Setúbal – Guimarães 2:2 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:2 (1:1)
Vitória SC Guimarães
Pátek 18.09.2015, 21:30 • Estádio do Bonfim, Setúbal • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:29:38)

Zápas je u konce a body se dělí. Ve druhé půli byl k vidění velice tvrdý fotbal a i v této části měl rozhodčí co dělat. Setúbal, byť hraĺ od první minuty v deseti, se dokázal probojovat do vedení, když se pěknou střelou z otočky ukázal Issoko. Náskok však domácím vydržel pouze sedm minut, poté si dal vlastence Rúben Semedo. 2:2 na góly, 5:6 na žluté karty...

90+5

90+5
    Na následný centr z levé strany si naskočil Dourado, hlavou však mířil nad břevno.

90+4
    Hostující Licá byl sražen Williamem Alvesem a viník si připsali žlutou kartu.

90+4
    Prvotní centr domácí odvrátili, ale pouze k Tómanému, jeho střelu z otočky však Ricardo pokryl.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, za faul u půlky hřiště ji dostal domácí Paulo Tavares.

90+1
    Z rohu nic nebylo, Ricardo si už chystá míč na odkop.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Licá posunul do druhé vlny na nabíhajícího Tozého, jeho střela byla sražena na rohový kop.

89
    Další ošetřování, nyní je v péči lékaře domácí gólman Ricardo.

87
    Setúbal nechal zcela volného Dourada a pak si domácí mohli jen oddechnout, že jeho hlavička skončila těsně mimo.

86
    Tozé rozehrál rohový kop hostujícího týmu, akce však neměla dlouhého trvání, domácí obrana si vše pohlídala a míč odhlavičkovala.