Převýšov – Jirny 1:3 (kon.) | Kolín – Žižkov 2:1 (kon.) | Zápy – Benátky n/J 2:2 (3:2 po pen.)
Benešov – Chrudim 1:4 (kon.) | Most – Písek 1:1 (1:4 po pen.) | Brozany – Dobrovice 2:1 (kon.)
SK Převýšov
1:3 (0:3)
SK Viktorie Jirny
Neděle 23.08.2015, 10:15Česká fotbalová liga • 3. kolo

Jirny vytěžily z kvalitního výkonu v prvním poločase tříbodový zisk, po výhře 3:1 tak zvyšují svůj podíl na šest bodů. Převýšovští naopak poprvé v sezóně ztratili. Česká fotbalová liga pokračuje dnes odpoledne dalšími pěti zápasy 3. kola. (12:03:31)

90+1

90
    Míč nakonec směřoval na vzdálenější tyč na Petra Veselku, kterému je ale odpískán faul na brankáře Duchečka.

89
    Do konce zápasů zbývají poslední minuty, Převýšov chystá standardní situaci. Domácí trenér posílá celou jedenáctku do pokutového území.

87
    Stejskal posílá míč co nejdále do hloubi pole, domácí se snaží o zdramatizování závěru dnešního střetnutí.

86
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jiří Černý, přichází Jakub Jarkovský.

85
    Jirny se snaží šetřit čas při střídáních. Radek Stöckner vymění na poslední minuty Josefa Šimka.

84
    Domácí Jiří Černý dostal za faul na polovině hřiště žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází František Škorvánek, přichází Lukáš Havierník.
    82. Michal PARYS (vl.)- 1:3

82
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jen dočkali! Necelých deset minut před koncem snižují na rozdíl dvou branek poté, co si nešťastně srazil míč do vlastní sítě hostující zadák MICHAL PARYS – 1:3!

80
    Tomáš Sedláček ztratil zbytečně míč na hranici vlastního pokutového území, čímž by nabídl soupeři postup dvou hráčů na nikoho. Nakonec mu ale pomohl rozhodčí, který odpískal nedovolený zákrok na jeho osobu.

79
    I domácí přichystali další změnu. Pro dnešek končí Tomáš Labík, nahradí ho jeho bratr Jan Labík.

78
    Radima Nečase vystřídá na závěrečné minuty Marek Čepelák.

78
    A znovu se blýskalo před brankou hostí. Na malém vápně totiž zůstal jeden z domácích hráčů úplně osamocen, na poslední chvíli však brankář Viktorie míč ztečoval mimo!

77
    Hostující defenzíva však dnes pracuje velmi svědomitě, Převýšovu navíc již mnoho času na stažení tříbrankového manka nezbývá.

76
    Veselka na levé straně čistě ubránil Vondráčka, hra se znovu stěhuje na polovinu Jiren.
    75. Labík míč do hostující branky nedostal.

75
    Tak to byla vynikající příležitost na snížení v podání Tomáše Labíka! Domácí útočník se dostal k balonu na malém vápně, měl spoustu času a proto se všichni divíme, že poslal míč pouze do boční sítě hostující klece!