Bohemians 1905 – Jihlava 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:1 (kon.) | Plzeň – Opava 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Příbram 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 0:1 (kon.)
Ostrava – Pardubice 3:1 (kon.) | Brno – Slovácko 3:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:1 (0:0)
FK Teplice
Sobota 19.09.2015, 12:00 • SCM Bavlna • Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Dobré středeční poledne z Hradce Králové s fotbalovou dorosteneckou ligou. Domácí fotbalisté prožívají zatím velice dobrý vstup do sezóny, kdy se drží u nejvyšších pater v tabulce. O malinko lépe se ještě vede mladíkům z Teplic, kteří právě dnes přicestují ke svému utkání na východ Čech.

Z dnešního střetnutí vám přineseme změny stavu.

FC Hradec Králové: Mach – Šípek, Brokeš, Kundrt, Habrman, Breda, Jukl, Hašek, Martinec (c), Trávníček, Holeš.
    Náhradníci: Ikizgül – Novák, Střelec, Hynek.

FK Teplice: Švejda – Tesař, Šup (c), Švejda, D. Kalivoda, Kučera, Kodad, Richter, Macháček, M. Kalivoda, Žitný.
    Náhradníci: Strnad – Svoboda, Boušek, Kotrba, Šimeček, Bekakis, Zmrhal.

Rozhodčí: Vojtěch – Novotný, Kubišta..

1

45

První poločas je u konce, a to stále s nerozhodným skóre. Ani jeden z týmů totiž nedokázal skórovat, a tak do druhého poločasu půjdeme za bezbrankového stavu.

46

78
    Teplice právě vstřelily branku!
    Daniel Kalivoda rozehrál rohový kop na přední tyč, kde po domácí chybě skóruje MAREK RICHTER.