Boavista – FC Ferreira 0:1 (kon.)
Boavista FC
0:1 (0:0)
FC Paços Ferreira
Pondělí 14.09.2015, 21:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

Je dobojováno! Boavista byla prakticky po celý druhý poločas lepším týmem, nicméně domácí se prezentovali naprosto žalostnou produktivitou. A Paços trestali! Pět minut před koncem černobílí naprosto propadli ve středu hřiště a sérií neuvěřitelných chyb darovali gól Diogu Jotovi. Ferreira si tak odváží z Estádio do Bessa Século XXI. cenné tři body, naopak hráčům Boavisty zůstaly jen oči pro pláč. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (22:58:12)

90+4

90+3
    Zápas se už pouze dohrává, nespokojení příznivci Boavisty už houfně opouštějí hlediště.

90+2
    Ani střídající Anderson Correia nakonec nevyvázne bez žlutého napomenutí.

90+2
    Hosté drží míč na svých kopačkách, vše nasvědčuje tomu, že si Ferreira odveze z Porta tři body!

90+1
    Do hry se na posledních pár minut podívá Pouga, který na trávníku vystřídal Viniciuse.

90
    Nad rámec základní hrací doby sudí Mota nastavuje čtyři minuty!
    89. JOTA - 0:1

89
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelná série minel v podání domácích posílá Paços těsně před koncem do vedení! DIOGO JOTA využil školácké chyby ve středu hřiště, dárečku v podobě Henriqueho lajdáckého zkratu a nešťastného odrazu míče od Miky, aby nakonec uklidil míč do prázdné branky!

87
    Nic se na tom nemění ani teď, kulatý nesmysl má ve své moci rozehrávající gólman Marafona.

86
    Do konce základního časového rámce zbývá nějakých pět minut, míč se v poslední době pohybuje především v okolí půlící čáry.

84
    Jorge Simão naposledy střídá, Pelého nahrazuje Oseiem.
    83. Zé Manuel selhal tváří v tvář gólmanovi

83
    To snad není pravda! Zé Manuel neuspěl tváří v tvář dezorientovanému Marafonovy a následná dorážka střídajícího Correiy do poloodkryté hostující svatyně mířila příliš vysoko!

82
    Michael Uchebo za hlasitého aplausu domácích příznivců opouští bojiště, na jeho místo nastupuje Anderson Correia.

81
    Hostující středopolař Pelé přidržel Manuela a dostává za to žlutou kartu.

81
    Hosté kombinují v hloubi vlastní poloviny, hráči Boavisty jsou sešikovaní poblíž půlící čáry a do žádného zběsilého napadání se deset minut před koncem nepouštějí.

80
    Gabriel si všiml na pravé straně neobsazeného rychlonožku Ucheby, jehož následný centr do pokutového území na Zé Manuela postrádal přesnost i razanci.