Manchester Utd. – Tottenham 1:0 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 0:1 (kon.) | Norwich – Crystal Palace 1:3 (kon.)
Leicester – Sunderland 4:2 (kon.) | Everton – Watford 2:2 (kon.) | Chelsea – Swansea 2:2 (kon.)
Leicester City
4:2 (3:0)
Sunderland AFC
Sobota 08.08.2015, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 1. kolo
    Výhře 4:2 pomohl 2 brankami aktivní Mahrez!

Rozhodčí Mason ukončil dnešní utkání, ve kterém Leicester City zvítězil nad Sunderlandem AFC 4:2. Dnes jsme sledovali výborný zápas, který přinesl řadu šancí a celkem 6 branek, což je skvělé. Na úvod měl šanci hned třikrát Sunderland, ale Schmeichel svůj tým podržel. Pak už vládl na hřišti Leicester, který do poločasu třikrát skóroval. Dvakrát se trefil Mahrez a jednu branku vsítil Vardy. Vypadalo to, že Sunderlandu poločasová přestávka pomohla a ve druhém poločase působil mnohem lépe, než v poločase prvním, avšak na Leicester stále nestačil. V 60. minutě snížil na 3:1 Defoe, avšak o 6 minut později skóroval Albrighton, který zvýšil na 4:1. Pak se ještě prosadil S. Fletcher, který snížil na 4:2, ale víc se už se do konce utkání nestalo. Velmi dobře dnes působil domácí Albrighton, který dvakrát přihrával na gól a jednou sám skóroval. Z tříbodového zisku se tedy raduje domácí Leicester, který minimálně do 20:30 povede tabulku. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:03:34)

90+5

90+4
    Domácí tým rozehrál nakrátko a pohybuje s v blízkosti rohového praporku.

90+4
    Rohový kop pro Leicester, a tak se hosté musí bránit.
    V souboji s Johnsonem vyšel vítězně Okazaki.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhých 5 minut.

90
    Nějaké zdravotní potíže má Defoe, který pokulhává, ale zápas určitě dohraje.

90
    Před standardní situací se Leicester ubránil v pohodě. Nejvýš ze všech fotbalistů totiž vyskočil Drinkwater, který hlavou odvrátil balon do bezpečí.

89
    Standardní situace pro Sunderland.

88
    Albrighton poslal před branku dobrý centr, ale jeden z jeho spoluhráčů, který chtěl hlavičkovat, balon ve vzduchu netrefil.

87
    Rohový kop pro Leicester, bere si ho na starost Albrighton.

87
    Na jedné straně pálil Okazaki a na druhé zase Kaboul. Obě střely však byly úspěšně zablokovány. V 87. minutě je stav skóre stále 4:2.

84
    Coates fauloval a vyfasoval žlutou kartu.
    Od té doby, co je Defoe hráčem Sunderlandu, tak stihl vsítit 5 ligových branek. Žádný jiný hráč od jeho příchodu nedal více gólů.

84
    Standardní situaci si vzal na starost Fletcher, ale svým centrem našel pouze bránící protihráče.

83
    Teď se však míč přesunul na kopačky soupeře, který bude zahrávat volný přímý kop.

83
    U míče je domácí Leicester, který má na vlastní polovině autové vhazování.

82
    Dohráno má Vardy, kterého vystřídal Kanté.

Lucie Rapantová

Branky: 11. Vardy (Albrighton), 18. Mahrez (Albrighton), 25. Mahrez (pen.), 66. Albrighton – 60. Defoe (Johnson), 71. S. Fletcher (Lens)

Karty:   49. Vardy (LEC) – 17. Rodwell (SUN), 42. Jones (SUN), 73. Kaboul (SUN), 84. Coates (SUN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:3.
    Leicester City: Schmeichel – De Laet (75. Benalouane), Huth, Morgan (C), Schlupp – Albrighton, Drinkwater, King, Mahrez (77. Fuchs) – Okazaki, Vardy (82. Kanté).
    Náhradníci: Schwarzer – Fuchs, Benalouane, Hammond, Kanté, Kramarić, Ulloa.

Sunderland AFC: Pantilimon – Jones (54. Matthews), Coates, Kaboul, van Aanholt – Cattermole (C) (30. S. Fletcher) – Johnson, Rodwell, Seb Larsson, Lens – Defoe.
    Náhradníci: Mannone – Matthews, O'Shea, Giaccherini, Bridcutt, Graham, S. Fletcher.

Rozhodčí: Mason – Kirkup, Hussin