Zvolen – Nitra 6:3 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 0:1 (kon.) | Martin – Skalica 3:0 (kon.)
Poprad – Trenčín 2:4 (kon.) | Piešťany – Žilina 4:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 13.09.2015, 18:00 • Easton Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

Po tretinách 2:0, 1:2 a 1:0 sa zápas skončil 4:2. Tri body teda ostávajú v kúpeľnom meste.
    S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (20:29:39)

59:50
    Odrátavajú sa posledné sekundy zápasu.

58:12
    Prvá piešťanská formácia robí problémy žilinskej pätici, skúšajú to na Tomeka zo všetkých strán, brankár sa však zatiaľ drží.

57:00
    Zostávajú ešte tri minúty do konca tretej tretiny. Podarí sa Vlkom zdramatizovať zápas?

56:03
    Po strele Róberta Hunu z uhla skúšal dorážať Richard Huna, ale Rybár sa vyznamenal proti týmto hokejovým dvojičkám.

55:08
    A opäť sa opakujú obrazy z prvej tretiny, kedy sú pri puku najmä domáci a hostia sa síce snažia dostať do tretiny či zakončenia, ale Havrani si dobre plnia defenzívne úlohy.

54:30
    Hra prerušená po prihrávke rukou.

54:00
    Brňákova dva pokusy boli nepresné, opečiatkoval len zadný mantinel.

Dnešné stretnutie sleduje 1009 divákov.

53:21
    Žilinčania sa dostali do útočnej tretiny, ale hráči Piešťan ich zahnali do rohu a napokon puk zašliapli.

52:53
    Útočnú snahu hostí zastavil hvizd rozhodcu – ofsajd.

52:12
    Drábek sa pokúšal individuálne presadiť, Rybár bol však proti a puk ukryl vo výstroji. Vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

51:02
    Filo nešťastne zasiahol Kuraliho do tváre, za čo sa mu hneď hráč ospravedlnil.
    RUČKAY - 4:2

50:18
    Piešťany dali gól!
    Holovič skvele zabojoval o puk pri pravej tyčke Tomekovej brány, poslal puk pred bránu, Tomek sa poň naťahoval, ale nedosiahol naň, ale dosiahol na neho JAKUB RUČKAY, ktorý ho poslal do odkrytej brány.
    Asistencie: Martin Filo, Marcel Holovič

49:46
    Strela švihom z ľavého kruhu Tomeka vôbec neprekvapila. Brankár mal miesto, kam puk mieril, vykryté.

49:02
    Hostia zakladali útočnú akciu za vlastnou bránou, ale nedostali sa cez stredné pásmo. Puk až k brankárovi vyslal zo stredného pásma Kučera.

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 11. Hrehorčák (Tibenský), 13. Ručkay (Holovič, Filo), 29. Šimíček (Filip), 51. Ručkay (Holovič) – 29. Lipovský (Kubiš, Grman), 39. Drevenák (Drábek, Ježek)

ŠHK 37 Piešťany: Rybár – Filip, Gachulinec, Brňák, Kotaška, Hudec, Gipters, Hluch, Krot – Šimíček, Stantien, Belluš – Ručkay, Holovič, Filo – Kučera, Brancis, Balej – Hrehorčák, Horčák, Tibenský
    MsHK Žilina: Tomek – Grman, Kurali, Makovský, Hochel, Leško, Niník, Mendrej, Lipovský – Huna Ró., Huna Ri., Rehák – Stupka, Bulík, Konečný – Drevenák, Ježek, Drábek – Kubiš, Švec, Schroner

Rozhodčí: Baluška – Kacej, Výleta