Barcelona – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
FC Barcelona
1:1 (1:0)
Athletic Bilbao
Pondělí 17.08.2015, 22:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělský superpohár • Finále
    Vítěz španělského superpohár 2015 - Athletic Bilbao

Fotbalisté Bilbaa křepčí radostí, naopak domácí hráči Barcelony jsou velmi smutní. Přestože má Barcelona velkou sílu a kvalitu, po porážce 0:4 z prvního zápasu byla její šance na vítězství velmi malá. Tu sice na konci poločasu gólem na 1:0 přiživil Messi, jenže veškeré naděje pak zhatil Piqué, který se po slovním ataku pomezního rozhodčího nechal v 56. minutě vyloučit. Hosté pak dohráli zápas ve velkém klidu a povedlo se jim dokonce srovnat, když čtvrtý gól ve druhém vzájemném souboji vstřelil Aduriz. (23:55:14)

Je tu konec odvetného zápasu španělského superpoháru. Domácí Barcelona nedokázala odčinit vysokou porážku ze hřiště soupeře a trofej získává Athletic Bilbao!

90+3

90+2
    Na trávníku se ocitl Suárez. Přestože se mu to nelíbí, pokračuje se ve hře.

90+1
    Na polovině soupeře fauloval Mikel Rico, balon budou mít domácí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Domácí mají poslední desítky vteřin na to, aby vstřelili vítězný gól alespoň v dnešním zápase. Zatím se ale do zakončení nemohou dostat.

90
    Do ofsajdové pasti se nyní chytil Messi, míč budou mít hosté.

89
    Barcelonští nakonec kopali rohové kopy tři, ani po jednom se ale k přímému ohrožení brány soupeře nedostali.

88
    Zápas se již spíše jen dohrává, domácí mají možnost kopat rohový kop.

87
    Na zisku trofeje pro Bilbao to ale nic nezmění. Hosté se teď budou snažit již pouze udržet příjemnou remízu z Camp Nou.
    86. Červená karta pro Kike Solu

86
    Kike Sola na hřišti moc dlouho nepobyl. Hostující útočník se s velkou vervou vrhl do souboje s Mascheranem a trochu překvapivě dostává hodně přísnou červenou kartu.

84
    Závěr zápasu se neúprosně blíží a domácí mají poslední minutky na to, aby vybojovali alespoň vítězství v dnešním zápase.

83
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Beñat, přichází Mikel Rico.

83
    Z pravé strany zkoušel centrovat De Marcos, jeho pas zastavil hned v zárodku Mascherano.

82
    Tempo hry již není nijak závratné. Domácí se ale přesto snaží vstřelit vítězný gól.