Opava – Vsetín 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 4:2 (kon.)
Slavia – Chomutov 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 4:3 (1:0 po s.n.) | Sparta – Kladno 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:1 (kon.)
Liberec – Letňany 4:1 (kon.) | Třinec – Poruba 3:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 19.09.2015, 13:00 • Ostrava aréna • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

Zápas šestého kola NOEN extraligy staršího dorostu mezi Vítkovicemi a Olomoucí již zná svého vítěze. Vítkovičtí dokázali v každé třetině vstřelit branku a pomoci svému gólmanovi natolik, že uhájil svou branku a může si připsat vychytanou nulu. Zápas se dnes musel líbit, vítkovickým přece jen asi o něco více. Mějte krásné odpoledne a pokud chcete, zapněte si náš onlajn zhruba za dvě hodinky z vítkovické juniorky. (15:09:00)

59:59
    Ještě tady máme vyloučení, za vítkovické je potrestán Stareček za hrubost, na straně hostů je vyloučen Beier na 2+2 minuty, také za hrubost.

59:57
    Zdá se, že Kardinál může být spokojen.

59:45
    Olomoučtí se drží v pásmu, ale nedaří se jim.

59:21
    Nahození na branku od mantinelu šlo hodně vedle.

59:09
    Pokus hostujícího hráče ukryl Kardinál v náručí.

58:49
    Olomoučtí rozehrávají od své klece.

58:18
    Vítkovičtí brání svou modrou jako poklad.

57:58

57:35
    Hosté pokoušejí Kardinála jen dálky, ten má navíc skvělý výhled.

57:17
    Hraje se ve středním pásmu.

56:55
    Dlouhá přesilovka se rychle krátí, hosté se však nejsou schopni na delší dobu usadit u vítkovické klece.

56:34
    Vítkovičtí třikrát po sobě poslali puk do bezpečí.

55:55
    Podlaha, Beier, ani Hajšman nedokázali Kardinála prostřelit.

55:38
    Puk je u Urbana, ten jej odesílá na spoluhráče.

55:03
    Olomoučtí se usazují v pásmu.

54:41
    Vítkovičtí v situaci dva na jednoho, Ficek s Gřesíkem ale nemířili přesně, a tak ještě chvíli šetří vteřinky.

54:05
    Zatím je olomoucká přesilovka značně neuspořádaná, domácím se daří vyhazovat puky jako na běžícím páse.