Třinec – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Litvínov | 6:4 (kon.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 4:2 (kon.) |
Sparta – Vítkovice | 6:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Omsk | 3:2 (po pr.) | | | Chanty-Mansijsk – Barys | 1:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Čeljabinsk – Vladivostok | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Ufa – Novokuzněck | 4:1 (kon.) | | | Toljatti – Čerepovec | 0:2 (kon.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 6:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Minsk | 4:0 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 0:1 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 7:1 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (0:1 po s.n.) |
HC Plzeň – Slavia | 2:9 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 5:4 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Opava | 7:5 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 3:0 (kon.) | | | Letňany – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 4:3 (po pr.) |
Havířov – Třinec | 1:9 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 4:3 (po pr.) | | | Kometa Brno – Havlíčkův Brod | 5:3 (kon.) |
Poprad – Žilina | 3:2 (kon.) | | | Martin – Banská Bystrica | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Piešťany – Nitra | 1:4 (kon.) |
Trenčín – Skalica | 7:2 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 4:2 (kon.) |
Trnava – Topoľčany | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Nové Zámky | 1:7 (kon.) | | | Humenné – Lipt. Mikuláš | 3:4 (kon.) |
Bardejov – Michalovce | 4:3 (kon.) | | | Senica – Pov. Bystrica | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Detva | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Příbram – Tábor | 6:4 (kon.) | | | Třebíč – SK Karviná | 7:0 (kon.) | | | Přerov – Prostějov | 3:1 (kon.) |
HC Šumperk – Warriors Brno | 1:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Poděbrady | 4:7 (kon.) | | | SHK Hodonín – Frýdek-M. | 8:1 (kon.) |
Kolín – Písek | 6:1 (kon.) | | | Kobra – Ústí n/L | 7:2 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Litoměřice | 0:1 (po s.n.) |
Hvězda Praha – Most | 5:2 (kon.) | | | Třemošná – Kadaň | 1:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Tachov | 5:2 (kon.) |
Val. Meziříčí – Technika Brno | 4:3 (kon.) | | | Chrudim – Žďár n/S | 3:5 (kon.) | | | Krkonoše – Jablonec n/N | 4:7 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 4:6 (kon.) |
konec
AZ Havířov
1:9
(1:3, 0:2, 0:4)
HC Oceláři Třinec
54:48
|
Tomáš Vochozka (TRI), dvě minuty za nedovolené bránění. Jedná se tak o první trest na straně Ocelářů.
|
|
29:22
|
Matyáš Frojda (HAV), dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.
|
|
07:20
|
Dominik Pawliczek (HAV), dvě minuty za nedovolené bránění.
|
Branky a nahrávky:
20. Chujac (Strakoš) – 8. Hrachovský (Hladoník, Vochozka), 13. Kalus (Imrich), 13. Lacka (Najsar, Raška), 31. Hladoník (Radzienciak), 34. Lacka (Mach, Michálek), 41. Hladoník, 50. Lacka (Hladoník), 52. Hladoník (Vochozka), 53. Lacka (Brabec)
Rozhodčí: Šutara – Bojda, Řezáč
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Sonnek (Matoušek) – Aulehla, Chujac, Frojda, Hudeček, Szturc, Ševěček, Mrowiec "C" – Borowiak, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka "A", Piš, Lenomár, Kurovský, Raček, Pawliczek, Cihlář.
Trenér: Martin Janeček.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský "C", Michálek, Radzienciak, Brabec, Marguš, Imrich "A" – Raška, Plitko, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladoník "A", Lacka, Kalus, Najsar
Trenér: René Mucha.
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Martin Janeček.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský "C", Michálek, Radzienciak, Brabec, Marguš, Imrich "A" – Raška, Plitko, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladoník "A", Lacka, Kalus, Najsar
Trenér: René Mucha.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šutara – Bojda, Řezáč
Diváci:
Josef Nudera
@JosefNudera