Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 1:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:6 (0:0, 1:2, 0:4)
Rytíři Kladno
Sobota 12.09.2015, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

54:35
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté se v oslabení dostali kupředu a vynutili si faul, vylučovat se ale nebude! Hajný dostal nabito na vrchol kruhu, Kuchař jeho střelu vyrazil pouze před sebe, kde už čekal YUKI MIURA, který doklepl kotouč do prázdné brány, a dovršil tak hattrick. Asistence: Jakub Hajný, Daniel Kružík

53:30
    Další vyloučení na straně hostů, Pivovarči (KLA) si odsedí dvě minuty.

52:01
    Už v plném počtu střílejí hosté další branku! MATYÁŠ ZELINGR se vrátil z trestné lavice na led, ukořistil puk a svůj samostatný nájezd proměnil střelou mezi betony. Bez asistence.

49:52
    Hosté si opět vyzkouší hru v oslabení, Zelingr (KLA) je vyloučen za hákování.

47:39
    Samozřejmě jsou hráči vyloučeni. Osmík (KVA) 2 minuty za hrubost + 2 minuty za sekání, Havelka (KLA) 2+2 minuty za hrubost.

47:39
    Osmík se snažil dorážet kotouč, ale sekl brankáře do lapačky. To se nelíbilo Dominiku Havelkovi, který jel brankáře pomstít a Osmíka doslova seřezal.

46:41
    Nyní ale mají šanci na snížení, dvě minuty si odsedí Potěchin (KLA) za podražení.

42:56
    Hosté střílí další branku a dostávají domácí pod obrovský tlak! Kružík vyvezl kotouče z obranného pásma, za modrou jej nasměroval na pravou stranu, kde si ho přebral YUKI MIURA, naznačil kličku a trefil se do odkryté brány. Asistence: Daniel Kružík

41:33
    Hosté využívají dvojitou početní výhodu a střílí třetí branku! Po krásné kombinaci se dostal kotouč na hůl PETRA PATYKA, který se s ním vytočil a trefil se přesně do růžku, Kuchař neměl šanci zasáhnout! Asistence: František Matula, Petr Janeček

40:48
    Hosté mají k dispozici přesilovou hru, a dokonce dvojitou! Adam Rulík (KVA) – napadení, Osmík (KVA) – hákování.

37:49
    Přichází ale opět další vyloučen Kladenských. Za podražení si odsedí dvě minuty Keszi (KLA).

36:25
    YUKI MIURA byl při svém úniku na branku faulován, bylo nařízeno trestné střílení! To tento japonský útočník proměnil bez problémů, a tak dokonal tak rychlý obrat.

36:25
    Bylo nařízeno trestné střílení!

35:31
    Hostům se daří krátce po konci početní výhody srovnat skóre! Několik střel směřoval na Kuchaře, vše ale vyrazil. Až se před ním zjevil PETR PATYK, který se ujal kotouče, kousek si jej popotáhl a zakončil do odkryté brány. Asistence: Petr Janeček, Jakub Hajný

32:58
    Hosté si také zahrají přesilovou hru, za sekání si na dvě minut odpočine Lukáš Procházka (KVA).

29:58
    Další vyloučení na straně hostů, Potěchin (KLA) si odsedí trest za vysokou hůl.

28:53
    Další vyloučení na hostující straně, dvě minuty si odsedí za podražení David Chládek (KLA).

25:41
    Rozhodčí nyní uškodil hostům, když za poměrně čistý zákrok vyloučen Potěchina (KLA) na dvě minuty. Verdikt zní nedovolené bránění.

20:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a jdou do vedení! PATRIK MICHÁLEK dostal přesný pas z rohu kluziště, vypálil z první a jelikož měl Stahl zakrytý výhled, tak mu puk proletěl nad ramenem až do brány. Asistence: Ondřej Beránek, Martin Osmík

19:38
    V závěru první periody přichází vyloučení na straně hostů, Zelingr (KLA) je vyloučen za držení hole.

13:53
    I hosté si zahrají přesilovou hru, za hákování je na dvě minuty vyloučen Vodička (KVA).

08:38
    Avšak ne na dlouho, za krosček si odsedí dvě minuty Hrabík (KLA).

06:31
    Skvělý zákrok Stahla! Kladenský brankář se dokázal přesunout k levé tyčce a zlikvidovat nadějnou střelu Vrány!

06:19
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, na dvě minuty je vyloučen Čermák – nedovolené bránění.

05:57
    Naopak na druhé straně to byla střela přesná, ale možná až moc. Jiří Janata dostal přihrávku mezi kruhy, s pukem se ale musel otočit a následně trefil z úhlu tyčku.

02:31
    Martin Osmík zachytil rozehrávku Chládka, sám postupoval na brankáře, ale trefil ho pouze do helmy, rozhodčí hru poté raději přerušil.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Michálek (Beránek, Osmík) – 36. Patyk (Janeček, Hajný), 37. Miura (TS), 42. Patyk (Matula, Janeček), 43. Miura (Kružík), 53. Zelingr, 55. Miura (Hajný, Kružík)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Frček) – Michálek "C", Rulík "A", Dudek, Weinhold, Pajk, Vodička – Beránek "A", Osmík, Vrána – Čejka, Janata, Davídek – Procházka, Tamáš, Svoboda – Hendrych, Babka, Hauzr
    Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Matula "C", Potěchin, Chládek, Havelka, Zelingr – Miura, Kružík "A", Schildhabel – Janeček, Patyk, Hajný – Bláha, Hrabík, Keszci – Čermák, Kaprál, Pivovarči – Borkovec

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Fiala