Boavista – Tondela 1:0 (kon.) | Estoril – Moreirense 2:0 (kon.) | Nacional – União Madeira 1:0 (kon.)
Guimarães – Belenenses 1:1 (kon.) | Arouca – Benfica 1:0 (kon.)
Boavista FC
1:0 (0:0)
CD Tondela
Neděle 23.08.2015, 18:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Boavista dnes přehrála nováčka z Tondely 1:0 a po dvou kolech Primeira Ligy má na svém kontě už čtyři body. Naopak Tondela zůstává na nule. O osudu utkání rozhodl úvod druhé půle, kdy se prosadil Luisinho. V 62. minutě navíc hostům zkomplikoval snahu o vyrovnání Lucas Souza, který se nechal po druhé žluté kartě vyloučit. (19:56:57)

90+4

90+3
    Domácí mají míč a vypadá to, že se už nic nestane!

90+2
    Hosté nakopli balón do pokutového území, ale tam si pro něj došel brankář Gideão. Boavista je blízko vítězství.

90+1
    Rozhodčí Ferreira nastaví ještě tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Anderson Correia (Boavista FC).

88
    Hostující Tinoco zahrával rohový kop, ale do šance se hráči Tondely nedostali.

87
    Z hranice šestnáctky to zkoušel Nathan Junior. Bohužel pro hosty trefil jen obránce.

84
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Anderson Correia.

82
    Boavista se už nikam nežene a tak se toho na hřišti v posledních minutách příliš neděje.

81
    Začala poslední desetiminutovka utkání. Domácí hájí těsný náskok.

78
    Hráči Tondely se snaží i v oslabení něco vymyslet, ale jejich akce teď skončila jen útočným faulem.

75
    Uchebo nyní pěkně uvolnil Zé Manuela, ale ani on svou šanci neproměnil. Domácí tak stále vedou jen 1:0.

73
    Po Inkoomově přihrávce mohl navýšit domácí náskok Luisinho, ale proti byl Matt Jones, který skvělým zákrokem vyrazil míč na roh!