Břeclav – Vítkovice 0:2 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Prostějov – Hulín 2:1 (kon.)
Kroměříž – Zlín B 2:0 (kon.)
FK Mohelnice
2:2 (0:0)
MFK Vyškov
Sobota 08.08.2015, 16:30 • Městský stadion Mohelnice (kapacita: 650) • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

S konstatováním, že historicky první vzájemné utkání Mohelnice s Vyškovem skončilo výsledkem 2:2 se s vámi loučím, avšak již od 19:45 se na vás budu těšit u online přenosu z tureckého superpoháru. (18:35:04)

90+2

85
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Josef Lička.

82
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Martin Žoček.

66
    Žlutou kartu dostává Lubomír Pinkava (FK Mohelnice).

64
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    Nováčkovi MSFL se daří vyrovnat! Druhou branku svého celku střílí LUBOMÍR PINKAVA.

62
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Ondřej Kopa, přichází Martin Bzirský.

62
    Žlutou kartu dostává David Hodinář (MFK Vyškov).

50
    Žlutou kartu dostává David Němeček (MFK Vyškov).

47
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté udeřili dvě minuty po začátku druhého poločasu a jdou do vedení! Branku na 1:2 vstřelil DAVID NĚMEČEK.

46
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Pazourek, přichází Jakub Přichystal.

46

45+1

37
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Martin Vokoun, přichází Lukáš Hapal.
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Martin Kotůlek, přichází David Bača.

34
    Žlutou kartu dostává Ondřej Seibert (FK Mohelnice).

33
    Žlutou kartu dostává Lukáš Lahodný (MFK Vyškov).

32
    Žlutou kartu dostává Roman Kuba (FK Mohelnice).

32
    Hosté odpovídají přesně 30 minut po úvodní brance domácích. DOMINIK URBANČOK měl dost času na zakončení a dokázal rozvlnit síť za zády domácího gólmana.