Ázerbájdžán – Německo 0:3 (kon.) | Arménie – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Irsko 0:2 (kon.)
Itálie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakousko – Rusko 4:3 (kon.)
Finsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánie – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Černá Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Arménie
2:3 (0:2)
Rumunsko
Úterý 08.09.2015, 17:00 • FFA Academy Stadium • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Po nepříliš zábavné první půli kde jsme viděli jen dva slepené góly. Tak ve druhém poločase oba týmy zapnuly druhou rychlost. V úvodu druhé půle byli aktivnější domácí a vytěžili z toho snížení. Hosté však byli mnohem lepší na míči a zaslouženě vstřelili třetí gól. V posledních vteřinách ještě korigoval skóre na konečných 2:3 Simonyan.
    Rumuni se dostávají k lídrům skupiny se šesti body. Domácí tým zůstává s nulou na poslední příčce.
    Pro dnešek je to ze zápasu vše. Přeji hezký zbytek večera. (18:52:54)

90+3

90+2
    Arménie právě vstřelila branku!

ARTYAM SIMONYAN v závěru zápasu snižuje po přihrávce Hakobyana.

90+1
    Hosté drží v posledních minutách míč a nepřipouští dramatizaci zápasu.

90
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Puscas, přichází Tudorie.

88
    Poghosyanova střela je zblokovaná. S Arménií to nevypadá dobře.

87
    Mitrita rozehrává roh, který boxuje brankář do pole.

86
    Hosté se dostávají ještě k útočení. Další rohový kop pro ně.

85
    Rohový kop pro hosty končí jenom lahůdkou pro brankáře Aivazova.

84
    Hosté drží míč a snaží se utkání v klidu dohrát.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Popescu, přichází Nedelcu.

81
    U míče se střídají záložníci domácích, ale žádná akce z toho zatím není.

80
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Miranyan, přichází Hakobyan.

79
    Daleká střela Popesca končí mimo branku. Domácí mají šanci se znovu dostat ke kombinaci.

78
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Pogosjan, přichází Harutyunyan.

77
    Znovu musí domácí začít až od obránců. Jejich kombinace je zatím velmi nepřesná.

76
    Arméni se nemohou dostat ani na polovinu soupeře.

75
    Hosté nepolevují v napadání a získávají další míč.

74
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Marin, přichází Mitrita.

Vít Schück

Branky: 47. Malakyan, 90+2. Simonyan – 35. Paun-Alexandu, 37. Paun-Alexandu, 60. Puscas

Karty:   59. Mamakhanov (ARM), 62. Shakhnazaryan (ARM) – 42. Rotariu (RUM), 48. Boldor (RUM), 62. Puscas (RUM)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:19.
    Arménie: Aivazov – Hakobyan R., Manucharyan, Shaknazaryan, Mamakhanov – Shahinyan, Harutyunyan – Papikyan, Malakyan, Simonyan (C) – Miranyan
    Náhradníci: Karapetian – Arakelyan, Avetisyan, Hakobyan R.,Minasyan V.,Minasyan N., Pogosjan
    Trenér: Oseyan

Rumunsko: Cojocaru – Nedelcearu, Hodorogea, Manea, Boldor (C) – Miron, Popescu – Marin, Rotariu, Puscas – Paun-Alexandru
    Náhradníci: Branescu – Balasa, Mitache, Mitrita, Nedelcu, Tanase, Tudorie