Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Ústí n/L – Písek 7:5 (kon.) | Mountfield HK – Žďár n/S 3:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 4:2 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 12:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 3:4 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 6:7 (po pr.) | Letňany – K. Vary 2:3 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubická demolice Komety pokračuje, na tucet nula zvyšuje FILIP KOFFER. Asistence: Tomáš Zeman a Tomáš Jelínek.

40:01

40:00

34:37
    Druhý hattrick! JIŘÍ BUCEK jej kompletuje ve 35. minutě, ve které Pardubice navyšují své vedení na jedenáctibrankové! Asistence: Jan Oliva a Martin Kostka.

32:19
    Pardubice točí v polovině utkání desítku! Jubilejní gól vstřelil LUKÁŠ SAJDL. Asistence: Lukáš Hricuš a Jan Svatoš.

28:44
    Ano, je to pravda: ještě neuběhla polovina utkání a mladší dorostenci Pardubic vedou nad Kometou Brno už 9:0! Druhou branku v utkání vstřelil JIŘÍ BUCEK. Bez asistence.

28:39
    Pardubice nemají s týmem Komety žádné slitování, už je to 8:0, podruhé v utkání se prosadil MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Lukáš Hricuš a Václav Leder.

23:20
    Hattrick! TOMÁŠ ZEMAN si najel na pas od Filipa Koffera a zvyšuje na 7:0 pro Pardubice! Asistence: Filip Koffer.

21:55
    Pardubice jedou na plný výkon i ve druhé třetině, hned v její druhé minutě dává Kometě kanára JIŘÍ BUCEK. Asistence: Jan Oliva a Martin Kostka.

20:01

20:00

19:59
    Pardubice vedou po první třetině nad Kometou Brno už 5:0! V poslední vteřině úvodní části hry se podruhé v dnešním střetnutí prosadil MARTIN KOSTKA. Asistence: Jiří Bucek.

18:05
    Před koncem první části hry je to už 4:0 pro nabuzený domácí celek! Podruhé v utkání se trefil DOMINIK CHÁRA! Bez asistence.

15:42
    Východočeši jsou dneska střelecky při chuti! Puk putoval po ose Jiří Bucek – Martin Kostka – DOMINIK CHÁRA, který střílí branku na 3:0! Asistence: Martin Kostka a Jiří Bucek.

11:37
    A během chvíle je to o dvě branky pro Pardubice! Juraj Rudy přihrál MATĚJI BLÜMELOVI a ten zvyšuje na 2:0! Asistence: Juraj Rudy.

10:45
    Pardubičtí mladíci se v 11. minutě ujímají vedení, na přihrávku Matěje Blümela si najel TOMÁŠ ZEMAN a otevírá skóre. Asistence: Matěj Blümel.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Klas (Dosoudil) – Dubovči, Leder, Matěcha, Oliva, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Jelínek, Koffer, Kostka, Kutílek, Sajdl, Svatoš, Zeman.

HC Kometa Brno: Kašpar (Skoupý) – David, Holemý, Masár, Sedláček, Vašíček, Věžník – Brůžek, Čajkovič, Kavický, Kudrna, Kunc, M. Lašák, Meluzín, Novák, Svoboda, Vašíček.

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 11. Zeman (Blümel), 12. Blümel (Rudy), 16. Chára (Kostka, Bucek), 19. Chára, 20. Kostka (Bucek), 22. Bucek (Oliva, Kostka), 24. Zeman (Koffer), 29. Blümel (Hricuš, Leder), 29. Bucek, 33. Sajdl (Hricuš, Svatoš), 35. Bucek (Oliva, Kostka), 47. Koffer (Zeman, Jelínek)

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý