Jihlava – Olomouc 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (kon.) | Zlín – Třinec 4:3 (2:0 po s.n.) | HC Plzeň – Chomutov 6:5 (po pr.)
Pardubice – Sparta 2:7 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Slavia – Kladno 7:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
HC Sparta Praha
Sobota 05.09.2015, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 1. kolo

Utkání mezi Pardubice a Spartou skončilo. Z výhry a zisku tří bodů se radují hostující hokejisté, kteří o svém triumfu rozhodli v poslední třetině, v níž skórovali celkem čtyřikrát.

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (18:02:42)

58:30
    Vyloučen hostující Michal Bednárik na dvě minuty za hákování.

58:05
    Sparta právě vstřelila branku!
    Gól číslo sedm pro Spartu. Svou druhou branku v zápase střílí PATRIK KADEŘÁVEK. Asistence: Tomáš Šmerha.

56:02
    Gól v oslabení, tak to se Spartě povedlo. JAN HAVEL se prosazuje při vlastním oslabení. Asistence: Marek Pulkrab.

55:55
    Vyloučen hostující Tomáš Krátký na dvě minuty za podražení.

54:08
    Další využitá přesilovka hostů. Martin Jandus našel VOJTĚCHA KULDU, který vstřelil pátou branku Sparty. Asistence: Martin Jandus.

52:52
    Vyloučen domácí Karel Nedbal na dvě minuty za vražení na hrazení.

48:22
    Sparta vede o dvě branky. Gól v přesilové hře. Autorem gólu je PATRIK KADEŘÁVEK. Asistence: Jan Havel, Ondřej Knobloch.

46:55
    Vyloučen domácí David Barkóci na dvě minuty za podražení.

45:10

43:10
    Vyloučen hostující Vojtěch Kulda na dvě minuty za napadení

41:08

40:01

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Nejprve se prosadila Sparta, poté domácí skvadra vyrovnala. Plichta však netrvalo příliš dlouho, neboť hokejisté z hlavního města si náskok vzali zpátky.

40:00

39:08
    Vyloučen hostující Václav Klindera na dvě minuty za sekání.

33:50
    Sparta si bere náskok rychle zpátky na svou stranu. Nicolas Bureš přihrál VOJTĚCHU ZELEŇÁKOVI, který překonal brankáře Pardubic. Asistence: Nicolas Bureš.

32:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Samuel Rudy našel volného TOMÁŠE PIPKA, který ve 33. minutě vyrovnává skóre na 2:2. Asistence: Samuel Rudy.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Zadina (Panna), 33. Pipek (Rudy) – 12. Pulkrab (Krobloch, Kadeřávek), 29. Procházka (Šmerha), 34. Zeleňák (Bureš), 49. Kadeřávek (Havel, Knobloch), 55. Kulda (Jandus), 57. Havel (Pulkrab), 59. Kadeřávek (Šmerha)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Nedbal, Faltys, Rudy – Panna, Hlaváček, Hoskovec, Barkóci, Krajňák, Dušek, Zadina, Pipek, Voženílek, Ružička, Kusý, Rohlík
    HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Bureš, Kadeřávek, Zeleňák – Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Krátký, Sladkovský, Šmerha, Procházka

Rozhodčí: Doležal – Potůček, Huryta