Ázerbájdžán – Německo 0:3 (kon.) | Arménie – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Irsko 0:2 (kon.)
Itálie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakousko – Rusko 4:3 (kon.)
Finsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánie – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Černá Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Arménie
2:3 (0:2)
Rumunsko
Úterý 08.09.2015, 17:00 • FFA Academy Stadium • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Po nepříliš zábavné první půli kde jsme viděli jen dva slepené góly. Tak ve druhém poločase oba týmy zapnuly druhou rychlost. V úvodu druhé půle byli aktivnější domácí a vytěžili z toho snížení. Hosté však byli mnohem lepší na míči a zaslouženě vstřelili třetí gól. V posledních vteřinách ještě korigoval skóre na konečných 2:3 Simonyan.
    Rumuni se dostávají k lídrům skupiny se šesti body. Domácí tým zůstává s nulou na poslední příčce.
    Pro dnešek je to ze zápasu vše. Přeji hezký zbytek večera. (18:52:54)

90+3

90+2
    Arménie právě vstřelila branku!

ARTYAM SIMONYAN v závěru zápasu snižuje po přihrávce Hakobyana.

90+1
    Hosté drží v posledních minutách míč a nepřipouští dramatizaci zápasu.

90
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Puscas, přichází Tudorie.

88
    Poghosyanova střela je zblokovaná. S Arménií to nevypadá dobře.

87
    Mitrita rozehrává roh, který boxuje brankář do pole.

86
    Hosté se dostávají ještě k útočení. Další rohový kop pro ně.

85
    Rohový kop pro hosty končí jenom lahůdkou pro brankáře Aivazova.

84
    Hosté drží míč a snaží se utkání v klidu dohrát.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Popescu, přichází Nedelcu.

81
    U míče se střídají záložníci domácích, ale žádná akce z toho zatím není.

80
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Miranyan, přichází Hakobyan.

79
    Daleká střela Popesca končí mimo branku. Domácí mají šanci se znovu dostat ke kombinaci.

78
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Pogosjan, přichází Harutyunyan.

77
    Znovu musí domácí začít až od obránců. Jejich kombinace je zatím velmi nepřesná.

76
    Arméni se nemohou dostat ani na polovinu soupeře.

75
    Hosté nepolevují v napadání a získávají další míč.

74
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Marin, přichází Mitrita.

73
    Výkop brankáře našel spoluhráče Marina, ale ten byl v ofsajdu a proto rozhodčí píská.

72
    Posledních zhruba dvacet minut pro domácí, aby se zápasem ještě něco provedli.

71
    Hosté i při vedení o dvě branky stále napadají rozehrávku soupeře.

70
    Rumuni se dostávají k míči. Jejich průnik skončil u Hakobyana, který míč odkopl do autu.

69
    Rohový kop domácích v klidu odvrací Rumunská obrana.

68
    Nyní hru kouskuje mnoho vhazování.

66
    Prostrkávačka hostům ve vápně Arménců nevyšla.

65
    Rumuni kombinují na svojí polovině hřiště a čekají na vhodný okamžik k útoku.

64
    Daleká střela Puscase konči mimo branku.

63
    Arménie se tlačí k brance, ale lehkost se znovu vytrácí.

62
    Žlutou kartu dostává Puscas (Rumunsko).

62
    Žlutou kartu dostává Shakhnazaryan (Arménie).

62
    Rohový kop domácích bere do náručí gólman Cojocaru.

61
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Shahinyan, přichází Avetisyan.

60
    Rumunsko právě vstřelilo branku!

GEORGE PUSCAS si naběhl na oblouček za obranu a přehodil brankáře.

59
    Žlutou kartu dostává Mamakhanov (Arménie).

58
    Střela z otočky Puscase míří jenom metr vedle.

56
    Rohový kop hostů skončil ve skrumáži ve vápně, ale první se k míči dostal Shahianyan a odkopává míč.

55
    Střela z dálky je zblokovaná a domácí vyráží do rychlého brejku.

54
    Rohový kop hostů skončil na tyči po hlavičce Popesca.

53
    Hosté se také dostávají ke slovu, ale jejich narážečka končí mimo hřiště.

52
    Domácí přišli na hřiště po přestávce jako vyměnění. Jejich přihrávky jsou přesné a zbavují se protihráču.

51
    Arménští stopeři si poradili s vysokým skákavým míčem a hlavičkují do bezpečí.

49
    Volný přímý kop domácích končí po teči na tyči. Je z toho roh. Domácí se určitě ještě nevzdávají.

48
    Za příliš mnoho řečí dostává žlutou kartu hostující kapitán.

47

Ve skluzu doráží do branky GON MALAKYAN a dává domácím ještě šanci.

47
    Velká šance pro domácí. Přihrávku na Miranyna jen těsně před ním sebral brankář Cojocaru.

46
    Hosté dlouhým nákopem začínají druhou půli.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

Po velmi nezajímavé půlhodině kdy se oba týmy nemohly dostat do tempa, přišly dva slepené góly od Pauna-Alexandrua. Hosté jsou častěji u míče a jejich vedení je zasloužené. Jestli chtějí domácí se zápasem něco udělat musí střílet více než v prvním poločase.

45

45
    Do střelecké pozice se znovu Miron, ale jeho střela je zblokovaná.

44
    Střela z dálky od Mirona končí asi dvacet metrů nad brankou.

43
    Hosté se snaží rozhodnou zápas ještě v první polovině. Jsou velmi aktivní při napadání.

42
    Za velmi hrubý zákrok na útočící polovině dostává žlutou kartu Rotariu.

41
    Rumuni nakopávají míč na útočníky, ale míč končí až u brankáře soupeře.

39
    Domácí se pokoušejí o odpověď, ale napadání hostů je velmi účinné.

37

Přízemní centr Marina prošel až na zadní tyč a CONSTANTIN PAUN-ALEXANDRU neměl problém míč zasunout do branky.

35

CONSTANTIN PAUN-ALEXANDRU drze prošel středem obrany a překonal i brankáře domácích.

34
    Centr do vápna Marina blokuje Mamakhanov.

32
    Další přihrávka za obranu končí u stopera Manei.

31
    Dlouhý míč na obranu na Miranyna znovu odskakuje až k brankáři. Trávník se zdá být vydatně pokropen.

30
    Centr do vápna v pohodě odvrací domácí stopeři.

29
    Boj o míč ve středu hřiště vyhrává Arménie, ale následná přihrávka letí do autu.

28
    Dlouhý míč na Marina končí v autu. Domácí jsou u míče.

27
    Domácí se dostávají na dostřel branky. Simonyan fauluje a míč tak jeho tým ztrácí.

26
    Do rychlého brejku se dostal Marin. Rozhodčí ho však nachytal v ofsajdu.

25
    Rohový kop domácích neohrozil branku soupeře.

24
    O dlouhou přihrávku se snažili i Rumuni. Byli stejně úspěšní jako jejich soupeři.

23
    Malakyan chtěl do brejku poslat Miranyana. Jeho přihrávka našla jenom kopačku stopera hostů.

21
    Po dvaceti minutách jsme neviděli žádnou zajímavou situaci. Obě mužstva hrají velmi nepřesně.

20
    Hosté napadají hluboko na polovině Arménie. Stopeři domácích to řeší dlouhým odkopem až k brankáři.

19
    Nepřesnosti Rumunů zatím kazí jejich útoky.

18
    Hosté rychle získávají míč a usazují se u vápna.

17
    Rohový kop pro hosty proletěl jen vápnem. U míče jsou Arménci.

16
    Rumuni je dostávali do rychlého útoku. Rotariu svůj volný přímý kop posílá téměř na tribunu.

15
    Puscas nyní čaruje u postranní lajny.

13
    Centr Mirona nepřesný. Míč mají znovu na kopačkách domácí hráči.

12
    Domácí jsou častěji u balónu. Větší šanci si však ještě nevytvořili.

11
    Papikyan rozehrává volný přímý kop z nadějné pozice. Velmi špatně rozehrané. Do protiútoku se hnali hosté ale Marin měl k míči daleko.

10
    Rumuni musí jenom odkopnout. Domácí se dostávají do tlaku.

9
    Mladí Arménci nyní využili nepřesné přihrávky a hnali se do útoku. Papikyan však nepřesnou přihrávkou ukončil akci.

8
    Krásná akce domácích, která začala už od brankáře.

7
    Velký boj o míč ve středu hřiště. Mnoho soubojů končí faulem.

5
    Velmi ostrý skluz předvedl Harutyunyan a překazil tak útok hostů.

4
    Souboj ve středu hřiště vyhrál Malakyan a chtěl založil útok, ale přihrávka mu nevyšla.

3
    Náběh Puscase pohlídal stoper domácích. Hosté však mají vhazování.

2
    Zápas začal a hosté se dostali ihned k první střele. Marinova střela však byla zblokována.

1

-5
    Hráči se již připravují ke vstupu na hřiště. Zápas za malou chvíli začne.

Arménie: Aivazov – Hakobyan R., Manucharyan, Shaknazaryan, Mamakhanov – Shahinyan, Harutyunyan – Papikyan, Malakyan, Simonyan (C) – Miranyan
    Náhradníci: Karapetian – Arakelyan, Avetisyan, Hakobyan R.,Minasyan V.,Minasyan N., Pogosjan
    Trenér: Oseyan

Rumunsko: Cojocaru – Nedelcearu, Hodorogea, Manea, Boldor (C) – Miron, Popescu – Marin, Rotariu, Puscas – Paun-Alexandru
    Náhradníci: Branescu – Balasa, Mitache, Mitrita, Nedelcu, Tanase, Tudorie
    Trenér: Dulca

Rozhodčí: M. Schuettengruber – Kuehr, C. Schuettengruber (vš. AUT).

Hlavní rozhodčí: Manuel Schuettengruber (AUT)

Asistenti rozhodčího: Stefan Kuehr (AUT), Clemens Schuettengruber (AUT)

Čtvrtý rozhodčí: Andreas Kollegger (AUT)

Dobrý podvečer, dnes nás čeká utkání páté kvalifikační skupiny o Mistrovství Evropy do jednadvaceti let mezi Arménií a týmem z Rumunska.

Pro domácí Arménii to bude teprve druhé utkání ve skupině. V prvním se Arménci neprosadili gólově a zaslouženě prohráli právě s dnešním soupeřem z Rumunska.

Rumuni mají na svém kontě už dva zápasy. První doma vyhráli proti Arméncům. V druhém domácím utkání však prohráli proti Bulharsku a tak jim patří v rozehrané skupině 5 zatím třetí místo se třemi body.

Poslední vzájemný zápas:

16.6. 2015 Rumunsko – Arménie 3:0

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vít Schück

Branky: 47. Malakyan, 90+2. Simonyan – 35. Paun-Alexandu, 37. Paun-Alexandu, 60. Puscas

Karty:   59. Mamakhanov (ARM), 62. Shakhnazaryan (ARM) – 42. Rotariu (RUM), 48. Boldor (RUM), 62. Puscas (RUM)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:19.

Rozhodčí: M. Schuettengruber – Kuehr, C. Schuettengruber (vš. AUT)