KRC Genk
3:1 (1:0)
YR KV Mechelen
Pátek 18.09.2015, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 8. kolo

Utkání mezi KRC Genk a YR KV Mechelen je u konce, domácí vítězí 3:1. Druhý poločas začal pomalu, ale hned v 52. minutě se z nenadání trefil Kebano. Domácí měli hru pod kontolou a v 68. minutě zvýšili své vedení již na 3:0. V závěru kopali hosté penaltu, kterou v 88. minutě proměnil Kosanovič a snížil tak na 3:1. Více se už nestalo a tak domácí Genk zaslouženě vyhrál 3:1 a do tabulky si za dnešní zápas připíše tři body. Ode mě je to dneska všechno, přeji krásný zbytek večera a někdy zase na počtenou. (22:26:21)

90+4

90+4
    Bailey minul balón sám před otevřenou brankou!

90+3
    Utkání dohrává Genk s míčem po kontrolou.

89
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Buffel, přichází Okriašvili.
    88. Miloš KOSANOVIČ - 3:1

88
    Mechelen právě vstřelil branku!
    MILOŠ KOSANOVIČ poslal balón z penaltového puntíku k levé tyči a snížil na 1:3.

87
    Byla nařízena penalta pro Mechelen!

86
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Wolski, přichází Hanni.

84
    Unal zakroutil střelu z levé strany, Gillet situaci podcenil a balón se málem stočil do brány.

82
    Dewaest tvrdě vypálil a Gillet měl plné rukavice práce!

80
    Zbývá posledních deset minut a stav je stále 3:0, Genk se už nikam nežene a Mechelen stále marně hledá skulinku v domácí obraně.

78
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází de Camargo, přichází Unal.

75
    Bizot stále drží čisté konto, nepříjemné zakončení po přímém kopu lapil.

71
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Kebano, přichází Pozuelo.
    68. Rinck de CAMARGO - 3:0

68
    Genk právě vstřelil branku!
    KRC Genk rozehrával rohový kop, balón se ve vápně zasekl, několik hráčů se snažilo balón odkopnout, nejlépe se však zorientoval RINCK DE CAMARGO, který trochu se štěstím dopravil balón za brankovou čáru! 3-0.