Příbram – Plzeň 4:0 (kon.)
FK Příbram
4:0 (3:0)
FC Viktoria Plzeň
Pátek 11.09.2015, 14:00 • U Litavky, Příbram • Celostátní liga staršího dorostu • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1.FK Příbram: Šedivý – Břížďala, Růžek, Chaluš, Bouček – Hlavatý, Januška, Květ – Šraj "C", Ayong, Rataj.
    Náhradníci: Jedlička – Jančura, Marčík, Matoušek, Makoš, Bělohlávek

FC Viktoria Plzeň: Šampalík – Teršl "C", Suchý, Pavlík, Hašek, Kopřiva, Pinc, Debellis, Rychnovský, Matějka, Skopový.
    Náhradníci: Luhový – Krušina, Kulhánek, Šifra, Skála, Duchoslav, Havel

Rozhodčí: Petr Glogar – Jakub Doubrava, Lukáš Vosolsobě.

1

3
    Příbram právě vstřelila branku!
    Už po třech minutách vedou domácí 1:0, z penalty se prosadil JIŘÍ JANUŠKA!

8
    JIŘÍ JANUŠKA se prosazuje podruhé během pěti minut, domácí mají velmi slibně nakročeno k výhře!

15
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili, Šampalík a spol. odvrátili míč do bezpečí.

24
    Máme zaděláno na kanonádu, domácí vedou už o tři góly! KARSTEN AYONG donutil Šampalíka inkasovat potřetí.

33
    Plzeňští se stále nedostávají do žádných šancí, Šedivý ještě nemusel zasahovat.

42
    Hra se vyrovnala, Viktoria začala hrozit alespoň ze standardních situací, nicméně Středočeši stále vedou o tři branky.

45

46

59
    Středočeši si U Litavky otevřeli střelnici a po hodině hry vedou už 4:0! JIŘÍ JANUŠKA dává svůj třetí gól v zápase – hattrick!

66
    Příbramské hráče v další akci zastavil pomezní sudí – ofsajd. Domácí jsou dál aktivnějším týmem, Západočeši se stále nemohou vymanit z vlastní poloviny hřiště.

78
    Zápas se dohrává v poklidném tempu, šancí je v posledních minutách jako šafránu.

90

Příbram v dnešním poobědovém duelu porazila Plzeň vysoko 4:0. Hrdinou zápasu se stal Jiří Januška, který už po hodině hry završil hattrick. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (16:13:16)