Union 2013
0:3 (0:1)
Loko Vltavín
Úterý 25.08.2015, 17:30 • Městský stadion • Česká fotbalová liga • 4. kolo

Dnešní dohrávka 4. kola je u konce. Vltavín byl lepší v prvním poločase a dostal se v jeho konci do vedení. Union pak tlačil více jak půlhodinu ve druhé půli, ale v závěru obdržel z rychlých brejků dvě branky a prohrál nakonec 0:3. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:22:23)

90+3

90+2
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Ten obrana Vltavínu odvrátila a přidává ještě třetí branku. Po rychlém brejku dostal přihrávku do vápna střídající ONDŘEJ ŠÍPEK a přehodil bezmocného Nguyena.

90+1
    Union ještě bude zahrávat standardní situaci z levé strany.

90
    Nastavovat se budou tři minuty, duel se už ale spíše dohrává.

89
    Hosté střídají naposledy popáté. Ze hřiště odešel Pozníček a nahrazuje ho Šípek.

88
    Vltavín šetří čas u rohového praporku.

87
    Po centru z pravé strany opět na jedničku zafungovala defenzíva Vltavínu.

86
    Rychlý brejk Vltavínu nevyšel, u míče nyní bude Nguyen.

85
    Dnešní odložené utkání se blíží ke svému konci, Union se snaží vykřesat alespoň ještě malou naději.

84
    Počtvrté střídá také Vltavín, hřiště opouští Abena a nahrazuje ho Hodas.

83
    Union střídá počtvrté. Ze hřiště odchází Mokošín a nahrazuje ho Langr.

82
    Po další ráně ze střední vzdálenosti opět musí zasahovat gólman Nguyen.

81
    Unoin už je pod velkým tlakem, hosté s přehledem kontrolují závěr tohoto duelu.

80
    Vltavín střídá potřetí, ze hřiště odchází Macháč a nahrazuje ho Zelenka.
    79. David PODZIMEK - 0:2

79
    Z něho už hosté skórují a hodně se přibližují k tříbodovému zisku! Po rohovém kopu z pravé strany se ocitl ve vápně nikým nehlídaný DAVID PODZIMEK a hlavou z osmi metrů střílí svůj druhý gól do pravého horního růžku.

78
    Po střele z dvaceti metrů vyrazil gólman Nguyen fantasticky míč na rohový kop.

77
    Unionu se krátí čas, v jeho útoku se doposud nic nezměnilo.

76
    Union střídá potřetí, Věcheta nahradil Pago.

75
    Opět závar před brankou Vltavínu, gólman Pávek byl nakonec faulován.

74
    Po sérii hlavičkových soubojů odkopl jeden z hráčů Vltavínu balón na polovinu soupeře.

73
    Jeden z domácích hráčů se již dostal s balónem za pomezní čáru a vhazovat tak bude Vltavín.

72
    Union tentokráte kombinuje ve středu hřiště.

71
    Martin Macháček také nakonec střídá a nahrazuje ho Valíček

70
    Union opět nepřetavil svou aktivitu v nějakou velkou šanci, míč se vrátil k brankáři Nguyenovi.

69
    Jíří Macháček už pokračovat nebude, nahradil ho Žalman.

68
    Nakonec jsou tu i nosítka, domácí Jiří Macháček musí být odnesen z hrací plochy. Martin Macháček z Vltavínu má na hlavě obvaz a bude pokračovat.

67
    Ošetřená stále probíhá, možná se jedná dokonce i o krvavé zranění.

66
    Jeden z hráčů Unionu leží na hřišti a rozhodčí přivolává zdravotníky, tohle byl opravdu ošklivý hlavičkový souboj.

65
    Unionu není souzeno vstřelit branku, po další nepřesnosti bude od vlastní branky odkopávat Pávek.

64
    Další akce domácích byla neúspěšná, budou pouze vhazovat z pravé strany.

63
    Druhou žlutou kartu dostává domácí hráč Koštíř po nebezpečném skluzu na útočné polovině.

63
    Po nepřesné rozehrávce domácích odkopl balón do bezpečí Pávek.

62
    Vltavínu byl nyní odmáván ofsajd.

61
    Po nádherné kolmici Podzimka dokázal jeden z hráčů Unionu odvrátit míč ve skluzu na rohový kop.

61
    Následná střela z hranice šestnáctky letěla hodně mimo tří tyčí.

60
    Union má v úvodní čtvrthodině druhého poločasu jasně navrch, nicméně zatím se mu vyrovnat nepodařilo. Na druhé straně podržel bal)on Abena a Loko může kombinovat.

59
    Union zahrával rohový kop z levé strany, ten odvrátila defenzíva Loka do autu.

58
    Jeden z hráčů Unionu zůstal ležet ve vápně soupeře, od branky bude odkopávat Pávek.

57
    Další cent do šestnáctky odvrátila defenzíva Vltavínu.

56
    Po centru z pravé strany se dostal jeden z domácích hráčů do hlavičkového souboje a zůstal ležet, diváci se dožadovali odpískání pokutového kopu.

55
    Po nepřesné rozehrávce se do zakončení dral jeden z hostujících hráčů, defenzíva Unionu odvrátila hrozbu na poslední chvíli.

54
    Domácí poprvé střídají, ze hřiště odchází Zmeškal a nahrazuje ho Motyčka.

53
    Z něho Union nic nevytěžil, pokus o založení rychlého brejku Vltavínu nevyšel.

52
    Po střele z úhlu propadl balón až před branku Loka, ovšem jeden z hráčů Vltavínu ho dokázal odkopnout na rohový kop.

50
    Union měl k dispozici standardní situaci, ovšem obrana Vltavínu dobře zapracovala.

49
    Vltavín z něho nic nevytěžil, míč končí za svatyní Nguyena.

48
    Vltavín nyní vybojoval rohový kop, který rozehraje z levé strany.

47
    První žlutou kartu dnešního zápasu uviděl Zmeškal.

47
    Union vstupuje do druhého poločasu aktivněji a snaží se útočit.

46

Úvodní dějství je za námi. Vltavín byl od poloviny první půle lepším výběrem a nakonec se dočkal zaslouženého vedení v samém závěru, i když měl při hlavičce Podzimka trochu štěstí. Druhý poločas začne přibližně v 18:32.

45+1
    45. David PODZIMEK - 0:1

45
    Hosté se dostávají v samém závěru do vedení. Po rohovém kopu na zadní tyč a následné hlavičce DAVIDA PODZIMKA sice zasáhl balón gólman Nguyen, jenže až za brankovou čarou a asistent rozhodčího okamžitě signalizoval gól.

45
    Vltavín zahrával rohový kop z levé strany a exekuci si nyní zopakuje.

44
    Míč se nachází na levé straně hřiště, Union se v závěru první půle mohutně brání.

43
    Rychlá akce Vltavínu po levé straně úspěšná nebyla, vhazovat budou domácí.

41
    Další útok Unionu byl neúspěšný, Vltavín může v klidu rozehrát na vlastní polovině.

40
    Vltavín je pochopitelně lepší, Union teď spoléhá jen na rychlé brejky.

39
    Až nyní se Union osvobodil, první poločas se chýlí ke svému konci.

38
    Vltavín obléhal pokutové území soupeře, následné dvě střely byly zablokovány.

37
    Další přímý volný kop Unionu stáhl do svých rukavic brankář Pávek.

36
    Tak to byla obrovská šance Vltavínu! Balón se točil na zadní tyč a tam hlavičkoval zcela osamocený jeden z hostujících hráčů, ovšem brankář Nguyen dokázal zkrotit balón ve svých rukavicích.

35
    Po dlouhém pasu z pravé strany na zadní tyč odvrací jeden z hráčů Unionu na rohový kop.

34
    Hosté se snaží předvádět přízemní kombinaci, nicméně ta není přesná.

33
    Union z přímého volného kopu nic nevytěžil, Vltavínu se znovu nepovedl dlouhý nákop.

32
    První střídání dnešního zápasu na hostující straně, ze hřiště odešel zraněný Láncz a nahradil ho Mařík.

31
    Po půl hodině hry jsme viděli hodně nepřesností na obou stranách, zatím nějaká stoprocentní šance k vidění nebyla.

30
    Po více jak minutě se pokračuje, Vltavín kombinuje na vlastní polovině.

29
    Střela z pravé strany šla zhruba o metr vedle pravé tyče, jeden z hostujících hráčů musí být ošetřen na hrací ploše.

28
    Na útočné polovině operuje domácí Union, Abenovi při postupu do rychlého brejku byla odpískána ruka.

27
    Další centr do šestnáctky odvrátila defenzíva Unionu do bezpečí.

26
    Vltavín má mírný tlak, nedokáže se však dostat do kloudného zakončení.

25
    Abena se dostával k míči středem hřiště, avšak Nguyen byl u balónu dříve.

25
    Abena byl v ofsajdu, rozehrávat budou domácí.

24
    Fanoušci si přejí hru po zemi, nicméně oba týmy to zkoušejí převážně vzduchem svými dlouhými nákopy.

23
    Máme za sebou polovinu prvního poločasu, v tuto chvíli se hraje nahoru dolů, obě defenzívy však chyby nedělají.

22
    Další pokus ze střední vzdálenosti likviduje nadvakrát hostující strážce Pávek.

21
    Na druhé straně se dostal k hlavičce Abena a Nguyen s přehledem ukrývá balón do rukavic.

20
    Brankář Pávek si připsal na konto dobrý zákrok, tohle byla vskutku nebezpečná střela!

19
    Možnost standardní situace z nějakých třiceti metrů budou zahrávat domácí z Vltavínu.

18
    Další dlouhý nákop domácím nevyšel, Vltavín prozatím velmi dobře brání.

17
    Union nyní zkusil zaútočit vzduchem, ale obrana Unionu byla pozorná.

16
    Vltavín s přehledem kombinuje na vlastní polovině.

15
    Po kombinaci na krátko se do zakončení dostal domácí forvard, ovšem skvěle zasahuje Pávek.

14
    Po faulu na levé straně budou domácí zahrávat standardní situaci.

13
    Domácí mají mírný tlak, v ofenzivě laděném střetnutí se neustále tlačí do ofenzívy.

12
    Technické potíže jsou odstraněny, nyní útočí domácí celek.

10
    V úvodních deseti minutách zatím branka nepadla.

Omlouváme se za technické potíže kvůli nefunkčnímu videopřenosu, prozatím Vás budeme informovat o změnách stavu.

1

Union 2013: Nguyen – Živnůstka, Dudla, J. Macháček, Mokošín – Besta, Koštíř, Věchet, P. Janda (K) – Kraják, Zmeškal
    Náhradníci: Průcha, Žalman, Pago, Motyčka, Langr
    Trenér: Pavel Medýnský

Loko Vltavín: Pávek – Abena, M. Macháček, Pavlata, Macháč, Uvíra, O. Janda, Láncz, Pozníček, Turák, Podzimek (K)
    Náhradníci: Hlaváč, Valíček, Hodas, Mařík, Šípek, Zelenka, Stibor
    Trenér: Radek Kronďák

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Duchoň.

Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.

Union v letošním ročníku ve třech předchozích zápasech hned dvakrát zvítězil za tři body a jednou prohrál po penaltách, v tabulce se nachází na pátém místě se sedmi body. Ani Loko Vltavín si nevede úplně špatně, také dokázalo ve všech třech duelech bodovat. Nicméně jen jednou za tři body, dvakrát muselo skousnout porážku po pokutových kopech.

Dobré středeční odpoledne s vloženým kolem v rámci České fotbalové ligy. V tom se střetne domácí Union s hostujícím Loko Vltavínem. Utkání bylo odloženo z uplynulého týdne na dnešek kvůli hustému dešti a nezpůsobilé hrací ploše.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.