HC Plzeň – Slavia 2:9 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 5:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.) | Vítkovice – Opava 7:5 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (po pr.)
Havířov – Třinec 1:9 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
7:5 (2:2, 3:1, 2:2)
HK Opava
Pátek 18.09.2015, 17:00 • Ostrava Aréna • Extraliga staršího dorostu • 5. kolo

Máme po mači mezi Opavou a Vítkovicemi, u něhož je jasné už z výsledku, že jsme o góly nouzi neměli.
    První třetina byla vyrovnaná, když skóre otevřel ve čtvrté minutě Veřmiřovský. O devět minut to bylo 2:0 pro domácí, když rozvlnil síťku Kosina. Opavští však dokázali v závěru třetiny vyrovnat: po gólech Adamczyka a Langera to bylo 2:2.
    Ve druhé třetině jsme viděli, podobně jako ve všech třech třetinách, čtyři góly, avšak navrch měli domácí. I přesto, že ve druhé minutě periody vsítil branku Fedor, Baláž a Šala dokázali svými brankami otočit skóre. V 38.minutě dokonce Vítkovice vsítily další branku a pro Opavu to již bylo těžké.
    Ale přesto, Fedor a Petrla oživili hosty. Naštěstí pro domácí, Vítkovice dokázaly údeřit dvakrát do konce třetiny a tak tři body zůstávají doma.
    Mě se nezbývá než jen se loučit s Vámi, mějte příjemný pátek, příjemný víkend a někdy zase u onlajnů, napočtenou. (19:12:41)

59:55
    Už se jen dohrává.

59:43
    Opět Baláž, ten našel přesně svého spoluhráče, ten minul.

59:26
    Baláž střílí z modré, střela jde však mimo.

59:05
    Raška při boji stále drží puk, ale domácí si spíše hrají po mantinelech.

58:58
    Marcel Fedor (OPA) – 2 minuty, hákování.

58:45
    Tauwinkl chtěl dopředu, ale ztroskotal na Fedorovi.

58:27
    Šala chtěl posunout na Tauwinkla, opavský zadák byl proti.

58:06
    V době, kdy byly ohlášeny poslední dvě minuty zápasu, Opava jde do útoku. Avšak opět neúspěšně.

57:53
    Vítkovice při snaze dát gól nechali puk v ochranné síti.

57:46
    Tomanova "střela" v moci Mochera, domácí střídají.

57:27
    Kosina nevěděl, kde má puk, který ideálně viděl Langer, ten si to pádí k bráně, ale byl zastaven.

57:07
    Adamczyk veze puk do obranného pásma Vítkovic, Opava střídá.

56:44
    Tentokrát se zpoza brány snažil překvapit Mochera Gřesík, neúspěšně.

56:14
    Vítkovice si nepřesně nahrály, Gřesík šikovně posunul na Baláže, ten puk nezpracoval.

55:42
    Teď měl na mále Kupka, který měl puk za bránou, ale najednou šli na něj tři vítkovičtí.

55:22
    Hosté vyhrávají vhazování, vítkovičtí zadáci byli při boji úspěšnějí.

55:18
    Lelek nepřesně na spoluhráče – zakázané uvolnění Opavy.

55:00
    Fedor prohrál souboj o puk, boj ale pokračuje ve středním pásmu.

54:07
    Vítkovice se drží v pásmu, na přihrávku Tomana zpoza branky nikdo nereagoval. Vlastně ano, opavští zadáci, kteří míří za Daňou.

53:32
    Raška teď přiťal na mantinel Leleka, Opava sice Vítkovicím vzala puk, ale domácí se opět drží černého zlata.

53:17
    Vítkovice se snaží o další branku, sami se však vyhnali z pásma.

52:51
    Jeden vítkovický zadák střelil přímo do Pěluchy, ten si pádil směr Mocher, byl zastaven.

52:21
    Puk dostal na hůl Lelek, jehož průnik byl krátký na domácí obranu.

52:05
    Vítkovice ze svého pásma zakládají akci.

51:41
    Bartek střílel zápěstím z modré čáry, puk v síti – ale té ochranné.

51:17
    Opava se snaží o kontaktní gól, Vítkovice zatím skvěle brání.

50:46
    Střela Döhnera sice neměla velkou razanci, ale byla šikovně umístěná, tedy alespoň na první pohled, ten druhý ukazuje, že puk minul bránu.

50:28
    Malík však ztrácí pásmo a Vítkovice musí odznova – oba týmy střídají.

49:57
    Cibulka vyhazuje přesně na Daňu, ten zakládá akci domácích. Vítkovice se usazují v pásmu.

49:46
    Opět hra u mantinelu, od kterého se odlepil Toman, došel k bráně, ale Mochera nepřekonal.

49:20
    Opava s problémy zakládá novou akci, Adamczyk je však zastaven vítkovickým zadákem.

48:36
    Krásná kombinace Gřesíka a Baláže, druhý jmenovaný z blízkosti neprostřelil Mochera! Po pár sekundách to Vítkovice zkoušely ze všech pozic, vypálili snad tři modrobílí, ale ani jeden puk si nenašel cestu do sítě.

47:56
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po přihrávce Baláže, která měla oči, se k puku dostal RADIM TOMAN, který utekl obraně a poté i prostřelil gólmana – 7:5. Asistence: Jozef Baláž.

47:48
    Střela Baláže vyražena Mocherem, Opava vyhazuje.

47:29
    Marcel Fedor (OPA) – 2 minuty, podražení.

47:20
    Vítkovice uplatňují hru po mantinelu, jejich snaha je vyrušena ofsajdem.

47:07
    Blechova střela vyražena do ochranné sítě.

46:42
    Baláž se pere o puk s Petrlou, ten boj vyhrává a pádí směr vítkovická brána.

46:13
    Maxner se snažil vystřelit, netrefil bránu. Opava šla do pásma, avšak ho ztrácí.

45:16
    Přestřelka pokračuje nádhernou brankou! Stareček nahrál JOZEFU BALÁŽOVI, který z prostoru pravého kruhu vystřelil a krásně vymetl pavučinu v Mocherově svatyni! – 6:5. Asistence: Ondřej Stareček.

44:50
    Hra jde ze strany na stranu, tentokrát o puk přišel Hladoník.

44:24
    Šala byl zastaven opavským obráncem, nyní se však domácí dostávají do pásma.

44:08
    Vítkovice prohrávají buly u Mochera a Opava může jít za další akcí.

43:45
    Další akce opavských! Proti střele Hladoníka se postavil Daňa, který svými přemety dokázal zabránit puku aby se dostal do brány!

43:03
    Opava právě vstřelila branku!
    A je to tady! Výborně se s pukem zachoval v mezikruží MARCELFEDOR, z otočky vypálil a skóre je opět vyrovnané! Asistence: Denis Blecha.

42:25
    Opavští jsou nabuzení a Hladoník teď minul těsně puk, po jehož zpracování by to klidně být gól mohl!

41:37
    Opavští však střílejí kontaktní branku! Hosté se z ničeho nic dostali k puku a TOMÁŠ PETRLA po nahrávce Langera překonal Daňu – 5:4. Asistence: Svatopluk Langer.

41:05
    Opaváci se zbavili Šaly, pádí si to na bránu, proti Hladoníkovi šel po hlavě Daňa, který nakonec opavskému hráči vypíchl puk.

40:58
    Hosté v plném počtu, ofsajd Vítkovic.

40:38
    Zatím ale nijak, Fedor dokázal puk dovést k bráně domácích a Daňa musel být na pozoru.

40:07
    Vítkovice vstoupily do třetiny s přesilovkou na krku, uvidíme, jak ji využijí.

40:01

Druhá třetina je za námi a nutno říci, ze Vítkovice převzaly taktovku. Po vyrovnané první fázi se domácích podařilo vsítit tři branky, o které se postarali Baláž, Šala a Toman, zatímco hosté se trefili jen jednou – po akci Fedora.
    Vítkovice tedy zatím vedou po dvou třetinách 5:3.

40:00

39:53
    Vypadá to, že po přerušení hry se hra druhé třetiny ukončí v opavském pásmu.

39:41
    Další nepřesnost Dani, kterou mohl využít Hladoník, Daňa nakonec sklapl betony, ale je to další chyba domácího brankáře!

39:23
    Tentokrát však vyhrávají vhazování hosté, v pohodě vyhazují.

39:16
    Raška vyhrává vhazování, které míří na Starečka – jeho střela míří do Mochera.

39:04
    Při akcích domácích při přesilovce ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:48
    Martin Cibulka (OPA) – 2 minuty, faul kolenem.

38:40
    Vítkovice se ve výhodě drží v pásmu, opavští se však dotkli puku.

38:14
    Vítkovice to zkouší ze všech pozic, zatím ale stále nic. Rozhodčí však upažuje, bude se vylučovat.

38:00
    Střela Kalába minula hostující bránu.

37:44
    Zpoza brány si skvěle najel Dominik Raška, který našel na druhé straně osamoceného RADIMA TOMANA, který zvyšuje krásným gólem na 5:3. Asistence: Dominik Raška.

37:07
    Hodně přihrávek – žádné střelecké pokusy – výsledek vyhození Fedora, Vítkovice musí od začátku.

36:28
    Vítkovice vyhrály vhazování, kombinace domácích, na jehož konci byl střílející Maxner, nevyšla!

36:26
    Baláž spěchal za pukem, u kterého byl ale dříve Mocher, ten puk raději přikryl.

36:09
    Vítkovice se chtěly prosadit, jeden opavský zadák však vyhazuje.

35:51
    Tomáš Petrla (OPA) – 2 minuty, vysoká hůl.

34:53
    MATYÁŠ ŠALA svůj comeback na scénu Ostrava Arény oslavil gólem! Hned z trestné lavice se dostal po kombinaci s Tomanem a Veřmiřovským k puku a vsítil gól – 4:3. Asistence: Radim Toman, Jaroslav Veřmiřovský.

34:47

34:10
    Opavští jsou opět v pásmu Vítkovic, přihrávku po mantinelu zpracovává Kupka, ten nahrává Cibulkovi, jehož střela končí mimo tři tyče.

33:40
    Opava se dostala do pásma a tlačí Vítkovice. Raška však veze puk do svého pásma.

33:17
    Opavští ztrácejí čas za bránou, Raška vyhazuje.

32:48
    Opava neudržela puk v pásmu a Baláž chtěl využít tuto chybu – na Mochera nevyzrál. Poté střílel jeho vítkovický kolega – opavský gólman ale opět připraven.

32:39
    Matěj Šala (VIT) – 2 minuty, sekání.

32:38
    Šala z bezprostřední blízkosti ohrozil Mochera, po písknutí rozhodčího menší potyčka. Vylučuje se.

31:56
    Vítkovicím se snaha o vyrovnání povedla na výbornou! Domácí se ukázali v krásné akci, ve které se nejvíce blýskl JOZEF BALÁŽ – 3:3. Asistence: Jakub Tauwinkl, David Gřesík.

31:44
    A další akce domácích – Baláž však nezavěsil.

31:24
    Střela Tauwinkla těsně minula Mocherovu bránu!

31:01
    Série nepřesností na obou stranách, Vítkovice rozehrávají další akci.

30:35
    Střela Petrly z modré skončila u Daňi.

30:29
    Fedor prošel vítkovickou obranou jako po másle – jeho pokus však ztroskotal na Daňovi. Vhazování před jeho vyrážečkou.

30:17
    Zakázané uvolnění Opavy.

30:04
    Fedorova přihrávka nepřesná, v protiútoku se zjevil Ficek, ten však minul bránu.

29:13
    Bitomský střílel osamoceně na Daňu, ten si s pukem poradil. Na druhé straně se o akci snažil jeden z opavských hráčů – ani tato akce neskončila gólem.

28:40
    Petrla naslepo chtěl nahrát svému spoluhráči, neúspěšně.

28:31
    Ondřej Kosina po střetu leží na hrací ploše, rozhodčí přerušuje hru.

28:08
    Stařeček udělal chybu ve svém pásmu, chyba nevyužita. Vítkovice se snaží o další útok – marně.

27:56
    Blechova střela byla lahůdkou pro Daňu.

27:22
    Cháňa přitlačil jednoho z opavských hráčů jemně na mantinel, Opavští se tlačí za Daňou.

26:57
    Domácí aktivnější při buly, Vítkovice však v signalizovaném ofsajdu.

26:44
    Vítkovice vyhrávají vhazování, nepřesnost přihrávek však ukončila akci – zakázané uvolnění domácích.

26:30
    Další vítkovický výpad, zničen Bitomským. Ten se dostal do obranného pásma a vystřelil na Daňu, ten připraven – vhazování po jeho pravici.

26:15
    Teď se pokusil překvapit Mochera Jakub Maxner, betony však puku nezabránily projít do brány.

25:43
    Vítkovice vyhrávají vhazování, ale tak šikovní nebyli při souboji s opavskými obránci,

25:23
    Vítkovice mají zmatky v obraně, Veřmiřovský se pokusil o začátek útoku, ten vyhasl na Mocherovi, který puk stáhl do lapačky.

24:58
    Kalábovo nahození opět v moci opavských zadáků.

24:27
    Toman se pokusil se vytočit zpoza brány, puk minul Mocheru klec.

23:40
    Boj na mantinelu pro vítkovické, Kaláb nakonec nevstřelili, o to samé se pokusil Cháňa. Vítkovice opět získávají puk, ale nastřelují všechny pokusy do hostujících zadáků.

22:52
    Vítkovice se musí po takovém šoku zbudit, ale Opava zatím vzdoruje všem výjevům, které domácí vyprodukují ze svých holí.

22:10
    Velká chyba brankáře Dani!! Matyáš Daňa špatně nahrál, respektive nahrál na hůl MARCELA FEDORA, který pohodlně poslal puk do prázdné brány! – 2:3. Bez asistence.

22:03
    Hosté jsou však opět v pásmu.

21:25
    Opava využívá své přesilovky, nakonec však trácí puk a Ficek vyhazuje.

21:05
    Jaroslav Veřmiřovský (VIT) – 2 minuty,vysoká hůl.

21:02

20:26
    Vítkovice se octly v obranném pásmu Opavy, Veřmiřovský však střelil do Fedora – málem z toho byla zajímavá situace Opavy.

20:18
    Vítkovice ještě mají 54 sekund výhodu pěti hráčů proti čtyřem, úvodní buly se muselo zopakovat.

20:01

A máme po první dvacetiminutovce, která je co se týče skóre vyrovnaná.
    Přitom v prvních minutách to vypadalo, že Vítkovice ovládnou led. Po gólech Veřmiřovského a Kosiny domácí vedli, bohužel pro vítkovické fanoušky, kteří navštívili tento zápas, nezvládli poslední dvě minuty, Opava dokázala díky gólům Adamczyka a Langera vyrovnat, takže se máme na co těšit.

Vyloučení: VIT – OPA 0:3
    Využití: VIT – OPA 1:0

20:00

19:57
    Vítkovice končí svou neúspěšnou přesilovku střelou Starečka, teď se už nic v třetině nestane.

19:25
    V oslabení střílí hosté gól! Ostravští obránci si hráli s pukem před svou bránou tak dlouho, že jejich chyb využil SVATOPLUK LANGER – kapitán vyrovnává! Bez asistence.

18:57
    Pělucha byl až moc produktivní u hrazení, za postrčení dostává tento opavský hokejista dvě minuty.
    Pělucha (OPA) – 2 minuty, vražení na hrazení.

18:09
    Opavští se v poslední době snaží o gól a teď se jim přání splnilo! Kontaktní branku střílí EMIL ADAMCZYK. Asistence: Šimon Pělucha, Jakub Bitomský.

17:50
    Pastor se snaží nedaleko mantinelu projet opavskou obranou, což se nepovedlo.

17:10
    Petrla netrefil kotouč a byl z toho protiútok Vítkovic, ze kterého nakonec nebezpečná situace nevznikla.

16:35
    Vítkovice vyhrávají vhazování, Blaško bojoval o puk, ale marně – opavané chtějí zaútočit.

16:30
    Adolf neprošel přes vítkovickou obranu, nakonec pískáno zakázané uvolnění domácích.

16:07
    I opavané se snaží se prosadit, vítkovičtí obránci však v pozoru.

15:41
    Blecha zavezl puk do obranného pásma Vítkovic, nahození Leleka šlo mimo.

15:04
    Záblesk o opavský útok zhatil Maxner, Vítkovice opět v pásmu hostů, z modré střílel Veřmiřovský.

14:44
    Tauwinkl se pokusil v oslabení, když na něj šli tři obránci Opavy, o střelu, ta ale nedopadla, obránci si s vítkovickým útočníkem poradili.

14:17
    Opavští střídají, když Döhner nahodil puk za Daňovu bránu.

14:01
    Toman se teď snažil obelstít obranu, nenachytal ji však.

13:38
    Lelek statečně bojuje o puk ve středním pásmu, v přesile domácích však boj prohrává.

13:26
    Hosté se snažili o to, že je dva góly jen tak nesrazí, ale bohužel. Je odpískán ofsajd.

12:26
    Ale tentokrát opavský gólman kapituluje! Domácí využili své přesily a po milimetrové přihrávce Rašky se odhodlal ke střele ONDŘEJ KOSINA, jehož střela skončila v síti – 2:0. Asistence: Dominik Raška.

12:19
    Po vyhraném buly se snažil Kosina o překvapení – Mocher opět připraven.

12:14
    Vítkovice to s aktivitou přehánějí, je zapískán útočící hráč v brankovišti, buly ve středním pásmu.

11:58
    Šala střílel z mezikruží, střela šla vedle, o podobný pokus se snažil Stareček, Mocher však připraven.

11:45
    Opavským se povedlo vyhodit.

11:37
    Tauwinkl svou bombou z modré nepřekvapil Mochera, další vhazováná po jeho levici.

11:16
    Vítkovice mají o dva hráče navíc a jejich přesila je znát, střela Veřmiřovského šla přímo do Mochera.

10:26
    Vyloučení opavských:
    Marcel Fedor (OPA) – 2 minuty, držení.
    Cibulka (OPA) – 2 minuty, krosček.

10:16
    Baláž teď trošku ostřeji šel do jednoho z opavských, Vítkovice mají puk.

09:56
    Hladoník lehkou střelou prověřil Daňu, ten byl připraven.

09:53
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

09:40
    Hladoník statečně bojuje o puk a boj vyhrává, nakonec však opavští ztrácí puk.

08:50
    Veřmiřovský střílel na Mochera, jeho betony připraveny – spoluhráči jdou do protiútoku, ze kterého však nic není.

08:38
    Toman nahrál v pásmu Tauwinklovi, jehož střelu vyráží Mocher do ochranné sítě.

08:04
    Toman zpoza brány nahrál přesně Raškovi, který z blízka střílí do tyče!

07:38
    Vidíme boj o puk ve středním pásmu, Opava se snaží o útočný výpad – marně.

07:23
    Jeden z opavských hráčů nahodil na vítkovického brankáře, vhazování po jeho pravici.

06:47
    Vítkovice tlačí na Opavu, ve skrumáži se zorientoval Pastor, který vystřelil na Mochera.

06:08
    Baláž posílá puk po mantinelu svému spoluhráči, Maxner vysřelil ale Mocher vyráží puk. Opava vyhazuje a týmy střídají.

05:44
    Pelucha teď přitlačil Pastora k mantinelu, Vítkovice stále drží pásmo.

05:20
    Od Dani Vítkovice rozjíždějí nový útok, Baláž ale ztrácí puk u mantinelu.

04:39
    Parádní přihrávka zpoza brány byla pro Döhnera, nachytal Daňovy betony.

04:12
    Šala dostal pul přesně na hokejku, v houšti hráčů se nejlépe zorientoval Maxner, vystřelil, Mocher v pozoru.

03:31
    Radim Toman si objel bránu, nahrál přesně JAROSLAVU VEŘMIŘOVSKÉMU, který přibližně z mezikruží propálil Mochera – 1:0. Asistence: Radim Toman, Dominik Raška.

03:06
    Chybná rozehrávka vítkovických zadáků, Petrla střílel, Daňa připraven.

02:43
    Cháňa vystřelil na Mochera, střela zblokována, vhazování v útočném pásmu Vítkovic.

02:24
    Kučera se vrací za svou bránu a rozjiždí nový útok.

02:04
    Balážova střela přišla až po ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.

01:30
    Vítkovice vyhrály vhazování, střela Starečky z mezikruží šla mimo.

01:17
    Döhner nahodil puk do pásma, Daňa schovává puk do lapačky.

01:10
    Pokus Šaly šel mimo tři tyče.

00:34
    Zakázané uvolnění hostů.

00:20
    Radim Toman hned po buly vyzkoušel bystrost opavského gólmana.

00:01

HC Vítkovice Steel: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Maxner "A", Šala, Baláž "A", Cháňa, Blaško, Pastor, Franz, Kosina, Raška "C", Toman. Trenér: Roman Ryšánek.

HC Slezan Opava: Mocher (Lamla) – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka "A", Petrla, Fedor "A", Pělucha, Blecha, Langer "C", Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, Adamczyk, Bitomský. Trenér: Karel Suchánek.

Rozhodčí: Koziol – Vengřín – Barteček.

Ve čtvrtém kole se vítkovičtí starší dorostenci utkali se Zlínem na stadioně Luďka Čajky, kde ostravští zvítězili 3:0, Opava si to rozdala s Porubou, která vyhrála v poměru 6:2.

Pojďme se nyní podívat na typické čísla před zápasem.

HC VÍTKOVICE STEEL
    Nejproduktivnějším hráčem vítkovického celku je zatím JOSEF BALÁŽ, který nastřádal během čtyř zápasů šest gólů a čtyři asistence. O bod méně má DOMINIK RAŠKA, ten má ve statistikách osm bodů za tři góly a pět asistencí, o jeden méně má JÁN BLAŠKO s body sedmi (2+5).
    MATYÁŠ DAŇA zatím chytal všechny zápasy s procentuální úspěšností 93,44 procent.
    Nejtrestanějším hráčem vítkovického celku je MATĚJ ŠALA s 37-mi trestými minutami.

HC SLEZAN OPAVA
    DENIS BLECHA zatím figuruje ve statistikách na prvním místě za 2 góly, za dvě asistence je druhý MARCEL FEDOR a za ním se stejným počtem také TOMÁŠ LELEK.
    V opavské bráně se vystřídali již tři brankáři, nejaktivnějším je PAUL MOCHER (80,61 procent), po něm KRYŠTOF LAMLA (83,33 procent) a třetí do počtu MAREK HUZLÍK (83,13 procent)
    Nejtrestanější je zatím EMIL ADAMCZYK (8 TM).

Ostravská Aréna opět bude svědkem mládežnických bojů. V pátek o 17 hodině se utkají týmy staršího dorostu HC VÍTKOVICE STEEL a HC SLEZAN OPAVA.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 4. Veřmiřovský (Toman, Raška), 13. Kosina (Raška), 32. Baláž (Tauwinkl, Gřesík), 35. Šala (Toman, Veřmiřovský), 38. Toman (Raška), 46. Baláž (Stareček), 48. Toman (Baláž) – 19. Adamczyk (Bělucha, Bitomský), 20. Langer, 23. Fedor, 42. Petrla (Langer), 44. Fedor (Blecha)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Maxner "A", Šala, Baláž "A", Cháňa, Blaško, Pastor, Franz, Kosina, Raška "C", Toman. Trenér: Roman Ryšánek.
    HK Opava: Mocher (Lamla) – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka "A", Petrla, Fedor "A", Pělucha, Blecha, Langer "C", Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, Adamczyk, Bitomský. Trenér: Karel Suchánek.

Rozhodčí: Koziol – Vengřín – Barteček