Anderlecht – Lokeren 1:0 (kon.) | Standard – Oostende 1:2 (kon.) | Kortrijk – Gent 0:0 (kon.)
Standard Lutych
1:2 (1:1)
KV Oostende
Neděle 23.08.2015, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická Jupiler Pro League • 5. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (19:58:58)

Standard na své půdě podlehl prvnímu celku tabulky 1:2, když osud dnešního zápasu zpečetil Musona v 78. minutě. Oostende si bude dnešních třech bodů vážit, protože více ze hry měli domácí, ale všechny jejich veliké šance zneškodnil Ovono. Oostende si vytvořil mírný náskok na druhý celek.

90+4

90+4
    Domácí se ještě nevzdávají a vybojovali rohový kop.

90+3
    Domácí budou zahrávat přímý kop.

90+2
    Domácí mají zřejmě poslední šanci na vstřelení gólu.

89
    Domácí se snaží dostat do útoku, ale soupeř jim za žádnou cenu nechce míč půjčit.

88
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Trebel, přichází Mmaee.

88
    Hostující celek bude zahrávat rohový kop a může z něho vstřelit rozhodující gól.

87
    Hráči Oostende se snaží držet míč co nejdál své branky.

85
    Další velká šance domácího celku skončila v rukavicích Ovona, který podává opravdu vynikající výkon.

84
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Brüls, přichází Legear.

82
    Žlutou kartu dostává Vandendriessche (KV Oostende).
    78. Knowledge MUSONA - 1:2

78
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Oostende jde do vedení, když krásnou akci završil gólem KNOWLEDGE MUSONA. Canesin krásně přeloboval obranu a k míči se dostal Loemba, který sklepl míč na volného KNOWLEDGA MUSONU a ten dokázal svojí střelou překonat brankáře.