla.

27:00
    Slávisté jsou v této části utkání aktivnější.

28:20
    nyní se na chvíli usadili v útočném pásmu i Kladenští.

28:43

29:00
    Šilhán se zmocnil kotouče a ujížděl sám na Kodada. Pokoušel se vyzrát na brankáře, ten však střelu chytá!

29:48
    Slávisté jasně přehrávají Kladno. další šanci měl Patočka, který opět mířil nad svatyni Kladna!

31:03
    První velká šance Kladna. Patera však střelu z pravého kruhu kryje.

31:45
    Červenobílí se sami vyhání z útočné třetiny. Na modré čáře obránce nezachytil přihrávku a musí do středního pásmu.

32:22
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia konečně využívá svůj tlak. LUKÁŠ NETOLICKÝ se dostal sám před brankáře a po bekhendové kličce překonává brankáře! Asistence: Tomáš Vildumetz.

33:00
    Slavii gól nabudil a i nadále se drží v útočné třetině.

33:53
    Krásného střelu tečoval před brankářem Bajer. Gólmana však nepřekonal.

34:43
    Vildumetzova střela končí v ochranné síti.

35:00
    Šergl přihrával na volného Šteinera. Ten míjí branku!

36:04
    Odpískaná přihrávka rukou, která vyhazuje Slavii z útočného pásma.

36:50
    Kladno se po dlouhé době dostalo do šance. Patera však se střelou neměl žádné starosti, jelikož mířila nad.

38:07
    Zápas se nyní hraje z jedné strany na druhou.

38:56
    Kladno nyní zůstává v útočné třetině. Na Pateru však příliš mnoho střel nejde.

39:03
    Slávisté minutu před koncem zvyšují na 2:1. Ševčenko nahrával TOMÁŠI VILDUMETZOVI, který se otočil kolem tyče a překonal brankáře k pravé tyči. Asistence: Igor Ševčenko.

39:46
    Poslední střela této třetiny. Domácí útočník nebezpečně vystřelil. Díky teči však touš konči mimo branku.

40:00

Třetí třena začne přibližně ve 13:55.

Ve druhé třetině jsme se konečně dočkali gólů. Nejprve poslal do vedení Kladno Adam Kubík. zanedlouho se mohli radovat i slávisté, když Lukáš Netolický srovnal skóre. Do vedení se dostali červenobílí minutu před koncem, kdy Tomáš Vildumetz překonal hostujícího gólmana. Šťastnější tedy do šaten odcházeli slávisté, kteří mohou doufat, že ve třetí třetině pouze navýší svůj náskok.

40:01

40:30
    Patočka stál osamocený před brankářem. Přihrávku na něj však zmařil hostující obránce.

41:30
    Šergl střílel na Kodadu, ten vyráží betonem.

42:57
    Kladno se nemůže dostat přes střední pásmo.

43:32
    Vhazování vyhrávají slávisté a i nadále zůstávají aktivnějším týmem.

44:03
    Sešívaní navyšují svůj náskok. TOMÁŠ VILDUMETZ obkroužil branku a zasunul kotouč do svatyně Kladna. Asistence: David Matějka a Michal Kovář.

45:00
    Kladno se zatím v této periodě nedostalo ze svého obranného pásma.

45:26
    To se jim nyní daří. V útočném pásmu jsou však od puku odstaveni a sešívaní pokračují se svým tlakem.

45:51
    Ten však zastavuje ofsajd.

46:20
    Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.

46:51
    Patera si pohlídal kotouč nastřelený hostujícím útočníkem.

47:23
    Po perfektní přihrávce Matějky pálil Kovář do připraveného gólmana.

48:00
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

49:24
    Ze skrumáže před Kodedou sešívaní nic nevytěžili.

49:54
    Po dlouhé době se Kladno dostává do akce. Tu jim však zastavuje ofsajd.

50:00
    Patočka se pokoušel dostat z útočné třetiny. To se mu nepovedlo a je odpískán ofsajd.

50:19
    TOMÁŠ VILDUMETZ opět skóruje. Z pravé strany nahrával rozjetému Tomáši Vildumetzovi Matějka. Vildumetz neváhal a střelou zápěstím vymetl pravý horní růžek. Asistence: David Matějka a Matouš Patočka.

51:53
    Slávisty tento gól mírně ukolébal a Kladno se žene dopředu.

53:00
    Hraje se velice svižný hokej.

53:27
    Kladno snižuje na rozdíl dvou branek. Zpoza branky našel volného MATYÁŠE ŠEBESTU Kryll a ten z první prostřelil Pateru. Asistence: Jiří Kryll.

54:30
    Ve velké šanci byl nyní Matějka, který však z blízkosti nepřekonal brankáře!

55:22
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

55:55
    Kladno gól nabudil a dostávají se do tempa.

56:48
    Bajer se z pravého rohu dostává až před brankáře. Trefuje pouze jeho výstroj.

57:01
    Melovič pálil od modré. Kodad na poslední chvíli vyráží puk ramenem.

58:00
    Patočkovo nahození kryje gólman.

58:23
    Slávisté se usazují v útočném pásu.

58:35
    Fiala z vrcholu kruhu nastřeluje břevno.

59:26
    V poslední minutě oslabí svůj tým Lukáš Netolický (SLA).

59:40
    Slavia se osvobozuje.

59:55
    Patera kryje nebezpečnou střelu z blízkosti.

60:00

Ve třetí třetině navýšili červenobílí svůj náskok již o 3 góly. Kladnu se sice podařilo snížit na 2:4, to bylo však z jejich strany vše. V dnešním zápase se blýskl třemi góly Tomáš Vildumetz.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne. (14:31:46)

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 33. Netolický (Vidumetz), 40. Vildumetz (Ševčenko), 45. Vildumetz (Matějka, Kovář), 51. Vildumetz (Matějka, Patočka) – 21. Kubík (Řepka), 54. Šebesta (Kryll)

HC Slavia Praha: Patera (Pánek) – Krásný, Török, Vobořil, Melovič, Šantrůček, Šteinocher, Kovář – Vildumetz, Patočka, Matějka, Fiala, Šteiner, Šergl, Bajer, Ševčenko, Netolický, Koliš, Marek, Hnát, Šilhan