Sparta – Jihlava 2:1 (kon.) | Liberec – Slavia 1:0 (kon.) | Příbram – Teplice 1:3 (kon.)
Znojmo – Třinec 1:4 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:4 (1:2)
FK Třinec
Pondělí 14.09.2015, 16:00 • Městský stadion Znojmo. • Juniorská liga • 8. kolo

Já se loučím děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:51:52)

Ve druhé půli to dlouho vypadalo, že gól nepadne. Dvanáct minut před koncem se však po rohovém kopu podruhé prosadil kapitán Kučera a šest minut před koncem jej napodobil Čelůstka, který sám před bránou dorazil vyražený míč. Třinec dnes vyhrál zaslouženě a Znojmo může děkovat výbornému Dolečkovi, že gólový příděl nebyl ještě vyšší. To Orawski se musel spíš nudit.

90+1

90
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, týmy si mezi sebou míče vyměňují, ale šance nebo střela k vidění není.

87
    Hosté se při další útočné akci provinili faulem a musí se stěhovat zpátky. Příliš mrzet je to však nemusí.

85
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Foitzik, přichází Lanc.
    84. Marek ČELŮSTKA - 1:4

84
    Třinec právě vstřelil branku!
    První prudkou ránu ještě Doleček bravurně vyrazil, avšak pouze před sebe, kde stál nehlídaný MAREK ČELŮSTKA, který lehce míč dorazil do volné části znojemské svatyně.

84
    Knötig střílel do protihráče před sebou, od kterého se míč odrazil znovu do zámezí. Další rohový kop.

83
    Nebezpečný centr odvrácen do zámezí, další roh pro Třinec.

82
    Yilmaz střílel hezky z hranice šestnáctky ke vzdálenější tyči, kterou však o kousek minul.

81
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Lapeš, přichází Kozynets.
    78. Peter KUČERA - 1:3

78
    Kapitán hostů PETER KUČERA střílí druhý gól zápasu a možná jím definitivně odráží nápor soupeře. Po rohovém kopu míč prodloužil hlavou jeden z hráčů Třince před odkrytou část domácí svatyně a Kučera jej skluzem hezky poslal pod břevno. Pěkný gól hostů.

77
    Rohový kop Třince.

76
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martynek, přichází Kalfas.

74
    Ten se bude opakovat, Orawski míč vyboxoval do zámezí.

74
    Čelůstka dobrým obranným zákrokem vytěsnil ránu Yilmaze na rohový kop.

73
    Černý hlavičkoval přímo do rukavic Dolečka, ovšem gól by případně neplatil, hostující hráč se chytil do ofsajdové pasti.