K. Vary – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:0 (zruš.) | Zlín – Zvolen 1:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Přerov 2:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.)
Technika Brno – SHK Hodonín 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 0:0 (zruš.)
Kolín – Tábor 3:2 (3:2 po s.n.) | Senica – Trnava 5:6 (kon.) | Trutnov – Nymburk 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 10:5 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Prostějov – Skalica 3:0 (kon.)

Kozlové právě vstřelili branku!

PETR MORKES svými 2 branky v nájezdech poslal tým domácích do výhry nad Táborem, letos v přípravě již druhá proti Kohoutům.

Petr Morkes, krásnou kličkou do backhandu posílá v nájezdech Kozly do vedení!

Pattrik Zayml proti Sejpalovi neuspěl. 2:2.

Jakub Semirád za Kolín zaváhal a kotouč trefil přímo do Nováka. – 2:2

Nedal. – 2:2.

Do branky se vrací Martin Sejpal a proti němu Vojtěch Mrkvička.

Trefuje tyč! Stav 2:2.

Obrací se nám pořadí nájezdů. Začínají domácí a jede David Šafránek.

Petr Morkes za Kozly vyrovnává. – 2:2 !

Stanislav Polodna si vykoupal Františka Moravce. 1:2!

David Šafránek za Kozly vyrovnává 1:1!

Moravec jeho střelu vychytal. – 0:1

Marek Vaniš proti Františkovi Moravcovi.

Chtěl zasunout kotouč mezi betony, ale to se mu nepovedlo. 0:1.

Za Kolín Jan Hanzl.

Šibenice jak vyšitá! Kohouti vedou 0-1

Jako první jede Kohout David Kellner.

Začaly nájezdy.

Tak o výsledku rozhodnou nájezdy!

Máme tu nerozhodný výsledek. Co bude dál? To se dozvíme za moment.

60:00

59:33
    Domácí střílí a střílí na Nováka, ten Kohouty drží!

59:12
    Hosté mohli rozhodnout! Ale celým zimákem se rozzvonila tyčka!

58:35
    Oba týmy v plném počtu. Udrží si týmy nerozhodný výsledek? Hosté už mají zkušenosti, mají výhry pouze po základní hrací době. Domácí zatím příprava bez remízy.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce.

57:26

56:16
    Pácalovu dělovku od modré Novák vyrazil, hra pokračuje v jeho pásmě.

55:56
    Oddechový čas domácích.

55:56
    Domácí budou mít 4 na 3 přesilovku. Využijí této přesilovky?

Vyloučen Filip Novotný (TAB) na 2 min za držení.

55:47
    Domácí využívají výhodu. Sudí má zvedlou ruku.

53:26
    Tak už máme výsledek.

Za hosty potrestán Martin Semrád (TAB) na 5 min+do konce utkání. Za něho si 5 minut odsedí Tomáš Bílek (TAB). Za nesportovní chování 10 minut získal Jakub Krätzer (TAB).
    Domácí Marek Němec (KOL) z toho vyfásl nejlépe. Získal 2+2 min za hrubost.

53:26
    Na ledě kuriozitní situace. Do sebe se pustili Marek Němec s Martinem Semrádem. Bitka byla vážně tvrdá, rána pěstmi bez helmy do hlavy. Zatím se čeká na rozsudek.

51:40
    Ofsajd Kohoutů.

51:02
    Další velká šance Marka Němce. Z poza rohu mu přihrál přesně na hůl David Šafránek, a Marek z první branku přestřelil.

49:13
    Jeden z Kohotů svým golfákem vystřelil na branku. Do střely mu neštěstně vlezl Jiří Kadlec ml., kterého táborský hráč zasáhl přímo do třísla.

49:12
    Vaniš se rozpřáhl a poslal prudkou střelu na Sejpala, ten kotouč vyrazil.

48:11
    Josef Malý poslal přesnou nahrávku přes celé pásmo na Marka Březinu, ten se střelou zaváhal a kotouč poslal dál na své hráče. Kolínští si vytvořili celkem velký tlak!

46:26

44:26
    Tvrdý zákokr na Krätzera se domácímu Vladimíru Nikonovi (KOL) nevyplatil. Potrestán na 2 minuty.

43:30
    Zakázané uvolnění Kohoutů.

43:11
    David Šafránek v další šanci! Měl namířeno do růžku Novákovy branky, ale přestřelil.

42:45
    Vypadá to jakoby Kohouti přestali hrát a darují kotouče Kozlům! Další kdo měl nabito byl Jan Hanzl, který od modré vystřelil na Nováka, ještě pokus Pepy Malého doražení kotouče do branky nevyšel!

41:20

Skóre je vyrovnané, začíná se opět od znova! Tentokrát si role vyměnila již zmíněná dvojice v první brance! Vyrovnávající brankou Kozlů se pyšní DAVID ŠAFRÁNEK. Stav skóre je 2:2.

Asistence: Dominik Zumr

40:24
    Hned v úvodu mohlo být skóre vyrovnané. Martin Ježek se ocitl sám před Novákem, ale nadzvedl kotouč moc nahoru a branku přestřelil

40:01

Druhá třetina nám přinesla 3 zásahy. Nejprve dva Kohotů o které se postarala pětice včele se Zaymlem. Kozlové poté snížil stav přímou střelou Dominika Zumra!
    Vyrovnají Kozlové? či si Kohotu smlsnou na odvetě?? To se dozvíme ve třetí části tohoto utkání, cca v 19:27! Buďte u toho.

40:00

39:20
    Šafránkova dělovka rozdunila betony Nováka.

37:37
    Marek Němec velkou rycholostí projel hráčům a sám ve svém nájezdu nestihl zakončit podle jeho představ. Jeho kotouč čapl Novák a rychle vrátil do hry. K brance přijížděl ještě Komlev, který vypálil golfák z metru, ale kotouč mířil vedle.

36:05
    Tak se to nepovedlo domácím.. Hosté si ubránili své oslabení a jsou kompletní.

35:14
    Hra přerušena vyhozením kotouče pryč ze hřiště.

34:05
    Hosté nabídli domácím šanci vyrovnat! Na trestnou lavici za hrubost odjíždí Pattrik Zayml (TAB). 2 minuty se bude hrát 5 na 4.

33:09
    Ofsajd Kolína.

32:40
    Marek Voženílek ubránil útoku Davida Kellnera.

31:09

Kolínský zimák zase ožil! DOMINIK ZUMR svou ranou snižuje výsledek zápasu! Stav utkání 1:2.

Asistence: David Šafránek

30:28
    Zumr dal tzv. HIT o mantinel Blažkovi

29:17
    Tábor právě vstřelil branku!

MAREK VANIŠ překvapil Sejpala v brance rychlou akcí se Zaymlem. První jmenovaný nahodil kotouč na branku a domácí gólman nestihl zareagovat. Hosté jsou již ve vedení 0:2.

Asistence Pattrik Zayml

28:31

27:57
    Spolupráce ruských kluků kolínských málem dosadila kotouč přímo do brány Tábora.

27:19
    Morkes si vzal kotouč na sebe a z mezikruží vystřelil na Nováka. Kotouč pouze zaduněl o betony a hra pokračuje.

26:59
    Střelu Filipa Novotného Martin Sejpal chytil do své náruče a hru přerušil.

26:10
    Domácí zkoušeli rychlé protiútoky, ale hosté se po chvíli dostali zpět k Sejpalovi.

25:03

Hosté měli v tuto chvíli nadvládu a to se také potvrdilo! První branku hostí střelil PATTRIK ZAYML. Posílá tak svůj tým Kohoutů do vedení. 0:1.

Bez Asistence

23:48

23:19
    Od modré pálil Kellner, dělovkou chtěl prostřelit betony Sejpala.

22:20
    Hosté se sekli u mantinelu, odkud je domácí nechtějí pustit.

21:48
    Domácí budou na 2 minuty oslabeni! Marek Březina (KOL) potrestán na 2 minuty za vysokou hůl.

20:38
    Dlouhou dobu se to mlelo ve středním pásmě, kde si oba týmy bránili své třetiny.

20:01

První třetina nám přinesla nerozhodný stav 0:0. Diváci mohli sledovat daleko rychlejší a živější hru než v úterý s Nymburkem.
    S čím přijde druhá třetina? O tom se přesvědčíme v 18:43, buďte u toho i VY!

20:00

19:55
    Dohrává se ve třetině u Sejpala.

18:49
    Nováka zaměstnávají lehké střely od Kozlů.

18:34
    Zakázané uvolnění Kohoutů. Podaří se alespoň jednomu týmu vstřelit branku do kabiny?

17:32
    Oba týmy jsou kompletní!

17:21
    Dominik Zumr přebruslil celé hřiště, skočil po něm Adam Hájek, který se od něho pouze odrazil. Zumr nahrál na hokejku najíždějícímu Semirádovi, který z první pálil na Nováka, ovšem Novák neměl moc práce protože Semirád přestřelil.

15:32
    Síly se na ledě vyrovnávají! Totožný trest hákování získal Pattrik Zayml (TAB). Hra pokračuje 4 na 4.

15:20
    Hosté mají velký tlak u Sejpala, už došlo na několik střel. Největší šanci měl kapitán Jan Kanov, který od modré vyslal svou dělovku na kolínskou kasu. Sejpal byl připraven a kotouč vyrazil

14:32
    Nakonec Kozlové kotouč vybojovali a sudí hru přerušuje se silným hvizdem. Potrestán Vladimír Nikonov (KOL) na 2 minuty za hákování.

14:19
    Momentálně Kohouti využívají své výhody a plachtí si po hřišti s přihrávkami do kolínské kasy se zatím neženou. Sudí má zvednutou ruku a bude trestat domácího.

13:35
    Dominik Zumr se snažil stínit gólmanovi před střelami svých spoluhráčů.

13:26
    Ježek se snažil podél mantinelu dojet kotouč, ale u puku byl rychlejší Marek Vaniš. Nicméně se Ježkovi podařilo kotouč zpět vybojovat a hra se tvoří před Novákem.

12:02
    Hra přerušena, kotouč je mimo hřiště. Bude se vhazovat ve středním pásmě blíže ke kolínské kleci, odkud kotouč vyletěl.

11:24
    Domácí se na chvíli zdrželi v útočném pásmu, kde jim Kohoti kotouč vzali a poslali přes celé hřiště pryč. Odpískané zakázané uvolnění.

11:12
    Marek Březina ubránil rozjetého Davida Kellnera, který se snažil prokličkovat mezi kolínskými obránci. Březina vybojoval kotouč a poslal ho přes 2 pásma.

10:01
    Hosté se do útoku vydali příliš rychle. Odpískán ofsajd.

09:44
    Malého dělovka od modré vklouzla Novákovi mezi betony. Ten kotouč podržel a hru přerušil. Vhazuje se po jeho levici.

08:53
    Antonín Jelínek společně s Jiřím Kadlecem ml. zabavili Nováka svými střelami, které Novák skvěle vychytal.

08:20

08:06
    Hosté zatím ani jednou ve své převaze nevystřelili na Sejpala.

07:04
    Hosté zpět u Sejpala.

06:42
    Domácí kotouč dostávají z pásma, na moment se ubraňují a pádí střídat.

06:20
    Lukáš Skokan (KOL) nabídl Kohotům první přesilovou hru. Vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – neboli vyhození kotouče z obranného pásma ven ze hřiště. Hra pokračuje 4 na 5. Co na tuto nabídku řeknou Kohouti?

05:32
    Domácí nechávají Kohouty jen tak si čuchnout ve svém pásmu, poté ihned vyráží k Novákovi, kde si tvoří tlak.

05:02
    K Patriku Zaymlovi se chybou domácích dostal kotouč přímo na hůl, mohl si tak v klidu vykroužit oblouk nad kruhem a ihned zakončit. Naštěstí pro Kolín šla střela těsně nad branku.

03:31
    Zmateně se hraje ve středním pásmě, ani jednomu z týmů se nedaří přejít přes modrou čáru.

03:04
    V kolínském pásmě se nezůstalo moc dlouho, kolínští po chvíli kotouč vybojovali a dovezli do pásmu k Novákovi.

02:38
    První šanci domácí zařídil táborský obránce Martin Havran, který od modré pálil na Sejpala.

00:10
    Kolínští si jako první aktivně rozehráli svojí hru a ihned zamířili k Novákovi, který jim nabídl poloodkrytou kasu. Ale Malému ani Semirádovi se nepodařilo puk tzv. došťouchnout do branky.

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina M., Voženílek, Barták, Chmelař – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A"- Ježek, Semirád, Malý – Kadlec, Jelínek, Hlavatý – Nikonov, Komlev, Němec

Hockey Club Tábor: Novák (Petřík) – Semrád, Havran, Novotný, Kanov "C", Hlaveš, Hájek, Kellner,Mrkvička "A", Polodna, Březina J., Bílek, Blažek, Krätzer, Zayml, Vaniš

Rozhodčí: Kubeš – Tash, Špringl R. ml.

00:01

Přijďte fandit Kozlům! Dnes od 18:00 proti Táboru!

Fotka zveřejněná uživatelem SC KOLÍN (@sckolin),

Hezký den! Vítám Vás na odvetném přípravném zápase SC Kolín vs. Hockey Club Tábor.

PŘÍPRAVA 2015-2016
    Minulý týden v prvním duelu Kozlové na jihočeském ledě porazili Kohouty 4:2, přičemž dva góly z toho padly v kolínském oslabení. Od té doby Kozlové přehráli ještě Havlíčkův Brod 4:2 a naposledy podlehli Nymburku 1:2. Celkem mají tedy Kozlové v přípravě skóre 3 výhry a 2 porážky.
    Podobně jsou na tom hosté 3 výhry a 2 prohry, s tím že vyhrané zápasy byly až po nájezdech.

Jak dopadne dnešní odveta? V 18:00 začínáme, buďte u toho s námi!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 32. Zumr (Šafránek), 42. Šafránek (Zumr), 60. Morkes – 26. Zayml, 30. Vaniš (Zayml)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina M., Voženílek, Barták, Chmelař – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A"- Ježek, Semirád, Malý – Kadlec, Jelínek, Hlavatý – Nikonov, Komlev, Němec
    HC Tábor: Novák (Petřík) – Semrád, Havran, Novotný, Kanov "C", Hlaveš, Hájek, Kellner,Mrkvička "A", Polodna, Březina J., Bílek, Blažek, Krätzer, Zayml, Vaniš

Rozhodčí: Kubeš – Tash, Špringl R. ml