Liberec – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:4 (po pr.) | Č. Budějovice – Sparta 6:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
6:3 (1:2, 4:0, 1:1)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 10.09.2015, 18:00DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Motoru, který rozhodl o výhře ve druhé části, kde dominoval. Sparta si až takovou porážku nezasloužila, ale takový je hokej.Body tedy zůstávají překvapivě v Českých Budějovicích, ale domácí předvedli výborný výkon. (20:11:16)

59:08
    Petr Panáček ještě vyzkoušel pozornost Pírse, ale ten betonem vyrazil.

58:33
    Zápas se už dohrává a hraje se spíše ve středním pásmu.

57:30
    Motor teď hraje ve vlastní třetině trochu bohorovně a může se to ještě vymstít.

56:06
    Týmy jsou po delší době kompletní a Sparta se stále ještě snaží přidat další branku, ale čas neúprosně běží.

54:48
    5/5.

53:50
    Od modré se napřáhl Zeleňák a jeho bombu po ledě Kváča drží.

53:36
    Z klidné třetiny je nakonec podívaná. Mladíci jsou plni energie a na ledě se pěkně jiskří.

52:48
    Marek Pulkrab (SPA) – 2 minuty- hrubost a Jakub Šuhaj nesportovní chování.

52:10
    Jan Bárta místo přihrávky na volného jmenovce Františka vystřelil na branku a Pírs puk chytil.

51:35
    Teď dostali hosté zase chuť a při přesilovce zle zatápěli domácí obraně a ta nevěděla kam dřív.

51:25
    5/5.

50:40
    Jan Havel sám mezi kruhy a trefuje jen Kváču.

49:44
    Ondřej Knobloch byl sám před Kváčou, ale ten si dobře podržel beton na ledě a zabránil další brance.

49:25
    Jan Farka(CEB) – 2 minuty – hákování – 4/5.

48:33
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta ještě snížila. DANIEL SCHWAMBERGER se prosadil po samostatné akci a dává ještě svému týmu malou naději.

48:06
    Hraje se ve středním pásmu, sice se stále hodně bruslí, ale zdá se, že je rozhodnuto o výsledku zápasu.

46:11
    Hraje se před brankou Sparty, ale žádné nebezpečí pro brankáře Pírse nehrozí.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 10. J.Bárta, 27. Doktor (Šulek), 31. Šulek (F.Bárta), 31. F,Bárta (J.Bárta), 33. Sloboda (J.Bárta), 43. Benda (J.Bárta, Fr.Bárta) – 5. Jandus (Havel, Pulkrab), 19. Michnáč (Havel, Pulkrab), 49. Schwamberger

HC Motor České Budějovice: Kváča(Spáčil) – Stehlík, Farka, Šanda, Žáček, Michal, Benda, Radoš – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Točík, Šulek, F.Bárta, Fixa, Panáček, J.Bárta, Bednařík.
    HC Sparta Praha: Chour(41.Pírs) – Jandus, Šťastný, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Krátký, Sladkovský, Šmerha, Procházka

Rozhodčí: S.Mertl – J.Mertl, Samuel.