Chabarovsk – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 1:5 (kon.) | Novokuzněck – Jokerit 2:3 (kon.)
Barys – Kazaň 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Riga 4:1 (kon.) | Omsk – Toljatti 6:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Soči 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jaroslavl 2:1 (kon.) | Minsk – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – HC Slovan 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Záhřeb 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Dinamo Riga
Čtvrtek 10.09.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

53:50
    Následně však rozhodčí hru přerušil, neboť se v brankovišti Maxim Ignatovič pošťuchoval s Saulietisem! Domácí útočník jde nakonec na trestnou lavici a Dinamo si zahraje přesilovou hru!

46:09
    O další vyhození se postaral Tomáš Kundrátek. Hra je však přerušena, neboť domácí Moňa má zjevně nějaký problém s Timem Sestitem. Finského útočníka poslal k zemi! Oba odcházejí na trestnou lavici ...

44:25
    Teď už se však bude vylučovat! Výborný pas za obranu dostal od Sannikova Šumakov, kterého však poslal k zemi právě Meija! Lotyšský útočník tak míří na dvě minuty na trestnou lavici.

37:45
    Síly na ledě se vyrovnají! Mikelis Redliše zaváhal ve středním pásmu a následně poslal k zemi Ridderwalla!

36:06
    Po delší době hlavní rozhodčí přerušil hru a bude znovu vylučovat! Na trestnou lavici míří tentokrát domácí Oleg Gubin a Dinamo si v závěru třetiny zahraje přesilovou hru!

33:44
    Český obránce si však následně počínal v souboji s Žafjarovem nedovoleně a míří na trestnou lavici!

26:45
    Do útočného pásma si to namířil domácí Šumakov, kterého však poslal k zemi Krisjanis Redliš. Lotyšský reprezentant míří na trestnou lavici!

18:42
    V závěru třetiny hlavní rozhodčí vylučuje na druhé straně! Na trestnou lavici míří za držení protihráče Felix Schutz.

15:04
    Po delší době se dostalo Dinamo do útočného pásma a hned je z toho faul domácícho celku! Na trestnou lavici odchází Sergej Šumakov.

07:39
    Přesilová hra pro Dinamo! Na trestnou lavici míří Tomáš Vincour, neboť jeho tým špatně střídal!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 3. Šalunov (Žafjarov), 40. Šumakov (Sannikov), 51. Butuzov (Gubin), 60. Roth – 57. Skvorcovs

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ibragimov, Verešagin, Alexejev, Roth, Menšikov, Ignatovič, Gimajev (A), Naumov – Moňa, Ullström, Butuzov – Ridderwall, Okulov, Vincour, Sannikov, Bobrov, Šumakov – Šalunov, Gubin (C), Žafjarov
    Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – K.Redliš (A), Seigo, Galvins, Kundrátek, Sevcenko, Sotnieks, Jerofejevs – Darzinš (C), Sestito (A), M.Redliš – Leino, Meija, Indarsis – Skvorcov, Schutz, Saulietis – Locans, Berzins, Kulda

Rozhodčí: Kiseljov, Rogačjov – Metalnikov, Sirotkin