Chabarovsk – Jokerit 2:3 (kon.) | Vladivostok – Riga 2:4 (kon.) | Omsk – Soči 5:1 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 1:0 (po pr.)
Spartak Moskva – Minsk 1:4 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 2:3 (po pr.)
Spartak Moskva
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 14.09.2015, 18:30 • Sokolniki • KHL

53:51
    Za hru vysokou holí dostává dvě plus dvě minuty hostující Goroško. Využije Spartak tuto přesilovou hru?

51:04
    Za podražení inkasuje dvě minuty Linglet a domácí mají výhodu přesilové hry.

47:51
    Domácí jdou znovu do čtyř. Leščenko podrazil soupeře a už sedí na trestné lavici.

42:31
    Dyblenko ale dostává dvě minuty za hákování a nyní zbytečně oslabuje svůj tým.

39:57
    Matěruchin dostává dvě minuty za podražení a Spartak bude hrát přesilovou hru.

35:38
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru. Radulov dostává dvě minuty za napadení.

17:13
    Hosté jdou do tří. Bailen dvě minuty hákování.

16:08
    Znacharenko dostává dvě minuty za podražení a nyní mají možnost domácí v přesilové hře vyrovnat.

13:35
    Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici domácí Sorokin a hosté mají k dispozici první přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 42. Gilroy (Korobov) – 14. Ellison (Vesce, Cheechoo), 30. Pavlovič (Bujnickij), 37. Gavrus (Cheechoo), 38. Matěruchin (Znacharenko)

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Korobov, Gilroy, Dyblenko, Ablajev, Jermakov, Genoway, Sorokin, Tatalin – Leščenko, Šafigulin, Radil – Voronin, Ipatov, Levickij – Bodrov, Potapov, Šmeljov – Radulov, Krutov, Vasiljev
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Lisovec, Bailen, Gunderson, Znacharenko, Usenko – Cheechoo, Szczechura, Gavrus – Linglet, Ellison, Vesce – Meleško, Pavlovič, Bujnickij – Drozd, Matěruchin, Michajlov

Rozhodčí: Gondar, Gusev – Otmachov, Raming