Luleå – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Gap 6:1 (kon.) | HV71 – SønderjyskE 7:1 (kon.)
Blues – Grenoble 4:2 (kon.) | Düsseldorf – TPS 4:5 (kon.) | Nitra – Liberec 0:9 (kon.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3 (2:3 po s.n.) | Zug – Djurgården 2:3 (kon.) | Ženeva – Storhamar 0:3 (kon.)
Braehead – Växjö 1:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
spusu Vienna Capitals
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Krefeld Pinguine
Sobota 29.08.2015, 19:30 • Albert Schultz Eishalle • Hokejová Liga mistrů • Skupina 10
    Henrik ERIKSSON - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Krefeld Pinguine.
    Autorem vítězné branky je HENRIK ERIKSSON.
    Daniel PIETTA - 2:2

59:32
    Krefeld Pinguine právě vstřelili branku!
    Radost, radost a zase radost! Domácí vypadali celou třetí třetinu sebejistě a zbývalo jim jen pár vteřin k výhře. Jenže stejně jako na konci druhé třetiny, také v poslední minutě třetí periody inkasují a věší hlavy dolů zklamáním. DANIEL PIETTA si šikovně našel kotouč před brankou a zavěsil jej do sítě Lawsona. Pravděpodobně tak dnes uvidíme prodloužení. Asistence: Istvan Sofron, Herberts Vasiljevs.
    Jonathan FERLAND - 2:1

43:34
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Domácí družina má své vedení ze začátku druhé třetiny zpátky. Stačilo na to Capitals jenom pár sekund přesilové hry a síťka Tomáš Duby se podruhé v zápase zatřásla, k radosti většiny publika v hledišti. Branka je připsána hráči jménem JONATHAN FERLAND, který posílá rakouský celek do vedení. Tomáš Duba toho pravděpodobně moc neviděl, protože na touš nestihl reagovat. Asistence: Jamie Fraser, Kurits McLean.
    Christina KRETSCHMANN - 1:1

39:27
    Mohli si klidně domácí odnášet do kabiny vedení, ale v posledních vteřinách druhé periody se prosazuje Krefeld a na kostce v hale je nyní vyrovnáno. Nepřehlednou situace kolem svatyně Lawsona nejlépe vyřešil CHRISTIAN KRETSCHMANN, jenž vzal puk na hokejku a propasoval ho někde do výstroje sokova gólmana, uvidíme tedy napínavou závěrečnou třetinu. Asistence: Daniel Pietta, Thonas Supis.
    Matthew DZIEDUSZYCKI - 1:0

25:14
    Už jsem chtěl napsat, že od začátku první třetiny sledujeme stále stejný styl hokeje a přehazování kotouče od branky k brance. Jenže v tom se dostali do šance domácí Vienna Capitals a hokejista MATTHEW DZIEDUSZYCKI krásně doklepl puk do sítě Tomáše Duby, ten už vůbec nemohl stihnout na rychlé zakončení soupeře reagovat. Ještě před polovinou základní hrací doby se nám tak otevírá skóre utkání a snad začně gólů padat ještě více. Asistence: Rafael Rotter.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 26. Dzieduszycki (Rotter), 44. Ferland (Fraser, McLean) – 40. Kretschmann (Pietta, Suppis), 60. Pietta (Sofron, Vasiljevs), rozh. náj. Eriksson