Jokerit – Minsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 4:3 (2:1 po s.n.)

Oddechový čas pro hosty.

58:58
    Zmatek před svatyní Milčakova a nic! Snad čtyři rány v krátkém sledu od modré a opět nic. Fantastický Milčakov je dnes k nepřekonání.

58:08
    Vylučovat se nebude, ale domácí si berou oddechový čas a Karlsson již zůstává na střídačce!
    VESCE - 0:1

55:30
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Tak jsem to zakřikl, protože jdou hosté v závěru zápasu do vedení! Bailen tvrdě napřáhl od modré a Karlsson jeho ránu jen tak tak dokázal vytěsnit ke straně. Ke kotouči se poté dostal RYAN VESCE, který zakončoval poslepu, a to ještě z velkého úhlu bekhendem. I tak se mu ale povedlo dostat puk mezi malým prostorem u tyče. Asistence:

51:09
    Síly na ledě se opět srovnají. Za katr míří Vesce, který dostane dvě minuty za podražení.

50:18
    Teď mají příležitost zasé hosté. Olimb podrazil soupeře a ani on se nevyhne dvouminutovém trestu.

48:20
    Šance pro Jokerit,. Zacharčenko míří na lavici hanby, jelikož se provinil nedovoleným bráněním.

47:06
    Ani přečíslení Helsinek dva na jednoho gólem nekončí! Olimb vzal akci sám na sebe a zkoušel prostřelil gólmana ranou k pravé tyči. Neúspěšně!

46:21
    Na šance to je 1:1! Regin šel sám na bránu z pravé strany, nicméně Milčakova tvrdou ranou nedokázal překonat. Hostující brankař je dnes velmi sebejistý.
    Zakončení Cheechaa

42:54
    Obrovská šance Minsku! Linglet mířil na zcela osamoceného Cheechaa, který již mířil do prázdné brány. Kalrsson se ale v poslední vteřině dokázal fantasticky přesunout.

37:40
    Šance pro Minsk v závěru druhé periody. Hagman dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

26:35
    Po delší době se bude opět vylučovat. Matěruchin dostává dvě minuty za hákování.

17:26
    Podruhé se v dnešním střetnutí bude vylučovat. Za podražení brankaře obdrží Maki menší trest.

11:22
    Za krosček míří na trestnou lavici Matěruchin. Dinamo jde do čtyř.

10:07
    Hezká akce Jokeritu. Rita zpětnou přihrávku zpoza brány našel najíždějícího Wirtanena, který pálil z první do betonu přesouvající se ho gólmana.