Žižkov – Převýšov 1:0 (kon.) | Jirny – Most 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kolín 1:3 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Union 2013 – Tachov 3:2 (kon.) | Čáslav – Benešov 3:1 (kon.)
TJ Štěchovice
0:2 (0:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 16.08.2015, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice - Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga • 2. kolo

Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu Štěchovice – Králův Dvůr. Dnes budeme společně sledovat zápas druhého kola ČFL. Start dnešního zápasu je v 17:00.

FK Králův Dvůr || 2 body

Králův Dvůr odstartoval sezonu remízou 0:0, nováčka z Dobrovice porazil až v penaltovém souboji. Farma prvoligové Příbrami vedená trenérem Barátem si v posledních dvou sezonách připsala ve Štěchovicích remízy, v minulé sezoně 0:0 a následnou prohru v penaltovém souboji.

FK TJ Štěchovice || 2 body

Domácí Štěchovice odstartovali sezonu remízou 1:1 v Tachově a stejně jako Králův Dvůr vyhráli penaltový souboj. Tým vedený trenérem Hruškou čeká velký souboj na konci srpna, 30.8. hostí prvoligové Teplice.

Dnešní utkání odřídí jako hlavní rozhodčí pan Petr Hocek, na lajnách mu budou asistovat pánové Josef Vnuk a Lukáš Matoušek.

FK TJ Štěchovice:

Sňozík – Pavlík, Busta, Švejda (K), Prosek – Golovko, Jakobovský, Hřebeček, Trnka – Říha, Cienciala.

Náhradníci: Soukup – Kotlík, Möglich, Novák F., Jiroušek, Drobílek. Laušman.

FK Králův Dvůr:

Krček – Petr (K), Šilhavý, Holý, Pilík, Procházka, Soldát, Hlinka, Volešák, Balšánek, Hájek.

Náhradníci: Šedivý – Šindelář, Eliáš. Junek, Kraus, Hrudka, Dochtor.

Rozhodčí: Hocek – Vnuk, Matoušek. DS: Langer..

Přeji příjemné odpoledne z deštivých Štěchovic, za deset minut nám začíná utkání a hráči se suší v kabinách.

1

1
    Dnešní utkání zahájili hosté, ale do útoku se neprosadili.

3
    Hosté si vytvořili mírnou nadvládu, nyní budou zahrávat standardku.

3
    Balon směřoval na hlavu Petra, ten byl ubráněn jedním z domácích obránců.

4
    Z ničeho nic se ve vápně dostal k balonu Busta, byl ale včas ubráněn obránci hostí, následná střela Hřebečka z dálky neměla gólové parametry.

5
    Procházka se pokoušel dostat k balonu, domácí Sňozík u něj byl i přes své zastavení včas.

6
    Procházka byl ubráněn i při pokusu o hlavičkové zakončení.

7
    Soldát uspěl v souboji s Ciencialou, který jeho zásluhou neměl šanci zakončit.

9
    Průnik hostujícího hráče ukončil hvizd píšťalky z důvodu ofsajdového postavení.

10
    Domácí tým vyklízí útočné pozice, Králův Dvůr postupuje kupředu.

11
    Cienciala fauloval Petra, hosté mají k dispozici standardu z delší vzdálenosti.

12
    Pilíkovi se exekuce nepovedla a domácí Busta odkopává balon do bezpečí.

13
    Golovko vybojoval rohový kop pro Štěchovice, domácí tým se ke střele nedostal.

15
    Říha hledal přihrávkou Ciencialu, ten byl ubráněn a nezakončil.

18
    Oba celky vyrazily do jednoho útoku, ale další střelu jsme neviděli.

20
    Žlutou kartu dostává Cienciala (FK TJ Štěchovice).

22
    Pavlíkův dlouhý nákop doletěl až do zámezí a vykopávat bude Krček.

23
    Jakobovský se odhodlal k tvrdé střele ze střední vzdálenosti a Krček musel balon vyrazit na roh.

25
    Zatím sledujeme vyrovnané utkání, které se odehrává hlavně uprostřed hřiště.

26
    Trnkův centr zakončil hlavou Cienciala, ale Krček byl včas na svém místě.

26
    Další střelu si připisuje Jakobovský, nyní byla jeho rána nepřesná.

28
    Holý si musel počínat velmi obezřetně při bránění, svoji úlohu zvládl a odkopl na půli hřiště.

29
    Hájek s Procházkou si vzájemně překáželi, toho využil Prosek a zabránil útoku.

30
    Hřebeček se dopustil faulu na Hájka.

31
    Hřebeček našel centrem hlavu Trnky, ale ten měl možnost pouze ťuknout do balonu a následně odkopl do bezpečí Pilík.

32
    Do zakončení se dostal dnes útočně laděný Busta, jeho rána trefila obránce.

33
    Cienciala měl na hlavě další šanci, ale bránu těsně netrefil.

35
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hájek, přichází Junek.

38
    Domácí přitlačili svého soupeře, ale ani jedna z několika nadějných akci nenašla střelu na bránu.

39
    Říha se snažil o narážečku, jeho přihrávka šla do autu.

40
    Hřebeček centroval na Ciencialu, ten se k balonu nedostal.

40
    Nepřesný centr Volešáka zamezil útoku Králova Dvora.

41
    Trnka nečekaně lehce ubránil akci hostí a založil protiútok domácích, ale ani ten není zakončen střelou.

42
    Na Švejdův centr si nikdo nepočkal a balon doletěl do zámezí. Krček bude vykopávat.

44
    Pilík v nouzi odkopl do zámezí.

44
    Trnka nachytán v ofsajdovém postavení. První poločas zřejmě skončí bez branek.

45
    Ofsajd také na straně hostí, Volešák v něm byl nachytán.

45

První poločas je u svého konce a zatím sledujeme bezbrankový zápas. Více u balonu je domácí tým, ten měl i daleko více šancí. Králův Dvůr zatím neukázal svůj útočný potenciál, zejména i díky dobře hrajícím obráncům domácího týmu. Druhý poločas začne v cca 18:02.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

46

46
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Cienciala, přichází Laušman.
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Trnka, přichází Drobílek.
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Říha, přichází Kotlík.

46
    Centr Golovka musel vyrazit Krček.

47
    Hosté vyrazili do útoku, ale jejich snaha končí odkopem Sňozíka.

48
    Kotlík byl při svém snažení ubráněn, ale i tak mají domácí vhazování.

49
    Drobílek se proti přesile neprosadil, po přihrávce Laušmana se ke střele neprosadil ani Kotlík.

50
    Žlutou kartu dostává Švejda (FK TJ Štěchovice).

51
    Pavlík hledal centrem Jakobovského, ale ten se ke střele nedostal.

51
    Petr centroval do vápna Štěchovic, tam stál Busta a odkopává na roh.

52
    Po rohovém kopu zakončoval Soldát, ale jeho tečovanou ránu Sňozík chytil.

54
    Procházka nenačasoval svůj centr a vyslal přihrávku mimo své spoluhráče.

55
    Hřebeček si stihl zaseknout balon a poté vystřelit, jeho ránu lapl bez problémů Krček.

57
    Sňozík si aktivně vyběhl na vyboxování, při svém dopadu utrpěl mírné zranění, ve hře pokračuje.

58
    Laušman si počínal proti pravidlům při souboji ve vápně, je mu odpískán útočný ofsajd.

59
    Drobílek při svém pokusu promáchl, na druhé straně byl Bustou odebrán balon Junkovi.

61
    Golovkovu ránu chytl Krček bez potíží.

62
    Pavlík riskantně přihrával ve vlastním vápně, soupeř na balon nedosáhl.

62
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Hřebeček, přichází Novák.

63
    Střídající Novák se ihned připletl do bránění, faul Procházky na jeho osobu dává možnost domácím oddechnout.

65
    Kotlík byl ubráněn svými protivníky.

66
    Pilík na poslední chvíli ve skluzu uklidil balon před Golovkem.

67
    Procházka si naběhl na povedený centr a měl na kopačkách první gól, radost mu zkazil skvělý Sňozík!

68
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

Hosté jdou do vedení, kapitán MILAN PETR v houfu těl tečoval balon a Sňozík už na něj nedosáhl – 0:1!
    68. Milan PETR - 0:1

72
    Hlinkova střela mířila mimo bránu.

73
    Žlutou kartu dostává Soldát (FK Králův Dvůr).

74
    Švejdův centr byl spíše pozdravem pro Krčka.

75
    Novákův centr odkopl do zámezí Šilhavý.

76
    Dobrá akce Busty nekončí gólem, domácí hráč se netrefil.

77

Hosté pojišťují své vedení. Soldát prodloužil na osamoceného JIŘÍHO JUNKA, ten si balon zpracoval, obešel obránce a zakončil k tyči – 0:2!
    77. Jiří JUNEK - 0:2

77
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Golovko, přichází Jiroušek.

79
    Domácí fanoušci si žádali penaltu po souboji ve vápně, rozhodčí nechává píšťalku v klidu.

80
    Šilhavý počínal dobře při rohovém kopu Štěchovic, oba pokusy odhlavičkoval.

81
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Eliáš.

82
    Hostující Hlinka nachytán v ofsajdu.

82
    Procházka hledal v průniku Volešáka, ten minul bránu.

83
    Ani další pokus pokus domácích nekončí úspěchem.

84
    Žlutou kartu dostává Pilík (FK Králův Dvůr).

85
    Laušmanův pokus o centr skončil opět neúspěchem, balon jde do zámezí.

86
    Novákova slabá hlavička Krčka nevystrašila a v klidu chytá.

86
    Po hlavičce Busty mohl zakončit Laušman, ale obrana hostí odkopává.

87
    Jakobovský se provinil útočným faulem, hosté ušetří čas.

88
    Rohový kop pro Štěchovice.

89
    Pavlíkova střela míjí bránu.

89
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Kraus.

90
    Po centru Kotlíka netrefil Laušman hlavičkou bránu.

90
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Šindelář.

90+1
    Drobílkova střela končí v náručí Krčka, dnes si připíší tři body hosté.

90+1

Dnešní utkání je u svého konce a tři body si odváží Králův Dvůr. Nejprve se prosadil v 68. minutě Milan Petr, druhý gól přidal v 77. minutě Jiří Junek.

Další utkání čeká Štěchovice již tuto středu 19. srpna od 17:00, do zdejšího areálu zamíří Brozany. Z mé strany je to pro dnešek vše, já Vám přeji příjemný zbytek víkendu. (18:52:59)