Den Haag – Eindhoven 2:2 (kon.) | Heerenveen – Graafschap 3:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:2 (1:1)
PSV Eindhoven
Úterý 11.08.2015, 18:30 • Kyocera Stadion (Den Haag) [Kapacita: 15 000] • Nizozemská Eredivisie • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:32:22)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli dnes mírně lepším týmem a do poslední minuty sahali po vítězství, jenomže v poslední minutě nastaveného času se dokázal prosadit brankář domácích Hansen a vyrovnal tak na 2:2. Favorizovaní PSV si tak z dnešního zápasu připisují do tabulky pouze jeden bod. Pro domácí to je naopak velký úspěch a jsou velmi rádi za dnešní remízu.

Držení míče: 51% – 49%
    Střely na branku: 14 – 14

90+6

90+6
    Kristensen nyní vidí od rozhodčího žlutou kartu za nevybíravý faul na jednoho z protihráčů.
    90+5. Martin HANSEN - 2:2

90+5
    Den Haag právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! To je neuvěřitelné, střelcem branky je domácí brankář MARTIN HANSEN, který prodloužil centr jednoho ze svých spoluhráčů přesně k pravé tyči a Zoet tak neměl šanci tento pokus chytit!

90+4
    Jeden z domácích hráčů byl nyní faulován blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat slibný přímý kop. Do vápna míří také brankář Hansen.

90+4
    Domácí se stále snaží vyrovnat, hostující obrana však dnes pracuje velmi dobře a nepouští tak svého soupeře příliš do šancí.

90+3
    Rozhodčí nastavil 5 minut.

90+1
    Hřiště musí kvůli zdravotním potížím opustit Pereiro, který přišel mimochodem na hřiště v 80. minutě a místo něj nastupuje Locadia.

90
    Nevypadá to s ním vůbec dobře a je dost možné že dnešní utkání nedohraje.

89
    Pereiro má nyní nějaké zdravotní potíže a musí být ošetřen.

88
    Marengo nyní vyslal na branku střelu z hranice vápna, tímto pokusem však trefil pouze ve vápně jednoho z obránců, míč se však odrazil opět k němu a následnou druhou střelou míč posílá vysoko nad branku.

88
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

86
    Vito Wormgoor nyní tvrdě fauloval jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

86
    Schaken nyní našel svým centrem z pravé strany ve vápně Wormgoora, ten však míč poslal svou hlavou zhruba metr nad branku.