K. Vary – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:0 (zruš.) | Zlín – Zvolen 1:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Přerov 2:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.)
Technika Brno – SHK Hodonín 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 0:0 (zruš.)
Kolín – Tábor 3:2 (3:2 po s.n.) | Senica – Trnava 5:6 (kon.) | Trutnov – Nymburk 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 10:5 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Prostějov – Skalica 3:0 (kon.)

Kozlové právě vstřelili branku!

PETR MORKES svými 2 branky v nájezdech poslal tým domácích do výhry nad Táborem, letos v přípravě již druhá proti Kohoutům.

Petr Morkes, krásnou kličkou do backhandu posílá v nájezdech Kozly do vedení!

Petr Morkes za Kozly vyrovnává. – 2:2 !

Stanislav Polodna si vykoupal Františka Moravce. 1:2!

David Šafránek za Kozly vyrovnává 1:1!

Šibenice jak vyšitá! Kohouti vedou 0-1

Tak o výsledku rozhodnou nájezdy!

59:33
    Domácí střílí a střílí na Nováka, ten Kohouty drží!

59:12
    Hosté mohli rozhodnout! Ale celým zimákem se rozzvonila tyčka!

55:56
    Domácí budou mít 4 na 3 přesilovku. Využijí této přesilovky?

Vyloučen Filip Novotný (TAB) na 2 min za držení.

53:26
    Tak už máme výsledek.

Za hosty potrestán Martin Semrád (TAB) na 5 min+do konce utkání. Za něho si 5 minut odsedí Tomáš Bílek (TAB). Za nesportovní chování 10 minut získal Jakub Krätzer (TAB).
    Domácí Marek Němec (KOL) z toho vyfásl nejlépe. Získal 2+2 min za hrubost.

53:26
    Na ledě kuriozitní situace. Do sebe se pustili Marek Němec s Martinem Semrádem. Bitka byla vážně tvrdá, rána pěstmi bez helmy do hlavy. Zatím se čeká na rozsudek.

48:11
    Josef Malý poslal přesnou nahrávku přes celé pásmo na Marka Březinu, ten se střelou zaváhal a kotouč poslal dál na své hráče. Kolínští si vytvořili celkem velký tlak!

46:26

44:26
    Tvrdý zákokr na Krätzera se domácímu Vladimíru Nikonovi (KOL) nevyplatil. Potrestán na 2 minuty.

42:45
    Vypadá to jakoby Kohouti přestali hrát a darují kotouče Kozlům! Další kdo měl nabito byl Jan Hanzl, který od modré vystřelil na Nováka, ještě pokus Pepy Malého doražení kotouče do branky nevyšel!

41:20

Skóre je vyrovnané, začíná se opět od znova! Tentokrát si role vyměnila již zmíněná dvojice v první brance! Vyrovnávající brankou Kozlů se pyšní DAVID ŠAFRÁNEK. Stav skóre je 2:2.

Asistence: Dominik Zumr

39:20
    Šafránkova dělovka rozdunila betony Nováka.

37:37
    Marek Němec velkou rycholostí projel hráčům a sám ve svém nájezdu nestihl zakončit podle jeho představ. Jeho kotouč čapl Novák a rychle vrátil do hry. K brance přijížděl ještě Komlev, který vypálil golfák z metru, ale kotouč mířil vedle.

34:05
    Hosté nabídli domácím šanci vyrovnat! Na trestnou lavici za hrubost odjíždí Pattrik Zayml (TAB). 2 minuty se bude hrát 5 na 4.

32:40
    Marek Voženílek ubránil útoku Davida Kellnera.

31:09

Kolínský zimák zase ožil! DOMINIK ZUMR svou ranou snižuje výsledek zápasu! Stav utkání 1:2.

Asistence: David Šafránek

30:28
    Zumr dal tzv. HIT o mantinel Blažkovi

29:17
    Tábor právě vstřelil branku!

MAREK VANIŠ překvapil Sejpala v brance rychlou akcí se Zaymlem. První jmenovaný nahodil kotouč na branku a domácí gólman nestihl zareagovat. Hosté jsou již ve vedení 0:2.

Asistence Pattrik Zayml

27:57
    Spolupráce ruských kluků kolínských málem dosadila kotouč přímo do brány Tábora.

26:10
    Domácí zkoušeli rychlé protiútoky, ale hosté se po chvíli dostali zpět k Sejpalovi.

25:03

Hosté měli v tuto chvíli nadvládu a to se také potvrdilo! První branku hostí střelil PATTRIK ZAYML. Posílá tak svůj tým Kohoutů do vedení. 0:1.

Bez Asistence

21:48
    Domácí budou na 2 minuty oslabeni! Marek Březina (KOL) potrestán na 2 minuty za vysokou hůl.

17:21
    Dominik Zumr přebruslil celé hřiště, skočil po něm Adam Hájek, který se od něho pouze odrazil. Zumr nahrál na hokejku najíždějícímu Semirádovi, který z první pálil na Nováka, ovšem Novák neměl moc práce protože Semirád přestřelil.

15:32
    Síly se na ledě vyrovnávají! Totožný trest hákování získal Pattrik Zayml (TAB). Hra pokračuje 4 na 4.

15:20
    Hosté mají velký tlak u Sejpala, už došlo na několik střel. Největší šanci měl kapitán Jan Kanov, který od modré vyslal svou dělovku na kolínskou kasu. Sejpal byl připraven a kotouč vyrazil

14:32
    Nakonec Kozlové kotouč vybojovali a sudí hru přerušuje se silným hvizdem. Potrestán Vladimír Nikonov (KOL) na 2 minuty za hákování.

06:20
    Lukáš Skokan (KOL) nabídl Kohotům první přesilovou hru. Vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – neboli vyhození kotouče z obranného pásma ven ze hřiště. Hra pokračuje 4 na 5. Co na tuto nabídku řeknou Kohouti?

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 32. Zumr (Šafránek), 42. Šafránek (Zumr), 60. Morkes – 26. Zayml, 30. Vaniš (Zayml)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina M., Voženílek, Barták, Chmelař – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A"- Ježek, Semirád, Malý – Kadlec, Jelínek, Hlavatý – Nikonov, Komlev, Němec
    HC Tábor: Novák (Petřík) – Semrád, Havran, Novotný, Kanov "C", Hlaveš, Hájek, Kellner,Mrkvička "A", Polodna, Březina J., Bílek, Blažek, Krätzer, Zayml, Vaniš

Rozhodčí: Kubeš – Tash, Špringl R. ml