Vítkovice – Kometa Brno 5:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Sparta 3:5 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Piráti Chomutov
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 13.09.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 2. kolo

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (20:03:53)

Hráči utkání:

Jakub Sklenář (CHM) – David Rittich (MBL)

Na branky se sice čekalo dlouho, ale ve třetí třetině padly hned tři! Utkání vládli brankáři, kteří byli dlouho nepřekonaní. Z utkání se radovalo domácí mužstvo, které bylo mírně lepší.

59:40
    Marek Tomica nic nevymýšlel a posunul kotouč do středního pásma.

59:33
    David Rittich zůstává na střídačce a Mladá Boleslav je v šesti!

59:33
    Oddechový čas pro hosty.

59:33
    Chomutovská obrana zapomněla ve střední třetině na najetého Marka Trončinského, jenž tvrdou pumelicí od mantinelu trefil konstrukci branky!

58:45
    Tomáš Pospíšil se ocitl před odkrytou brankou, ale kotouč místo do brány zametl jen pod Davida Ritticha!

58:30
    Domácí hrají jednoduše a vyhazují puk jen k soupeři.
    Jakub SKLENÁŘ - 2:1

58:00
    Piráti právě vstřelili branku!
    David Kämpf našel mezi kruhy JAKUBA SKLENÁŘE, který ač byl atakovaný zvedl kotouč do bližšího horního rohu branky a vrací Pirátům vedení! Asistence: Tomáš Pospíšil, David Kämpf.

57:40
    Obrovská šance Chomutova! Tomáš Pospíšil se zbavil svého strážce a následně se snažil zakončit k přední tyči, ale trefil jen oblouk branky!

56:40
    Zakázané uvolnění Pirátů, hra se vrátí před Kopřivu.

56:29
    Domácí útok je zastavený hned za modrou čárou, ale Boleslav kotouč hned odevzdala.

55:53
    Ofsajd Chomutova, hra se vrátí do středního pásma.

55:09
    Na obou týmech je vidět, že místo bezhlavého útoku se soustředí na obranu.

53:41
    Chybu v rozehrávce Bruslařů se tvrdou střelou z vrcholu kruhu snažil potrestat Marek Hovorka, který našel jen hruď gólmana.

52:47
    Hosté jeli do přečíslení dva na jediného obránce, ale pokus Martina Látala vyrazil Miroslav Kopřiva.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 46. D. Květoň (Vondrka, Růžička), 58. Sklenář (Kämpf) – 50. Pabiška (Urban, Kučný)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Redlihs, Rutta, Dlapa, Rýgl, Kranjc, Szathmáry, Drtina, Bláha – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka, Vl. Růžička, D. Květoň – Sklenář, Kämpf, Pospíšil – Tomica, D. Kaše, L. Květoň.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Groh) – Trončinský, Holub, Stříteský, Voráček, Kočí, Robar, Kučný – Látal, Hruška, Lenc – Žejdl, Výborný, Bárta – Hyka, Urban, Pacovský – Jarůšek, Pabiška, Kotala.

Rozhodčí: Pešina, Lacina – Bláha, Špůr