Jokerit – Viťaz 1:2 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – Petrohrad 3:4 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 2:5 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:5 (0:1, 0:0, 2:4)
Spartak Moskva
Sobota 19.09.2015, 17:30 • Zimný štadión Ondreja Nepeľu, Bratislava • KHL

Je dobojováno! Třetí třetina přinesla nebývalý počet šesti branek, o poznání úspěšnějším celkem byl hostující Spartak. Svěřenci Germana Titova ani jednou nepustili dvoubrankový náskok – jedním gólem se na tom podílel i Lukáš Radil – a tak si odvezou do Moskvy cenné tři body. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (19:54:38)

59:41
    Gilroyovo nahození Garnetta nepřekvapilo, nic převratného se už zřejmě nestane.

59:05
    Andrej Šťastný (SBA) si jde odsedět dvouminutový trest za podražení.

59:00
    Už běží poslední minuta zápasu!

58:43
    Zakázané uvolnění vrací hru před Atteho Engrena, to však hostům bohatě stačí.
    RADIL - 2:5

57:30
    Spartak právě vstřelil branku!
    Nově naordinovaná taktika zřejmě zafungovala, hosté přidávají další gól! LUKÁŠ RADIL to udělal parádně, od mantinelu si nabruslil do mezikruží a odtud nechytatelnou ranou překonal Michaela Garnetta. Asistence: Grigorij Šafigulin.

56:59
    Hostující kouč German Titov si vybírá oddechový čas!

56:24
    Nedorost (SBA) a Levickij (SPM) vyfasovali shodné dvouminutové tresty za hrubost.
    NAGY - 2:4

55:27
    Slovan právě vstřelil branku!
    Čtyři a půl minuty před koncem domácí opět snižují. Švarného nahození od modré tečoval do Engrenovy sítě LADISLAV NAGY! Asistence: Ivan Švarný, Žiga Jeglič.

54:57
    Voronin od modré nemířil přesně, Garnett tentokrát zasahovat nemusel.
    GENOWAY - 1:4

53:52
    Někteří diváci už opouštějí Zimný štadión Ondreja Nepeľu, hosté totiž vedou už o tři góly. Mihálik uklouzl ve středním pásmu, čehož využil Klimenko, popostrčil touš na CHARLESE GENOWAYE a ten svým druhým gólem v utkání zvýšil náskok Spartaku. Asistence: Gleb Klimenko.

53:20
    Kašparova střela nenadělala Engrenovi žádné problémy, bude se vhazovat v útočném pásmu belasých.

52:30
    Do konce už zbývá odehrát jen sedm a půl minuty, dostane se Slovan k závěrečnému tlaku?

51:34
    Jeglič dopravil touš do mezikruží, tam se k němu propracoval zkušený kanonýr Nagy, ale ani jeho střela na výtečného Engrena nestačila.

50:32
    Už mohlo být definitivně rozhodnuto, ale proti tvrdé ráně Charlese Genowaye se vyrážečkou vyznamenal Garnett!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 47. Surový, 56. Nagy (Švarný, Jeglič) – 1. Klimenko, 45. Levickij (Ipatov), 47. Genoway (Bodrov), 54. Genoway (Klimenko), 58. Radil (Šafigulin)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Barker, Novák, Starosta, Švarný, Mihalik, Sersen, Kozák – Kašpar, Nedorost, Nagy – Jeglič, Tičar, Šťastný – Surový, Viedenský, Bartovič – Skalický, Protasenja, Lušňák.
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Korobov, Gilroy, Jermakov, Genoway, Baldajev, Tatalin, Ablajev – Leščenko, Šafigulin, Radil – Bodrov, Potapov, Klimenko – Voronin, Ipatov, Levickij – I. Radulov, Toluzakov, Krutov – Vasilijev.

Rozhodčí: Beljajev, Odinš – Gorděnko, Tomilov