Nantes – Guingamp 1:0 (kon.) | Montpellier – Angers 0:2 (kon.) | Nice – Monaco 1:2 (kon.)
Marseille – Caen 0:1 (kon.) | Bastia – Rennes 2:1 (kon.) | Troyes – GFC Ajaccio 0:0 (kon.)
Olympique Marseille
0:1 (0:1)
SM Caen
Sobota 08.08.2015, 21:00 • Stade Vélodrome • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalších přenosů z francouzské Ligue 1 na počtenou! (22:52:49)

To je hned v úvodu sezóny pořádná nepříjemnost pro hráče Olympique Marseille! Hosté, kteří byli v první půli lepší, se ve druhém poločase hodně stáhli a přišla útočná smršť ze strany domácího týmu. Batshuayi a Ocampos si ovšem vybrali obrovskou porci smůly a i přes obrovské šance se nedokázali gólově prosadit. Pro hosty to tak znamená cenné vítězství v prvním zápase sezóny, domácí budou ještě muset zapracovat na koncovce.

90+3

90+3
    Rozeběhla se poslední nastavená minuta a hosté jsou tam, kde se jim líbí. U branky soupeře.

90+2
    A po útočném faulu Vercoutre nikam nespěchá s rozehrávkou.

90+2
    Vercoutre znovu zasáhl a domácí si zopakují kop od rohového praporku.

90+1
    Nkoudou měl opět nějaký prostor ve vápně, ale hosté skutečně srdnatě brání! Následuje další rohový kop pro Marseille.

90+1
    Domácí mají ještě tři minuty na srovnání skóre.

89
    Po rohovém kopu se rozeběhl do otevřené obrany Delort, ale ten tváří v tvář Mandandovi netrefil bránu! Následně měl opět na druhé straně obrovskou příležitost Batshuayi, ale ten odhlavičkoval nad!
    88. Vercoutre (SM Caen) vytáhl přízemní střelu Barrady (Olympique Marseille) na tyč.

88
    A Barradova rána, která přišla ještě před pokutovým územím, zamířila po Vercoutreho zákroku pouze do tyče!

87
    Po zblokované ráně se míč odrazil až na pravou stranu šestnáctky k Nkoudouovi, ale ani jeho výborná střela se mezi tři tyče nevešla! Domácím dnes asi není souzeno zapsat se do listiny střelců.

86
    Bazileho centr končí jen v Mandandových rukavicích. Domácí kapitán sám rozehrává další akci svého týmu.

85
    Barrada schytal téměř hokejový bodyček od kapitána hostí Féreta.

85
    Ne,ne, tudy to nepůjde. Yahia vystihl další centr z levé strany.

83
    Z přímého volného kopu už ale hosté nic nevytěžili. Romao odkopává.

82
    Sparagna hodně silně přitáhl za ruku Bazileho a jako dnes první hráč vidí v ruce sudího žlutou kartu.

80
    Nkoudou přišel s chytrou přihrávkou do vápna na Batshuayiho, který sklepl do běhu Sarrovi, jenže ani jeho slibná rána brankou nekončí! Vercoutre se vrhl k bližší tyči a stáhl míč do svého náručí!