Union 2013
0:3 (0:1)
Loko Vltavín
Úterý 25.08.2015, 17:30 • Městský stadion • Česká fotbalová liga • 4. kolo

Dnešní dohrávka 4. kola je u konce. Vltavín byl lepší v prvním poločase a dostal se v jeho konci do vedení. Union pak tlačil více jak půlhodinu ve druhé půli, ale v závěru obdržel z rychlých brejků dvě branky a prohrál nakonec 0:3. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:22:23)

90+3

90+2
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Ten obrana Vltavínu odvrátila a přidává ještě třetí branku. Po rychlém brejku dostal přihrávku do vápna střídající ONDŘEJ ŠÍPEK a přehodil bezmocného Nguyena.

90+1
    Union ještě bude zahrávat standardní situaci z levé strany.

90
    Nastavovat se budou tři minuty, duel se už ale spíše dohrává.

89
    Hosté střídají naposledy popáté. Ze hřiště odešel Pozníček a nahrazuje ho Šípek.

88
    Vltavín šetří čas u rohového praporku.

87
    Po centru z pravé strany opět na jedničku zafungovala defenzíva Vltavínu.

86
    Rychlý brejk Vltavínu nevyšel, u míče nyní bude Nguyen.

85
    Dnešní odložené utkání se blíží ke svému konci, Union se snaží vykřesat alespoň ještě malou naději.

84
    Počtvrté střídá také Vltavín, hřiště opouští Abena a nahrazuje ho Hodas.

83
    Union střídá počtvrté. Ze hřiště odchází Mokošín a nahrazuje ho Langr.

82
    Po další ráně ze střední vzdálenosti opět musí zasahovat gólman Nguyen.

81
    Unoin už je pod velkým tlakem, hosté s přehledem kontrolují závěr tohoto duelu.

80
    Vltavín střídá potřetí, ze hřiště odchází Macháč a nahrazuje ho Zelenka.
    79. David PODZIMEK - 0:2

79
    Z něho už hosté skórují a hodně se přibližují k tříbodovému zisku! Po rohovém kopu z pravé strany se ocitl ve vápně nikým nehlídaný DAVID PODZIMEK a hlavou z osmi metrů střílí svůj druhý gól do pravého horního růžku.