Liverpool – Bournemouth 1:0 (kon.)
Liverpool FC
1:0 (1:0)
AFC Bournemouth
Pondělí 17.08.2015, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 2. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (22:59:40)

Dohrávku druhého kola Premier League rozhodl jediný gól, který vstřelil ve 26. minutě liverpoolský útočník Christian Benteke. Reds tak proti nováčkovi splnili roli favorita a připsali si vítězství také ve svém druhém ligovém utkání, ovšem nutno říci, že Bournemouth na Anfieldu předvedl velmi sympatický výkon. Hosté hráli odvážně a jejich hra byla určitě příslibem do dalších zápasů.
    Hráči Liverpoolu oslavují další těsné vítězství, o které se tentokrát během prvního poločasu postaral Christian Benteke.

90+5

90+5
    Míč je zámezí, myslím, že teď už přijde konec.

90+4
    Asi poslední akce Bournemouthu...

90+4
    Smith cpal míč před bránu, kde zasáhl hlavou Lovren.

90+3
    Moreno ubránil Francise a Liverpool bude navíc vhazovat.

90+2
    Tohle se domácím moc nepovedlo. Milner se ukopl a poslal přímý kop úplně mimo.

90+1
    Moreno se nadechl k velkému sólu, které zastavil až na hranici pokutového území faulem Steve Cook. To je samozřejmě žlutá karta.

90+1
    Ještě čtyři minuty!

90
    Mohlo být hotovo! Clyneho centr z pravé strany našel Bentekeho, jenž zblízka zamířil do břevna.

90
    Už běží poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik sudí nastaví.

89
    Pro centr Danielse si došel Mignolet.
    Philippe Coutinho (Liverpool) měl před vystřídáním na svém kontě stejný počet střel jako hráči Bournemouthu dohromady.