HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Opava – Poruba 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 8:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:5 (kon.)
Třinec – Olomouc 1:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Berani Zlín
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 12.09.2015, 16:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

56:51
    Dlabaja si jde sednout na dvě minuty.

56:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Druhý gól v oslabení a Vítkovice vedou už 3:0. JOZEF BALÁŽ trefuje přes celé hřiště prázdnou branku. Bez asistence.

55:55
    Odvážný tah domácího trenéra, který stáhl brankáře Šimonů z ledu. Zlín to zkouší v šesti!

55:55
    Raška si jde sednout na dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro zlínské mužstvo.

51:36
    K nájezdu se postavil Krejčiřík, ale neuspěl. Zlínský forward se snažil Kardinála rozhýbat a dostat na led, ovšem vítkovický gólman mu puk šikovně vypíchl. Stav se tedy nemění.

51:36
    Rozhodčí nařizuje trestné střílení za hákování pro Zlín!

47:36
    Oba kohouti jsou potrestáni čtyřmi minutami za hrubost.

45:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Blaško jde na dvě minuty za zdržování hry.

44:43
    Přesilovka pro hosty. Zlínský Fridrich si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

43:30
    Krásnou hokejovou akci předvedli hosté v útočném pásmu a právem se radují ze druhého gólu. Jaroslav Veřmiřovský napálil puk na branku, Šimonů jen vyrazil před sebe a clonící MATĚJ ŠÁLA okamžitě zametl puk za čáru. Asistence: Jaroslav Veřmiřovský.

39:03
    Krejčiřík i přes mřížku na helmě schytal bolestivý zásah hokejkou do obličeje. Vítkovický Kosina si jde proto odsedět dvouminutový trest za vysokou hůl.

33:00
    Nakonec to jsou však Vítkovice, kdo se raduje z prvního gólu utkání! Dominik Raška v situaci dva na jednoho jen těsně minul branku, odražený puk pak dotlačil za rozhozeného Šimonů RADIM TOMAN. Hosté dávají gól v oslabení a ujímají se vedení. Asistence: Dominik Raška.

32:10
    Zlín svého soupeře velmi tlačí, Kardinál má plné betony práce.

31:10
    Kaláb odchází na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Zlín.

29:58
    Tauwinkl naskočil z trestné lavice zpět do hry a dostal přihrávku do jízdy! Tváří v tvář brankáři Šimonů však neuspěl – domácí gólman skvěle vyrazil betonem!

28:40
    Gába dostal puk do dobré pozice, odkud jen těsně přestřelil vítkovickou branku. O pár vteřin později chtěl dorazil puk za čáru Václavek, ovšem Kardinál celou situaci s pomocí svých obránců vyřešil.

27:51
    Přesilovka pro Zlín. Tauwinkl si jde sednout na dvě minuty za podražení.

18:31
    Toman si opět sjel pro přihrávku a tvrdou střelou jen těsně přestřelil.

18:16
    Zlín jde do tří! Václavek si jde sednout za nedovolené bránění.

17:16
    Přesilová hra také pro Vítkovice. Bainar si jde odsedět dvě minuty za hákování.

14:37
    Stareček si jde odpykat menší trest za sekání. Zlín si tedy zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.

12:21
    Jeden ze zlínských obránců zaváhal u mantinelu, díky čemuž získaly Vítkovice pásmo. O několik vteřin později dostali hosté puk do sítě, ale rozhodčí ihned rozpažil – gól není uznán z důvodu vysoké hole!