Kerkrade – Heracles 3:1 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 3:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:2 (1:0)
FC Utrecht
Sobota 08.08.2015, 20:45Nizozemská Eredivisie • 1. kolo

Je za námi konec celkem zajímavého fotbalu, ve kterém vítězí domácí Feyenoord Rotterdam.

Domácí i v deseti dokázali vstřelit dvě branky a zvítězit se ziskem tří bodů! Hosté alespoň snížili v poslední minutě nastaveného času a k vidění bylo dnes celkem pět branek.

Doufám, že jsem Vám dnes nabídl pestrý onlajn přenos a přinesl zajímavé informace z dění zápasu. Děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (22:42:01)

90+5
    90+5. Sébastian HALLER - 3:2

90+5
    Utrecht právě vstřelil branku!
    SEBASTIEN HALLER s přehledem pokutový kop proměňuje a snižuje alespoň na 2:3 z pohledu hostů.

90+4
    Manu fauloval v pokutovém území a je z toho penalta v poslední minuté nastaveného času.

90+3
    Manu se po rychlém brejku dostal k zakončení. Jeho střela by byla veliká i pro bránu na rugby.

90+3
    Roh pro Utrecht.

90+2
    Hosté kombinují ale nestřílí. Možná proto se jim dnes podařilo pouze jednou vstřelit gól.

90+1
    Hostům se čas pomalu ale jistě krátí a na snížení stavu to zatím nevypadá. Hosté z Utrechtu kombinují na vlastní polovině a dopředu to nějak nejde.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby pět minut!

89
    Manu nakonec fauloval a hosté mají poslední možnost se dostat do útoku.

88
    Domácí vybojovali autové vhazování na půlce Utrechtu a s rozehráním moc nepospíchají.

87
    Poslední střídání i na straně hostů. Ze hřiště odchází Klaiber a jeho místo zaujme na hřišti Rubin.

87
    Basaçikoglu odchází se zraněním a je nahrazen po zbytek zápasu hráčem Manu.

86
    Vilhena za svůj ostrý zákrok vidí žlutou kartu. Tento chlapík za krátkou dobu na hřišti toho stačil docela dost.

86
    Pro centr si s přehledem došel Vermeer a v pohodě chytá do svého náručí.

85
    Hosté se nevzdávají a zkoušejí ještě s výsledkem něco udělat.

84
    Nelom je ošetřován na hřišti a pro svůj tým vybojoval další cenné vteřiny.

82
    Na stadionu to žije! Po vstřelení dvou branek domácího týmu se fanoušci baví a pomalu začínají oslavovat, přestože zbývá do konce zápasu zhruba deset minut.